PDA

View Full Version : چطور میتوان به جداول پارادکس در دلفی پسورد داد ؟

siavash45
یک شنبه 31 خرداد 1383, 14:12 عصر
لطفاً راهنمائی نمائید .

ali643
یک شنبه 31 خرداد 1383, 14:36 عصر
Session.AddPassword('passwordtoon');
Table1.Active:=True;

siavash45
دوشنبه 01 تیر 1383, 13:30 عصر
دوست عزیز Ali643 امتحان کردم نشد.
راهنمائی بفرمائید

Mohammad S
دوشنبه 01 تیر 1383, 13:42 عصر
شی Session را روی فرم قرار داده اید و ارتباطات مورد نیاز را برقرار کرده اید؟ (البته تنظیماتش به طور دقیق یادم نیست ولی اگر بگردی پیدا می کنی) 8-)

Mahdi_S_T
سه شنبه 02 تیر 1383, 16:19 عصر
دوست عزیز این دستور و Table باید در یک فرم باشد تا عمل کند در غیر اینصورت خطا میدهد

siavash45
سه شنبه 02 تیر 1383, 18:57 عصر
دوست عزیر Mahdi_S_T ، شی Session و Table در یک فرم قرار دارد خطا هم نمیدهد ولی Password در فایل ذخیره نمیشود

Mohammad S
سه شنبه 02 تیر 1383, 19:26 عصر
در فایل ذخیره نمیشود :?:
مگر قرار است پسورد در فایل ذخیره شود. این دستور فقط برای این است که هر وقت خواستید به بانک متصل شوید، پسورد را از شما نپرسد یا اگر لازم بود از کاربر بگیرید از همان طریق (دستورات فوق) پسورد ورودی را به فایل بدهید.

siavash45
یک شنبه 07 تیر 1383, 18:28 عصر
سوال را اینطور مطرح میکنم .
آیا میتوان به جداول پسورد داد تا در انتقال جداول به اشخاص دیگر اطلاعات آن حفاظت شود :?:
توضیح : جداول توسط برنامه خاص باز شود .

Mohammad S
دوشنبه 08 تیر 1383, 11:27 صبح
سوال را اینطور مطرح میکنم .
آیا میتوان به جداول پسورد داد تا در انتقال جداول به اشخاص دیگر اطلاعات آن حفاظت شود
توضیح : جداول توسط برنامه خاص باز شود .
جواب شما را به صورت PM دادم. :wink:
ضمنا لازم نیست جداول با برنامه خاصی باز شود. :idea:

siavash45
دوشنبه 08 تیر 1383, 12:51 عصر
شاید کسی اینطور بخواهد که جدولش توسط برنامه خودش باز شود نه با برنامه های دیگر ( جهت اعمال محدودیت ) :متفکر:

siavash45
چهارشنبه 10 تیر 1383, 11:49 صبح
یکی جواب بده :متفکر:

Mohammad S
چهارشنبه 10 تیر 1383, 13:13 عصر
بک راه نه چندان درست:
پسوند فایلتان را مثلا PCS. بگذراید و در زمان اجرا پسوند فایل را عوض کرده و به DB یا هر چیز دیگر، تبدیل کنید. البته شاید بدون تبدیل هم کار کند. امتحان کنید. ولی مشکلی که وجود دارد این است که 1) نباید کسی بدانید این فایل چیست، 2) پس از افزایش حجم بانک، تعویض نام فایل هم زمانگیر خواهد شد که شروع برنامه شما را با مشکل مواجه می کند. بهتر است دست از این Paradox بردارید و از SQL Server یا Oracel یا MySql و ... استفاده کنید.

siavash45
شنبه 13 تیر 1383, 12:49 عصر
بک راه نه چندان درست:
پسوند فایلتان را مثلا PCS. بگذراید و در زمان اجرا پسوند فایل را عوض کرده و به DB یا هر چیز دیگر، تبدیل کنید. البته شاید بدون تبدیل هم کار کند. امتحان کنید. ولی مشکلی که وجود دارد این است که 1) نباید کسی بدانید این فایل چیست، 2) پس از افزایش حجم بانک، تعویض نام فایل هم زمانگیر خواهد شد که شروع برنامه شما را با مشکل مواجه می کند. بهتر است دست از این Paradox بردارید و از SQL Server یا Oracel یا MySql و ... استفاده کنید.

میخواهم به فایل پسورد بدم نه اینکه پسوندش را عوض کنم :خیلی متعجب:

Mohammad S
شنبه 13 تیر 1383, 13:57 عصر
میخواهم به فایل پسورد بدم نه اینکه پسوندش را عوض کنم
عزیز من جواب شما در PM خصوصی دادم. :-x
ولی باز هم می گم:

siavash45
سه شنبه 16 تیر 1383, 12:06 عصر
به وسیله برنامه میخوام پسورد بدم نه با Database Desktop :مخالف: