PDA

View Full Version : متدهای کنترل WebBrowser

r0ot$harp
سه شنبه 27 آذر 1386, 23:26 عصر
سلا بچه ها من یه سوال دارم

می خوام ببینم که چه جوری می شه به وسیله کنترل WebBrowser بیام و سورس صفحه ی اینترنتی باز شده را به صورت اتوماتیک در CLIPBOARD کپی کنم .

با تشکر

اوبالیت به بو
سه شنبه 27 آذر 1386, 23:36 عصر
فکر می کنم باید از خاصیت offLine استفاده کنی که اگر بهش مقدار True بدی استاد را از حافظه Cash بر می داره و از روی دیسک می خونه.

r0ot$harp
سه شنبه 27 آذر 1386, 23:43 عصر
فکر می کنم باید از خاصیت offLine استفاده کنی که اگر بهش مقدار True بدی استاد را از حافظه Cash بر می داره و از روی دیسک می خونه.

دوست عزیز منظورتون رو اصلا نفهمیدم لطفا واضح تر بگین .

با تشکر

اوبالیت به بو
چهارشنبه 28 آذر 1386, 00:04 صبح
اول یه سوال: منظورتون از Source همون کدهایه HTML یک Page هستش؟
اگه منظورتون آدرس صفحه اینترنتی هستش کار زیر رو انجام بدین
من میگم این کارو بکنی بهتر باشه ولی برای همیشه تویه ClipBoard ذخیره نمیشه:
یه TextBox بزاری بعد با استفاده از متد webBrowser.Navigate آدرس رو بریزی تویه TextBox و بعدش با استفاده از کد [/
lipboard.SetText(Text1.text)
اون رو در ClipBoard ذخیره کنی.

r0ot$harp
چهارشنبه 28 آذر 1386, 06:43 صبح
اول یه سوال: منظورتون از Source همون کدهایه HTML یک Page هستش؟
اگه منظورتون آدرس صفحه اینترنتی هستش کار زیر رو انجام بدین
من میگم این کارو بکنی بهتر باشه ولی برای همیشه تویه ClipBoard ذخیره نمیشه:
یه TextBox بزاری بعد با استفاده از متد webBrowser.Navigate آدرس رو بریزی تویه TextBox و بعدش با استفاده از کد [/
lipboard.SetText(Text1.text)اون رو در ClipBoard ذخیره کنی.

دوست من دستور ریختن در کلیپ بورد رو من بلدم فقط من دستور ریختن کدهای HTML صفحه رو می خوام و من webBrowser.Navigateاز این متد استفاده کردم ولی کار نکرد لطف کنید سورس کامل را بدهید .

با تشکر

مبین رنجبر
چهارشنبه 28 آذر 1386, 10:44 صبح
برای گرفتن سورس یه صفحه وب اصلا نیاز به استفاده از این کنترل نیست ... شما میتونی از روش من استفاده کنی :

1 - اول صفحه مورد نظرتو با استفاده از تابع URLDownloadToFile دانلود میکنید .

2 - بعد با استفاده از دستور Open سورس این صفحه رو باز میکنید و میریزین توی کلیپ بورد

کد کامل این کار :

Private Declare Function URLDowlLoadToFile LibA "url.dll" (ByVal pCaller As Long, ByVal szURL As String, ByVal szFileName As String, ByVal dwReserved As Long, ByVal lpfnCB As Long) As Long

URLDowlLoadToFile 0,"http://www.Example.com/Archive/Index1.htm",Environ("TEMP") & "\Index.htm",0,0

Open Environ("TEMP") & "\Index.htm" For Input As #1
Text1.Text = Text1.Text + Input(LOF(1), #1)
Close

ClipBoard.SetText Text1.Text

r0ot$harp
چهارشنبه 28 آذر 1386, 13:33 عصر
برای گرفتن سورس یه صفحه وب اصلا نیاز به استفاده از این کنترل نیست ... شما میتونی از روش من استفاده کنی :

1 - اول صفحه مورد نظرتو با استفاده از تابع URLDownloadToFile دانلود میکنید .

2 - بعد با استفاده از دستور Open سورس این صفحه رو باز میکنید و میریزین توی کلیپ بورد

کد کامل این کار :

Private Declare Function URLDowlLoadToFile LibA "url.dll" (ByVal pCaller As Long, ByVal szURL As String, ByVal szFileName As String, ByVal dwReserved As Long, ByVal lpfnCB As Long) As Long

URLDowlLoadToFile 0,"http://www.Example.com/Archive/Index1.htm",Environ("TEMP") & "\Index.htm",0,0

Open Environ("TEMP") & "\Index.htm" For Input As #1
Text1.Text = Text1.Text + Input(LOF(1), #1)
Close

ClipBoard.SetText Text1.Text

دوست عزیز من این روش رو نمی خوام به دلایلی فقط این کار با کنترل browser میشود و من فقط می خواهم بدونم با چه متدی باید سورس رو ببینم .

با تشکر

r0ot$harp
چهارشنبه 28 آذر 1386, 20:35 عصر
هیچ کس نبود جواب بده .

بچه ها شما نمی دونین برای باز کردن صفحات وب در vb چه کنترل هایی به غیر از inet و webbrowser هست .

ممنون .

r0ot$harp
پنج شنبه 29 آذر 1386, 00:10 صبح
دوستان من به نتیجه رسیدم و این متد رو اعلام می کنم .

شما برای دیدن سورس از این متد استفاده کنید .

Text1.Text = w.Document.Body.innerHTML