PDA

View Full Version : ویژگیهای هاست وب سرویس

archi
سه شنبه 27 آذر 1386, 22:25 عصر
با سلام
من یه وب سرویس نوشتم که روی کامپیوترم داره به خوبی کار می کنه
حالا می خوام بذارمش توی اینترنت سوالم اینه که توی هاست های معمولی می تونم این کار رو بکنم؟ یا باید dedicated باشه؟

miladr
سه شنبه 27 آذر 1386, 23:38 عصر
یه هاست خوب پیدا کن تماس بگیر راهنمائیت می کنن

archi
چهارشنبه 28 آذر 1386, 23:57 عصر
دوست عزیز بهتره توی فروم تبادل علمی اطلاعات بشه وگرنه در جواب هر سوالی میشه گفت برو از یکی که بلده بپرس
اگه کسی وب سرویسی هاست کرده لطفا راهنمایی کنه آیا مجوز sysAdmin لازمه ؟

scorpion_man
پنج شنبه 29 آذر 1386, 01:10 صبح
دوست عزیز بهتره توی فروم تبادل علمی اطلاعات بشه وگرنه در جواب هر سوالی میشه گفت برو از یکی که بلده بپرس
اگه کسی وب سرویسی هاست کرده لطفا راهنمایی کنه آیا مجوز sysAdmin لازمه ؟
با سلام به همه دوستان
اولا ویژگی webservice ها اینه که کلا جدا از platform و زبانهای برنامه نویسی عمل میکنن
من منظورتونو از deticate نمیدونم ولی webservice رو میشه تو هر server ی استفاده کرد چه بصورت اینترنتی چه اینترانتی و اگه منظورتون از کلمه deticate رو بیان کنید بهتر میتونم راهنماییتون بکنم
موفق باشید

archi
جمعه 30 آذر 1386, 12:55 عصر
منظورم از dedicate همون اختصاصیه
آقا سوال من خیلی سادست اگه کسی تا حالا یه وب سرویس توی اینترنت هاست کرده راهنمایی کنه لطفا

mehrdad201
شنبه 01 دی 1386, 00:49 صبح
حالا که بحث وب سرویس شد من یه سوال دارم.

من در سایتم از طریق جاوا اسکریپت وب سرویس رو کال می کنم و از نتایجش استفاده می کنم.

منتها مشکل اینه که میخوام کاری کنم که وب سرویس فقط در سایت خودم قابل استفاده باشه و سایت دیگه ای نتونه ازش استفاده کنه.

منتها چون با جاوا اسکریپت فراخوانیشون کردم ، تو سورس صفحه که نگاه کنی اسم وب سرویسها معلومه

واسه اینکه این محدودیت رو روشون بذارم باید چیکار کنم دوست عزیز ؟!!!!!!!!!

archi
شنبه 01 دی 1386, 01:12 صبح
ای بابا اگه سوال داری خودت یا تاپیک درست کن از مدیر این بخش خواهش می کنم رسیدگی کنه

scorpion_man
شنبه 01 دی 1386, 01:18 صبح
ای بابا اگه سوال داری خودت یا تاپیک درست کن از مدیر این بخش خواهش می کنم رسیدگی کنه

با سلام به همه دوستان
بنده چند ده تا webservice کار کردم من تو پست قبلی هم جوابتونو دادم webservice ها تو سرورهای web از هر نوع قابل اجرا هستند نیازی به نمیدونم چی وچی ندارن وخیلی راحتتر از بقیه هستند
موفق باشید

scorpion_man
شنبه 01 دی 1386, 01:25 صبح
حالا که بحث وب سرویس شد من یه سوال دارم.

من در سایتم از طریق جاوا اسکریپت وب سرویس رو کال می کنم و از نتایجش استفاده می کنم.

منتها مشکل اینه که میخوام کاری کنم که وب سرویس فقط در سایت خودم قابل استفاده باشه و سایت دیگه ای نتونه ازش استفاده کنه.

منتها چون با جاوا اسکریپت فراخوانیشون کردم ، تو سورس صفحه که نگاه کنی اسم وب سرویسها معلومه

واسه اینکه این محدودیت رو روشون بذارم باید چیکار کنم دوست عزیز ؟!!!!!!!!!

با سلام خدمت دوست عزیز اگه از javascript استفاده میکنید دو راه داریدیکی استفاده از webresource ها که در این مورد سوال نپرسید که من خودم دنبالشم یعنی کاملا انجامش میدم ولی فعلا جواب دلخواه رو نمیده دومین روش که برا کار شما بسار مناسب هست چک کردن DomainName سایت درخواست کننده سرویس هست که این بهترین شیوه برای انجام این کار هست راستی اگه در مورد راه اول اگه اطلاعاتی دارین لطف کنید و منم در جریان بزارید
موفق و پیروز باشید

mehrdad201
شنبه 01 دی 1386, 11:05 صبح

از شما بابت این مساله عذر خواهی می کنم

mehrdad201
شنبه 01 دی 1386, 11:08 صبح
با سلام خدمت دوست عزیز اگه از javascript استفاده میکنید دو راه داریدیکی استفاده از webresource ها که در این مورد سوال نپرسید که من خودم دنبالشم یعنی کاملا انجامش میدم ولی فعلا جواب دلخواه رو نمیده دومین روش که برا کار شما بسار مناسب هست چک کردن DomainName سایت درخواست کننده سرویس هست که این بهترین شیوه برای انجام این کار هست راستی اگه در مورد راه اول اگه اطلاعاتی دارین لطف کنید و منم در جریان بزارید
موفق و پیروز باشید

اولا به من بگو منظور شما از webresource همون وب سرویسه ؟!؟؟؟!

اگه منظور شما همینه لطف کن یه تاپیک جدا بزن که مسیر تاپیک دوستمون که تاپیک رو زده هم منحرف نشه....

من اونجا سعی می کنم اون چیزایی رو ک بلد هستم بهت توضیح بدم.

archi
یک شنبه 02 دی 1386, 20:24 عصر
از اون چند 10 تا میشه آدرس یکیشو بدی؟

scorpion_man
سه شنبه 04 دی 1386, 16:10 عصر
اولا به من بگو منظور شما از webresource همون وب سرویسه ؟!؟؟؟!

اگه منظور شما همینه لطف کن یه تاپیک جدا بزن که مسیر تاپیک دوستمون که تاپیک رو زده هم منحرف نشه....

من اونجا سعی می کنم اون چیزایی رو ک بلد هستم بهت توضیح بدم.

با سلام به همه دوستان
پوزش از دوست عزیزم باید عرض کنم که webresource با webservice از زمین تا آسمون با هم فرق دارن که برای بررسی این موضوع نیاز به topic جدیدی هست ولی تا این حد عرض کنم که webservice ها یک پلت فرم یا کلاس جدا از زبانهای برنامه نویسی مبتنی بر تکنولوژی xml هست ولی webresource ها همونطور که از اسمش پیداست آیتمهای بکار رفته تو web که میتونه فایلهای javascrip و picture ها یا فایلهای دیگری که توسط تکنولوژی webresource asp.net مدیریت میشن که با پسوند .axd مشخص هستند با تشکر از دوست عزیز
موفق و پیروز باشید

scorpion_man
سه شنبه 04 دی 1386, 16:23 عصر
از اون چند 10 تا میشه آدرس یکیشو بدی؟

عزیزم اگه سایت کار کرده باشی و اطلاعات خیلی کمی از webservice ها داشته باشید میبینید که خیلی ساده تر از اون هستند که در باره شون بحث کرد و علاوه بر این webservice ها به دو صورت هستند یکی به صورت عمومی قابل استفاده هستند که برای سرویسهای رایگان و غیره به کار برده میشن و دومی webservice های اختصاصی که برای توسعه ارتباطات بین قسمتهای مجزا در یک سایت استفاده میشن که تعاریف بنده برای نوع دوم هستند و غیر قابل استفاده عموم به هر حال webservice ها کلاسهایی هستند که متدهایی از این کلاس به صورت webmetod ها قابلیت استفاده خارج از کلاس مییابند که خروجی این کلاسها به صورت داده های شکیل از نوع فایلهای xml ی با فرمت مشخص می باشند
موفق باشید

archi
چهارشنبه 05 دی 1386, 00:42 صبح
من هم سایت کار کردم هم اطلاعات زیادی در مورد وب سرویس دارم ( چند تا نوشتم که لوکال کار می کنه حالا می خوام هاست کنم) به جای این حرفا سوال رو جواب بدید اگه وب سرویسی دارید که الان روی اینترنت باشه آدرسش رو بدید اگه نه هم مجبور نیستید که جواب بدید و دیتابیس فروم رو پر کنید! این محیط ساخته شده و هزینه میشه که اطلاعات مفید رد و بدل بشه

scorpion_man
چهارشنبه 05 دی 1386, 02:27 صبح
من هم سایت کار کردم هم اطلاعات زیادی در مورد وب سرویس دارم ( چند تا نوشتم که لوکال کار می کنه حالا می خوام هاست کنم) به جای این حرفا سوال رو جواب بدید اگه وب سرویسی دارید که الان روی اینترنت باشه آدرسش رو بدید اگه نه هم مجبور نیستید که جواب بدید و دیتابیس فروم رو پر کنید! این محیط ساخته شده و هزینه میشه که اطلاعات مفید رد و بدل بشه
با سلام به همه دوستان
من هیچگاه دوست ندارم وارد کل بشم ولی چاره ای نیست آخه عزیزم تو که نمی تونی یه webservice local رو که نوشتی با این همه امکانات .net که فقط 2 تا کلید میزنی همه کاره webservice ها رو انجام میده رو webserver upload کنی آخه چرا داری web کار میکنی web کار کردن شما عین آب و تو هاون کوبیدن بس ثانیا به فرض من یکی از webservice هامو که برای داخل app هست دادم میخوای با نگاه کردن به صفحه explorer از الهامات غیبی استفاده کنی
تو حتی به خودت زحمت نمی دی تو google بزنی webservice از تو باید چه انتظاری داشت
تویی که عادت کردی همه چیزو قشنگ یه sample کنن بدن شما استفاده کنی پس از این به بعد
به جای کلهای اضافی به خودت زحمت بده و عین واژتو لااقل رو google سرچ کن بعد بیا اینجا بازار گرمی کن
من از همه دوستان که وقت گرانبهاشونو صرف خوندن این پست کردن پوزش میخوام
و این پست رو به دلیل بی ادبی های مکرر دوست عزیز ناچار به ارسال شدم
موفق و پیروز باشید

tc1000
یک شنبه 09 دی 1386, 09:51 صبح
با سلام
خیر Deticate Server نیاز نیست.
چطور به فکرت زد که گفتی Deticated server - البته رو یسورس اختصاصی هم میتنی راه بندازی ولی باید حداقل ماهیانه 200 دلار پول بدی. ولی

روی یک هاست Windows که ASP.NEt 2 رو ساپورت کنه براحتی کار میکنه من نصب کردم و همین الان هم درن ازش استفاده میکنند. شما نگران نباشید بخرید با این شرایط و استفاده کنید.

در ضمن ناراحت نشید اگر کسی میگه توی گوگل جستجو کنید. این هم خودش راه کاری هستش. ( مگه گوگل چیشه )
تمام دنیا درن از این سایت استفاده میکنند.

ولی یه خورده مطالعه ضرر نداره در مورد Web Server ها و یک مقدار در موردVisual Studio و روش کار کردنش.

raravaice
یک شنبه 09 دی 1386, 16:59 عصر
سلام

آپلودش کن مطمئن باش کار میکنه فقط سعی کن روی یه virtul directory یا sub domain باشه.

نمونه http://sms.xox.ir

موفق باشی