PDA

View Full Version : اتصال به بانک اطلاعاتی روی سرور ودرج اطلاعات !

merlin_vista
شنبه 01 دی 1386, 12:07 عصر
با سلام
آقا من یک برنامه واسه یه شبکه نوشتم حالا آنها میخواهند اطلاعات یک تیبل بره روی سایت در اینترنت !! حالا نمیدونم از لوکال چه طوری وصل بهشم به سرور و اطلاعات را در آن درج کنم .. :متفکر:
یعتی :
1 - اتصال از لوکال به سرور سایت
2 - درج اطلاعات
3 - قطع ارتباط

امیدوارم منظورم را فهمیده باشید

chaalesh
شنبه 01 دی 1386, 13:43 عصر
می شه یکم توضیح بدی؟
میخواهی اطلاعات توی SQL SERVER رو EXPORT کنی؟

merlin_vista
شنبه 01 دی 1386, 15:42 عصر
می شه یکم توضیح بدی؟
میخواهی اطلاعات توی SQL SERVER رو EXPORT کنی؟

دقیقاً
کاربر بر روی لوکال اطلاعات را داخل جدول وارد میکند !
بعد من میخواهم یک دکمه باشد که وقتی ادمین روی آن کلیک کرد تمام طلاعات از بانک روی لوکال و جدول مشخص شده در آن به بانک روی سرور سایت و جدول مشخص شده آن برود و بعد درآنجا برایش یک سرچ بنویسم ! :افسرده:

سار
شنبه 01 دی 1386, 15:59 عصر
برای OnLine دو راه داری:
1) استفاده از یک Valid IP
2) استفاده از Replication (http://www.google.com/search?hl=en&rlz=1T4GGLJ_en___IR249&q=how+to+Create+Replication+in+sql+server+2005)
برای off-Line هم میتونی خودت به فرمت CSV یا Excel خروجی بگیری و بعد Import کنی که یکم کد نویسی می خواد.

merlin_vista
شنبه 01 دی 1386, 16:36 عصر
میشه بیشتر توضیح بدین !! شاید من درست سوال نکردم ؟
من میخواهم یک سری از اطلاعات با کلیک روی یک دکمه در لوکال به سرور بره !! یعنی در اصل میخواهم از لوکال به دیتابیس سرور ارتباط داشته باشم !؟!؟!؟!

azmoodeh
شنبه 01 دی 1386, 18:29 عصر
شاید سرور روی اینترنت هیچ کدوم از این دو امکان اتصال رو به شما نده.بهتره که یک وب سرویس رو سایتتون بنویسید که اطلاعات رو بگیره و در دیتابیس اصلی درج کنه . اینجور هم قابل انعطاف تره و هم امن تر .
حالا توی برنامه کلاینت هم به این وب سرویس وصل میشید و جداول رو بهش پاس میدید.
اصلا تکنولوژی وب سرویس با این همه عظمت و کاربرد برای همینه که دو Application متفاوت رو به هم متصل کنه.
موفق باشید

abolfazl585
شنبه 01 دی 1386, 19:26 عصر
دوست عزیز برای این کار حتما باید اجازه دسترسی ریموت به دیتابیس رو داشته باشی و اگه از SqlServer استفاده میکنی معمولا لایسنس Sql این اجازه رو نمیده.
اگه به لینکی که در قسمت امضاء بنده هست سر بزنی جواب خودت رو پیدا می کنی.

موفق باشید