PDA

View Full Version : log in (2)

taheri-ali
شنبه 01 دی 1386, 11:51 صبح
سلام
من چند وقت پیش یه سئوال پرسیدم در مورد نحوه درست کردن login در .net 2005و یکی از عزیزان راهنمایی کرد به این صورت که باید از session استفاده کنم
من این کارو کردم به این صورت که در دکمه مربوط به login این کدرو نوشتم:
session("login")="1" و بعد:
response.redirect("a.aspx")
و اومدم تو فرم لود صفحه مربوطه این کد رو نوشتم:
if (session(login)<>"1 then" response.redirect "b.aspx" که البته منظور از b همون صفحه اولیه وارد کردن یوزر نیم است
حالا یه اشکال عجیب :
بعضی و قتها و قتی با .وی‍وال استودیو explorer و اجرا یم کنم به خوبی کار می کنه ولی اگه نرم افزارو ببندم و اینترنت اکسپلورر رو اجرا کنم با دکمه های back و فوروارد راحت میشه وارد صفحه شد.
بعد از اینکه کامپیوتر restart می شه با خود وی‍وال استودیو هم مشکل بالا رو پیدا می کنه . چیکار باید کنم؟:متفکر:

zshojaee
شنبه 01 دی 1386, 14:52 عصر
شما باید یه دکمه ی خروج از سیستم تو صفحه ی a برای کاربرت بذاری که هر وقت خواست از صفحه اش خارج بشه رو این دکمه کلیک کنه تا به صفحه ی b برگرده و دیگه با back به صفحه ی کاربرمون برنگرده . باید هر وقت رو دکمه کلیک میکنه session رو clear کنه (با کد session.abandon ) و به صفحه b بره.

azmoodeh
شنبه 01 دی 1386, 18:50 عصر
سلام

تو Form_Load صفحه b هم معتبر بودن Session رو چک می کنی؟ اصلا از FormsAuthentication
استفاده می کنی؟

abolfazl585
شنبه 01 دی 1386, 19:25 عصر
از FormsAuthentication استفاده کنید و کش رو غیر فعال کنید

taheri-ali
یک شنبه 02 دی 1386, 07:23 صبح
از FormsAuthentication استفاده کنید و کش رو غیر فعال کنید
من هم فکر می کنم باید یه طوری cache رو غیر فعال کنم؟ چطوری م یتونم این کارو بکنم؟ میشه برام یه مثال بزنید؟
formsauthentication را چطوری استفاده کنم؟