PDA

View Full Version : لازم است بین هر جستجو به مدت 300 ثانیه صبر کنید . لطفاً 263 ثانیه دیگر مجدداً سعی کنید .?

babak23
سه شنبه 04 دی 1386, 13:41 عصر
لازم است بین هر جستجو به مدت 300 ثانیه صبر کنید . لطفاً 263 ثانیه دیگر مجدداً سعی کنید .راه حل بهتری وجود نداشت!!!؟شدیدا مخالف هستم و اعتراض خود را بیان میکنم
خیلی از افراد برای انتظار 30 ثانیه هم مشکل داشتن حال چه برسه به 300 ثانیه .:شیطان:

jeeveh2000
سه شنبه 04 دی 1386, 13:46 عصر
با نظر شما کاملا موافقم:تشویق:

ir_programmer
سه شنبه 04 دی 1386, 14:03 عصر
من هم امروز منتظر موندم. :ناراحت::اشتباه:

آخه مسئله اینه که تنها راه بدست اوردن اطلاعات در سایت برنامه نویس سرچه و اگر این همه زمان نیاز داشته باشه کارائی سایت بشدت کم میشه.
تو سایت برنامه نویس ما مشکل گروه بندی اطلاعات رو داشتیم که با نظر اهل فن این ایده که یک فروم جدید با دسته بندی بهتر ایجاد کنیم رد شد.
حالا انتظار این مقدار از زمان واقعلا طاقت فرساست.
برنامه نویسان ایرانی زمانشون اینقدر ارزش داره که منتظر نگهداشتنشون تو سایت برنامه نویس جایز نباشه.

اگر بحث امنیتی هست بهتره راه حل بهتری پیدا بشه.

در صورت حذف این زمان از کاربرانی که امروز معطل شدند عذرخواهی بشه تا پذیرش اعلام عذرخواهی در مورد کارهای ناسنجیده باب بشه.

mr_moghimkhani
سه شنبه 04 دی 1386, 15:37 عصر
یعنی فقط مشکل امنیتی باعث به وجود آمدن این تصمیم شده؟ اگه اینطوره که من واقعاً متاسفم. تو این جهان اینترنت، همه دارن سعی میکنن سرعت دسترسی به اطلاعات رو افزایش بدن اونوقت اینجا . . . . . . . . . چی میشه گفت؟ 5 دقیقه بین هر جستجو ؟ ؟ ؟ ؟
سایت CodeProject با اون همه عضو و بازدید کننده 1 ثانیه هم تاخیر نمی اندازه.
تو رو به خدا یه فکر دیگه بکنین.
همینجوریش خیلی ها جستجو نکرده تاپیک میدن یا اگه تو جستجوی اول نتیجه نگرفتن به جای اینکه عنوان جستجو رو تغییر بدن میان تاپیک ایجاد میکنن و میگن جستجو کردیم نبود.
ما انتظار داشتیم اگه تغییری در جستجو قراره باشه بهتر کردن اونه نه سخت تر کردن.
تازه من میخوام بگم قبل از ایجاد تاپیک عنوان تاپیک مورد جستجو قرار بگیره و لیستی از جستجو ها در اختیار ایجاد کننده قرار بگیره و اگر کاربر در لیست جستجو نتوانست مشکل خود را حل کند سپس دکمه ایجاد تاپیک را بزند.
بدین ترتیب شاید بعضی از تاپیک ها ایجاد نشود. یا لااقل قبل از ایجاد تاپیک پیغام اینکه آیا قبلا مشکل خود را جستجو کرده اید ؟ قرار بگیرد.
موفق باشید.

SabaSabouhi
سه شنبه 04 دی 1386, 15:43 عصر
با سلام

من هم با دوستان موافق هستم. جایى که به کاربران توصیه مى‌شه قبل از زدن تاپیک جدید ابتدا از ابزارهاى جستجو استفاده کنند، سخت کردن جستجو کار جالبى به نظر نمى‌رسه.

صبا صبوحى

مهدی کرامتی
سه شنبه 04 دی 1386, 16:47 عصر
بخاطر نوع جدید جستجویی که در سایت برنامه نویس فعال شده (Full Text Search) ما مجبوریم این کار رو انجام بدیم، چون هر جستجویی کلی فشار به سرور میاره و بقیه در هنگام انجام جستجو به سختی میتونن از سایت استفاده کنند.

