PDA

View Full Version : مشکل خواندن مقدار

ar_monti@
سه شنبه 04 دی 1386, 09:16 صبح
سلام
دوستان من یک Input از Html را برروی Page ام گذاشتم میخواهم مقدار آنرا به یک String یا TextBox در کد #C نسبت بدهم بایستی چکار کنم. لطفا کمک کنید.
ممنون

merlin_vista
سه شنبه 04 دی 1386, 09:21 صبح
دوست عزیز خاصیت Return="server" را برای input تنظیم کن و در کدهای C# ازش استفاده کن !

maxpayn2
سه شنبه 04 دی 1386, 10:22 صبح
id هم یادت نره بهش بدی

ar_monti@
سه شنبه 04 دی 1386, 13:18 عصر
دوستان مشکل من اینه که یک کد جاوا دارم که تاریخ را برمیگردونه تو یک< Text <Input که اچ تی ام ال است . میخوام که مقداری را که در این تکست است را به داخل یک استرینگ یا تکست باکس یا یک متغیر session ذخیره کنم و برای Page بعد بفرستم و درا واقع میخوام مقداری که توسط کلاینت تعیین میشه را در اختیار سرور قرار بدم. وقتی که من Input را بصورت runat ="server" استفاده میکنم کد جاوای من اجرا نمیشه و این مشکل بوجود میاره.

mahdi_farhani
سه شنبه 04 دی 1386, 15:13 عصر
خوب دوست عزیز چرا از تاریخ جاوا استفاده میکنی ، از تاریخ خوده .net استفاده کن ، بارها من اینو گفتم ، PersianCalander سرج کن.

ar_monti@
سه شنبه 04 دی 1386, 15:14 عصر
دوستان وقتی از فایل جاوا استفاده میکنم بصورت زیر
"src="JScripts/calendar.js محتویات Button1_click من اجرا نمیشوند اما اگر src را حذف کنم محتویات Button1_click اجرا میشود اما این دفعه تابع مورد نظر من در فایل calendar.js اجرا نمیشود برای حل این مشکل چکار کنم.
ممنون

ar_monti@
سه شنبه 04 دی 1386, 15:15 عصر
برای این از PersianCalander استفاده نمیکنم که این فایل جاوا یک پنجره زیبا برای من باز میکنه و میتونم تاریخ مورد نظر را انتخاب و آن را به یک تکست باکس نسبت دهم.

mahdi_farhani
سه شنبه 04 دی 1386, 15:27 عصر
میشه کدهاتو بزاری

ar_monti@
سه شنبه 04 دی 1386, 17:54 عصر
من میخواهم یک تکست باکس در #C برروی فرم بگذارم و آنوقت محتویات Input که شامل تاریخ است را با زدن کلید به آن انتقال دهم .
این هم سورس فایل:

ar_monti@
چهارشنبه 05 دی 1386, 11:11 صبح
چرا وقتی از یک فایل جاوا که دارای چندین تابع است استفاده میکنیم و آنرا در ابتدای کدهای HTML اضافه میکنیم اثر نا مطلوب برروی کدهای جاوای دیگری مثلا onclick یک Button از جنس HTML
می گذارد

ar_monti@
چهارشنبه 05 دی 1386, 12:19 عصر
ببخشید کد برنامه در آدرس زیر می باشد
http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=79855

Hamid.reza
چهارشنبه 05 دی 1386, 16:40 عصر
سلام
به نظر من شما در OnChange HtmlTextBox تون کدی بنویسید که Value این HtmlTextBox را داخل AspTextBox ّبذاره

ar_monti@
چهارشنبه 05 دی 1386, 17:56 عصر
این کار را کردم منتها به محض کلیک روی Button Html تاریخ برروی Input Html ظاهر میگردد اما برروی AspTextBox ظاهر نمیشود مگر در انتخاب تاریخ بعدی در واقع همیشه یک کلیک عقب تر است.

Hamid.reza
پنج شنبه 06 دی 1386, 12:46 عصر
من کد شما را دیدم و متوجه نشدم چرا کد html شما چرا به این صورت است. بنابراین اون را به صورت زیر تغییر دادم و در server تونستم مقدار Input شما را بخونم.( البته فقط قسمت Body اون را)

<body>
<formid="form1"runat="server">
<div>
<PRElang=html>
<scripttype="text/javascript"language="JavaScript"src="JScripts/amin.js">
</script>
<scripttype="text/javascript"language="JavaScript"src="JScripts/calendar.js">
</script>
</PRE>
<inputtype="text"name="AnotherDate1"id="AnotherDate"runat="server"/>
<inputvalue="select"onclick=" displayDatePicker('AnotherDate', this); "type="button"id="Button1"/>
</div>
</form>
</body>