PDA

View Full Version : paperless

mehdiDER_5
دوشنبه 26 آذر 1386, 17:40 عصر
با سلام
من میخواستم در مورد استفاده از محیط ورد مانند که در سیستم پیپر لس وجود دارد و همچنین پیگیری نامه ها ، آیا کامپوننت خاصی است یا dll اگر میشود راهنمائی فرمائید و یک مثالی هم بزنید

ممنون

shahab_ksh
سه شنبه 27 آذر 1386, 00:31 صبح
این رو باید در بخش Windows app مطرح کنید برنامه های پیپر لس که با ورد ارتباط برقرار میکنه ربطی به asp.net نداره

mehdiDER_5
سه شنبه 27 آذر 1386, 08:15 صبح
با تشکر از شما دوست گرامی
اما من یک برنامه paperless دیدم که تحت وب بود و برای نوشتن نامه ها ، یک محیط word مانند را در اختیار کاربر قرار میدهند که در آن محیط کاربر میتواند مطالب خود را تایپ و سپس به شخص مورد نظر ارسال کند ()

maxpayn2
سه شنبه 27 آذر 1386, 10:32 صبح
لغت fckeditor رو همین جا سرچ کن

shahab_ksh
سه شنبه 27 آذر 1386, 11:20 صبح
با تشکر از شما دوست گرامی
اما من یک برنامه paperless دیدم که تحت وب بود و برای نوشتن نامه ها ، یک محیط word مانند را در اختیار کاربر قرار میدهند که در آن محیط کاربر میتواند مطالب خود را تایپ و سپس به شخص مورد نظر ارسال کند ()

نرم افزار پیپر لسی که در ادارات یا شرکت ها هستن به دو صورت هستش هم تحت وب و هم کلاینت

تحت کلاینت که Windows app هستش

معمولا برنامه تحت وبش هم به بانک اطلاعاتی Windows app وصل میشه و یه وب سایتکه برای کاربران اطلاعات میده بیرون

حال مدیریت این داده ها هم به دو صورت هستش یا به صورت Windows app هستش که از MS word استفاده میکنه و از این طریق اطلاعات وارد بانک اطلاعاتی وب سایت میشه یا از طریق Web app هستش که دیگه نمیشه از Ms word استفاده کرد و از شبیه ساز های ورد که ادیتور های زیادی در این مورد وجود داره استفاده میکنن

من میخواستم در مورد استفاده از محیط ورد مانند که در سیستم پیپر لس وجود دارد و همچنین پیگیری نامه ها ، آیا کامپوننت خاصی است یا dll اگر میشود راهنمائی فرمائید و یک مثالی هم بزنید

در Windows App معمولا از همان ورد استفاده میکنن و در Web app هم ادیتور های زیادی وجود داره که همانطور که دوستمون گفتن میشه از fckeditor استفاده کرد در وب سایت این هم لینک برای دانلود این نرم افزار

http://sourceforge.net/projects/fckeditor/