سیستم قبلی جستجو هم ضعف زیادی داشت و نتایج مرتبط و خوبی ارائه نمیداد.

oxygenws
سه شنبه 04 دی 1386, 20:56 عصر
راه حل بهتری وجود نداشت!!!؟شدیدا مخالف هستم و اعتراض خود را بیان میکنم فکر نکنم زیاد حق اعتراضی وجود داشته باشه، نهایتا در برابر خدمات رایگانی که برات مهیا شده، می تونی *پیشنهاد* بدی!!

مسلما مسئله، همونطور که برادر کرامتی گفتند، ربطی به امنیت نداره و فقط به فشار سرور بر می گرده، موقتا زمان رو کمتر می کنیم و در صورتی که دیده شد فشار میاد، مسلما این زمان زیاد تر خواهد شد. :)

دوستانی هم که خیلی علاقه به اعتراض و شکایت دارند، یک شماره حساب داده میشه که مبلغی (حداقل ۱۰۰ هزار تومان!!) واریز کنند تا به شکایت و مخالفت (از نوع شدید و معمولی!) و اعتراض و ... آنها رسیدگی بشه!!

زمان رو به یک دقیقه کاهش می دم، دوستان هم لطف کنند زین پس مقام و منزلت و شان خودشون و ما و سایت و ... رو به بهترین نحو پاس بدارند و حفظ کنند!

موفق باشید.

Developer Programmer
سه شنبه 04 دی 1386, 21:10 عصر
اکسیژن جان؛
به دل نگیر عزیز... محبتها و کوششهای شما و فرزاد و مهدی همیشه قابل تحسین بوده و هیچ کسی منکر تلاشهای شما نیست

Hossein Bazyan
چهارشنبه 05 دی 1386, 00:09 صبح
فکر نکنم زیاد حق اعتراضی وجود داشته باشه، نهایتا در برابر خدمات رایگانی که برات مهیا شده، می تونی *پیشنهاد* بدی!!

مسلما مسئله، همونطور که برادر کرامتی گفتند، ربطی به امنیت نداره و فقط به فشار سرور بر می گرده، موقتا زمان رو کمتر می کنیم و در صورتی که دیده شد فشار میاد، مسلما این زمان زیاد تر خواهد شد. :)

دوستانی هم که خیلی علاقه به اعتراض و شکایت دارند، یک شماره حساب داده میشه که مبلغی (حداقل ۱۰۰ هزار تومان!!) واریز کنند تا به شکایت و مخالفت (از نوع شدید و معمولی!) و اعتراض و ... آنها رسیدگی بشه!!

زمان رو به یک دقیقه کاهش می دم، دوستان هم لطف کنند زین پس مقام و منزلت و شان خودشون و ما و سایت و ... رو به بهترین نحو پاس بدارند و حفظ کنند!

موفق باشید.

سلام
اولا" به خاطر زحمات دوستانی که برای سایت زحمت میکشند خیلی تشکر میکنم
دوما" این مدت برای من 60 ثانیه است . شاید تازه درست شده
سوما" من حرف جناب oxygenws را قبول ندارم. شما چندین بار منت رایگان بودن سایت رو سر کاربران گذاشتید به نظرم درست نیست درسته که سایت رایگانه و خیلی هم مفید اما این دلیل نمیشه که اگه کسی پیشنهادی داد یا انتقادی کرد سرش منت بذاریم که سایت رایگانه بخوای نخوای همینه ! خیلی از سایتها برای کاربران رایگانند و خیلی هم کاربرپسند و مورد استفاده کارابران زیاد اما درآمدشان از راههای دیگری درمیاد و اینهمه به کاربران گوشزد نمیکنند که چون پول نمیدید حق هیچگونه اعتراضی هم ندارید.

oxygenws
چهارشنبه 05 دی 1386, 00:50 صبح
اولا" به خاطر زحمات دوستانی که برای سایت زحمت میکشند خیلی تشکر میکنم
خواهش می کنم.

سوما" من حرف جناب oxygenws را قبول ندارم. شما چندین بار منت رایگان بودن سایت رو سر کاربران گذاشتید به نظرم درست نیست درسته که سایت رایگانه و خیلی هم مفید اما این دلیل نمیشه که اگه کسی پیشنهادی داد یا انتقادی کرد سرش منت بذاریم که سایت رایگانه بخوای نخوای همینه ! خیلی از سایتها برای کاربران رایگانند و خیلی هم کاربرپسند و مورد استفاده کارابران زیاد اما درآمدشان از راههای دیگری درمیاد و اینهمه به کاربران گوشزد نمیکنند که چون پول نمیدید حق هیچگونه اعتراضی هم ندارید.
آره، از درآمد های میلیاردی سایت هم من ماهی چند میلیون درآمد دارم!

حداقل از سمت خودم می گم این حرفا رو:
مسلما منتی بر کسی نذاشتم و نیست. می بینی که بدون هیچ منتی هم دارم کارم رو تو این انجمن انجام می دم و سعی دارم نظمش رو حفظ کنم و تقریبا اکثر مشکلات سرور و متعلقاتش رو هم دارم انجام می دم و ...
اگر کسی هم درست و منطقی بیاد نظرش رو بیان کنه، در موردش بحث میشه و بررسی می شه و اگر ممکن باشه پیاده سازی میشه. اما طلبکار بودن و ابزار مخالفت شدید(!) و اعتراض و ... برام خیلی جالبه!! واقعا این دوستمون چقدر ضرر دیده برای این سایت؟ چقدر اعصابش خورد شده؟!! چند شب نخوابیده که سرور برپا بمونه؟! اینها مسلما مهم نیست و مسلما خیلی مسایل دیگه رو شما نمی دونید و لازم هم نیست بدونید، چون دلیلی نیست منتی باشه بر دوش شما!

موفق باشید.

mehrzad007
چهارشنبه 05 دی 1386, 18:42 عصر
امید عزیز
مطمئنا ما درک می کنیم که اداره کردن و چرخاندن سایتی به این بزرگی آنهم توسط افرادی معدود و وقتی محدود تر یعنی چه . اما دوست من خودت این را بخوان :

فکر نکنم زیاد حق اعتراضی وجود داشته باشه، نهایتا در برابر خدمات رایگانی که برات محیا شده، می تونی *پیشنهاد* بدی!!

به نظرت من کاربر چه می توانم این را بخوانم جز منت ! حتما می خواهی بگویی خوب عزیزم نمی خوایی برو جای دیگر . اما امید کاربران مطمئنا حق دارند در سایت، همانطور که مدیران حق دارند . فکر نمی کنی این توهین باشه به بیست و هفت هزار کاربر برنامه نویس ؟

دوستان هم لطف کنند زین پس مقام و منزلت و شان خودشون و ما و سایت و ... رو به بهترین نحو پاس بدارند و حفظ کنند!

امید یعنی انتقاد کردن از سایتی که دوست داریم جهت بهبود سایت نابودی و پایین آوردن شان و منزلت کاربران و مدیران و سایت است؟ نمی خوام سیاسی حرف بزنم اما اینو امروزا زیاد می شنویم....

آره، از درآمد های میلیاردی سایت هم من ماهی چند میلیون درآمد دارم!

بازهم امید ما از خرج سایت و دردسر و... بخوبی آگاهیم . و می دانیم فلسی از این بابت به جیب هیچ کس نرفته اما امید بگزار از طرف کاربران یا حداقل از طرف خودم بگم :
اگر واقعا فکر می کنی نمی تونی برو !
نگاه کن چقده بدمزه است ؟ این همه زحمت بکشی و بگن برو . اونم زحمت تو و مدیران دیگه ...
مطمئنم این ادبیات تو نیست و اگر بوده بخاطر فشار کار بوده ....

Fariba_NJ
چهارشنبه 05 دی 1386, 19:31 عصر
فقط یکم مهربون تر، همین، این که خیلی سخت نیست...
دوستان محترم فکر نمی کنید وجود تالاری به نام ...درخواست ها و پیشنهادات به این معنیست که به نظرات شما اهمیت داده می شه؟ حالا که چنین حقی بهتون داده شده پس باید تمام سعیتون را بکنید که به بهترین شکل ازش استفاده کنید.

این یکی دو جمله ی زیر واقعاً توقع بالای نویسنده را می رسونه!

