PDA

View Full Version : مشکل با Master page و Ajax و Gridview و uSer control

hesam_a110
دوشنبه 03 دی 1386, 10:04 صبح
درود به همگی
توی فروشگاه الکترونیکی که نوشتم از Ajax استفاده نمیکنه حالا که می خوام از Ajax toolkit استفاده کنم چون برای اینکه صفحه رفرش بشود دیگه با Ajax کار نمی کنه.
در اصل مشکلم اینه که داخل master page از user control استفاده کرده ام که داخل آن یک gridviewهست که سبد خرید درون آن نمایش می دهم . برای نمایش سبد خرید که بعد از کلید بر روی دکمه اضافه به سبد خرید در فروشگاه باید به روز شود.
کمکی از شما دوستان می خواهم این است که چگونه می توانم گرید را بعد از زدن دکمه اضافه Update کنم

maxpayn2
دوشنبه 03 دی 1386, 10:38 صبح
منظورت رو درس متوجه نشدم ولی برای update کردن GridView میتونی از این استفاده کنی :
GridView1.DataBinde();

hesam_a110
دوشنبه 03 دی 1386, 10:48 صبح
درود بر شما maxpayn2 (http://barnamenevis.org/forum/member.php?u=26437)
جریان دقیق تر از این قراره که یک مستر پیج دارم که توی اون یک User control و داخل user control یک gridview .
در صفحه های بعدی که از مستر پیج استفاده می کنند می توان در کنار آن سبد خرید را دید حال موقعی که در فروشگاه چرخ میزنیم و محصولی را به سبد خرید اضافه می کنیم سبد خرید اضافه می شود ولی شان داده نمی شود در ورژن قبلی صفحه را دوباره صد امی زدم تا سبد خرید به روز شود (به نظر خدم کار درستی نیت ولی برای آن زمان چاره ای نداشتم) ولی حالا نمی دونم که چگونه DataGrid را که درون user contol هست را دوباره Bind کنم

hesam_a110
چهارشنبه 05 دی 1386, 11:15 صبح
درود بر شما
ممنون که این همه کمک کردید شرمنده کردید:عصبانی::عصبانی::عصبان ++::عصبانی::عصبانی: