PDA

View Full Version : لطفا" راهنماییم کنید.باسکول

neda6124
چهارشنبه 28 آذر 1386, 12:29 عصر
سلام
من می خوام با زدن یک دکمه وزن یک طاقه پارچه رو از یک باسکول بخواند ( پشت باسکول کابل USB می خوره ) و به کامپیوتر منتقل بشه و در یک TxtBox نشون بده باید چی کار کنم؟؟

ir_programmer
چهارشنبه 28 آذر 1386, 14:21 عصر
اگر از باسکول توزین استفاده کنی میتونم کارت رو راه بندازم.

MH2538
چهارشنبه 28 آذر 1386, 15:29 عصر
سلام
خیلی ساده، کابل USB‌پشت باسکول رو به سیستم وصل کن.
مسلما این باسکول یا در زمان وزن کردن اطلاعات را از طریق پورت USB‌برای شما ارسال می کند یا با ارسال دستور از طریق سیستم . اگر اولی باشد که شما می‌تونید در زمان وزن کردن، اطلاعات ارسالی از طرف باسکول رو بخونید اما اگر دومی باشد یا بسادگی با دستور read‌میتونید اطلاعات رو بخونید و یا اینکه باسکول پروتکل خاصی داره که در این صورت با مراجعه به manual‌ا ون میتونید با ارسال کد مربوط به ارسال اطلاعات به باسکول، وزن محموله رو از باسکول بگیرید.

hassan razavi
چهارشنبه 28 آذر 1386, 15:50 عصر
این کجاش ساده هست ؟ با چی می خواهید دستور بلفرض Read رو بفرستید و یا چه جوری میخواهید به پورت USB گوش بدید ؟ میشه واضح تر توضیح بدید؟
بهترین راهش اینه که با بخش پشتیبانی فنی شرکت سازنده تماس برقرار کنید و ازش SDK یا توضیحات مورد نظر رو درخواست کنید.

silentrise
چهارشنبه 28 آذر 1386, 16:03 عصر
هر DEVICE صنعتی که به COMPUTER وصل میشه یک سری تابع داره و روی اون بهت می دن در غیر این صورت کار سخت میشه و باید ازمون خطا ورودی رو خودت تنظیم کنی که کار غیر اسانداردی ه.
اگر DLL ها رو پیدا کردی رو کمک من حساب کن.
باسپاس.