در صورت حذف این زمان از کاربرانی که امروز معطل شدند عذرخواهی بشه تا پذیرش اعلام عذرخواهی در مورد کارهای ناسنجیده باب بشه.

من به مدیران محترم حق می دهم که در جواب اینگونه انتقادات به این صورت بر خورد کنند.

oxygenws
چهارشنبه 05 دی 1386, 21:34 عصر
به نظرت من کاربر چه می توانم این را بخوانم جز منت ! حتما می خواهی بگویی خوب عزیزم نمی خوایی برو جای دیگر . اما امید کاربران مطمئنا حق دارند در سایت، همانطور که مدیران حق دارند . فکر نمی کنی این توهین باشه به بیست و هفت هزار کاربر برنامه نویس ؟
شما درست می گی، من از همه کاربرانی که به هر نحوی فعالیت مفیدی در انجمن ها انجام می دن، عذر می خوام.

امید یعنی انتقاد کردن از سایتی که دوست داریم جهت بهبود سایت نابودی و پایین آوردن شان و منزلت کاربران و مدیران و سایت است؟ نمی خوام سیاسی حرف بزنم اما اینو امروزا زیاد می شنویم....
نه عزیز، مشکل من فقط و فقط طرز بیان این دوستمونه، هم ایشون و هم یکی دیگه از دوستانی که پایین ترش صحبت کردند!

موفق باشید.

abadanboy
پنج شنبه 06 دی 1386, 08:48 صبح
سلام امید جان با تشکر از کارها ت برای سایت و همچنین تشکر از همه مدیران
من نمی دونم این جماعت چرا اینقدر گیر می دن به سایت بابا خوب اگه اینجایی بدون بخاطر زحمات مدیران که تو اینجایی پس منت سرت هست اونم بدجوری چون سایت تمام امکاناتش مجانی هست پس فکر نمی کنم حق هیچ مخالفتی با سایت باشه
شما ها هچ کدومتون از مشکلات و خرج های یه سایت خبر ندارین فقط نشستین بیرون گود می کین لنگش کن
یه سر به فرم های خارجی یا بقیه فرم های ایرانی که مدیریت ندارن بزننین ببینین چقدر مزخرفن بعد 100 دعا برا برنامه نویس می کنین
به هر حال من تا حالا با سایت مشکل نداشتم و نحواهم داشت تا حالا هم پستی ازم پاک نشده
زمانی هم که جستجو می کنم میگه 260 ثانیه صبر کنید برام مورد نداره فقط یه سر می رم تا آبادان و برمی گردم :لبخند:ولی در عوض نتایج بهتری از این جستجو جدید کسب می کنم
با تشکر از همه دوستان

oxygenws
پنج شنبه 06 دی 1386, 10:54 صبح
ممنون.

زمانی هم که جستجو می کنم میگه 260 ثانیه صبر کنید برام مورد نداره فقط یه سر می رم تا آبادان و برمی گردم :لبخند:ولی در عوض نتایج بهتری از این جستجو جدید کسب می کنم
لول... الان که کمش کردم دیگه :-D متاسفانه فقط می تونی تا شهر رضا بری : )) ;-)

JAFO_IRAN
پنج شنبه 06 دی 1386, 11:15 صبح
سلام و ارادت

این بحث نمونه کاملی است از یک مطلب عادی که به بدترین شیوه مطرح و ادامه داده شد.

گر جان به تن ببینی مشغول کار او شو
هر قبله‌ای که بینی بهتر ز خود پرستی

از طرف مقابل،

صوفی پیاله پیما، حافظ قرابه پرهیز
ای کوته آستینان تا کی دراز دستی

من تازه به جمع شما دوستان ملحق شدم، مهربان باشید - همین حرفها را به صورت بفرمایید و بنشینید هم میشد گفت (که البته از شروع بحث نا راست بود) - در ضمن چون پست‌های حذف شده را نمی‌بینیم، احتمال میدیم که منشاء مقداری از تنش در اونها بوده باشد.

به هر حال تشکر از زحمات و امکانات مهیا شده هم فراموش نمیشه

تجدید ارادت

mr_moghimkhani
جمعه 07 دی 1386, 10:56 صبح
ببینم اگه این سایت اینقدر طرفدار داره. (که داره) و اگه این طرفدارها اینجا رو مثل سایت خودشون می دونن (که می دونن) خوب چرا برای بقا و بهتر شدنش همکاری نکنن؟
چرا یه حساب به نام برنامه نویس وجود نداشته باشه که دوستان و علاقه مندان از طریقش بتونن بخش ناچیزی با این سایت همکاری کنن؟
ببینم کسی با این حرف مخالفه؟

vcldeveloper
جمعه 07 دی 1386, 16:57 عصر
چرا یه حساب به نام برنامه نویس وجود نداشته باشه که دوستان و علاقه مندان از طریقش بتونن بخش ناچیزی با این سایت همکاری کنن؟
خدمت شما:
http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=15125

ali643
شنبه 08 دی 1386, 23:59 عصر
ممنون.

لول... الان که کمش کردم دیگه :-D متاسفانه فقط می تونی تا شهر رضا بری : )) ;-)

امید اسم شهرضا رو بردی و اسمت رفت تو لیست سیاه >:)

jeeveh2000
دوشنبه 10 دی 1386, 15:17 عصر
واقعا این نوع ادبیات باعث تاسفه!!

emad_67
دوشنبه 10 دی 1386, 15:48 عصر
اون دو نفری که در ابتدا اومدن و انگار که ارث باباشون رو میخواستن ادبیاتشون هیچ مشکلی نداشت حالا به حرف جناب oxygenws (http://barnamenevis.org/forum/member.php?u=4661) که به نظرم کاملا هم جوابشون به جا بود گیر دادین!!!

kheybar
سه شنبه 11 دی 1386, 09:36 صبح
سلام دوست عزیز . من خیلی وقت نیست که تو این سایت عضو شدم. و از وقتی که با این سایت آشنا شدم مدام در حال افسوس خوردن هستن که چرا زودتر با این سایت اشنا نشده بودم.
من خودم برنامه نویس وب هستم. البته خیلی آماتور . میدونم وقتی شما میگین چند شب نخوابیدین یعنی جی . میدونم وقتی کسی از راه برسه و هر چی از دهنش دربیاد بگه ، اونم بدون مطالعه ، بدون منطق یا حتی بدون ادب ، خیلی سخته که این شخص رو تحمل کرد.
من از جانب بعضی ها که اینگونه مطلب نوشته اند از شما معذرت خواهی می کنم.
دوست عزیز مطمئن باشید اگر تلاشی میشه ، اگر زمان صرف میشه و اگر بی خوابی و خستگی رو تحمل می کنید تا این سایت پا برجا بمونه ، کسانی هستند که این مطلب رو درک کنند. از اینکه فاصله زمان جستجو رو هم کاهش دادید واقعا متشکرم.
بد نیست مطلبی را نقل کنم.

می گویند زمانی که پیامبر زنده بود مردم مدام برای پرسیدن سوال مزاحم ایشان میشدند ، خداوند برای اینکه مشخص کند چه کسی واقعا به دنبال حقیقت است دستور داد هر کس می خواهد سوالی بپرسد ابتدا باید صدقه بدهد بعد نزد پیامبر برود.
جالب است که غیر از علی علیه السلام هیچ کس دیگر برای سوال نزد پیامبر نیامد.

امید وارم منظورم رو از نقل این مطلب درست برداشت کنید .
امید وارم افرادی که در سایت جستچو می کنند و دنبال جواب سوال خود هستند برای خدماتی که میگیرند متشکر باشند نه شاکی و معترض.

dr.pantagon
شنبه 18 خرداد 1387, 02:55 صبح
kheybar (http://barnamenevis.org/forum/member.php?u=53880) جان نه بچه ها علی هستن نه ادمین پیامبر !!! :
D
نمی خوام توهین کنم چون درجه ای ندارم ولی در کل مقایسه شما اشتباه بود چون همه ما خوب می دونیم که اگر اینجا جواب نگرفتم جا برای جواب گرفتن زیاد است

اگر یوزر ها چیزی می گن و انتقاد می کنن چون سایت رو دوست دارن ( از کسی که از تو تعریف می کند دوری کن و به کسی روی آور که به انتقاد می کند ) انتقاد یک چیز رو بزرگ می کند

راستش بهتر است که ادمین های سایت به ایران هاست که هامی و پشیبان است این جور که فهمیدم در خواست بدم ماژول Xcache رو بخرن و روی سرور نصب کنن
Xcache چیست :
این ماژول یک شتاب دهنده برای سیستم های مدیریت محتوا نظیر VBulletin، Drupal، MediaWiki، Gallery2، DokuWiki، Flux CMS، Cowiki، Symfony Framework، phpMyAdmin، Serendipity، Movie Downloads، Horde Application Framework، Flyspray، b2evolution است.
هدف از نصب این ماژول روی سرور افزایش سرعت بارگذاری صفحات سیستم های فوق و صرفه جوئی در پهنای باند است.

اگر هم مشکل امنیتی است که می شه با گزاشتن کد منظورم همون عکس حروف در هم پیچیده است مشکل رو حل کرد ولی تا اونجایی که من این فورم رو دیدم سرچ به هیچ عنوان باگ نداره بلکه یک صفحه دیگه است که باگ داره که باعث DDOS شدن فورم میشه :لبخند: به شخصه تست کردم و مطمعن هستم البته این باگ هنوز میشه گفت Priv8 یا محرمانه است.

در کل این سایت عالی است و امید وارم عالی تر بشه مخصوصا وقتی که این باگ پچ بشه:کف:

مهدی رحیم زاده
شنبه 18 خرداد 1387, 22:27 عصر
فکر می کنم که این زمان انتظار درواقع یعنی مرگ جست و جو توی این سایت !!!!!!
منم مخالم عجیب . امید وارم که راه بهتری پیدا کنید .
با تشکر

ali_kolahdoozan
شنبه 18 خرداد 1387, 23:27 عصر
دوستان عزيز برنامه نويس من خودم حتي مهدي كرامتي رو از نزديك حتي نديدم . حتي زياد باهاش دوست هم نيستم . حتي گاهي با هم دعوامون هم شده . اينها رو ميگم كه نگيد مثلا باهش سر و سري دارم يا ازش دفاع ميكنم . اما خواهشا شعار نديد . نگهداري اين سايت . گرفتن bandwith زياد و ..... و حفظ سايت كار ساده اي نيست . اصلا بريد يك تعداد ركورد بريزيد توي يك بانك و با full text search بهش ور برين تا ببينيد فشار به سرور يعني چه . من حتي توي قوانين ايران هاست خوندم راحت اين حق رو به خودش داده كه اگر به سرورهاش فشار بياد ميزنه كلا ميبنده و خلاص . البته اين كار رو نميكنه اما اين حق رو براي خودش گزاشته كه اگر لازم شد بتونه استفاده كنه . پس همينطور شعار ندين . اگر خيلي راغب هستيد . يا علي پول بزاريم يك dedicate server اجاره كنيم اوضاع خيلي بهتر ميشه

dr.pantagon
یک شنبه 19 خرداد 1387, 00:57 صبح
راه حل BW و جلوگیری از فشار روی سرور رو که گفتم Xcash هست ولی سرور داری زیاد سخت نیست یعنی برای من که تو این 2 سال نبوده 3 تا سرور لینوکس و یک سرور ویندوز و حدود 12 تا VPS و سرور وی پی ان هم که هیچی البته نمی گم مشکل نداشتیم چرا خیلی هم مشکل داشتیم با سرور ها ولی خوب نه دیگه اینجور هم.

ایران هاست کلا فکر می کنم اسپانسر باشه پس هیچ وقت این کار رو نمی کنه

dedicate server هم پیشنهاد جالبی است سایت به این بزرگی و با این همه بازدید مطمعا می تونی ماهی 100 تا 300 دلار در بیاره که یک سرور با دو تا CPU XEON و 8G RaM بگیره و یک پورت 100M .

rezaei manesh
سه شنبه 21 خرداد 1387, 10:22 صبح
سلام
دوستان
من هم با جستجوی سایت مشکل دارم و کم کم دارم از جستجوی گوگل در کنار جستجوی سایت استفاده می کنم و مسلماً مسئولین سایت هم از این همه زمان که الان 300 ثانبه شده خوششون نمی یاد و دلیلی برای کارشون دارن و...
جای بحث این که اعتراض دارم و ... بیاید راه کار هایی رو که می شه استفاده کرد رو بیان کنیم
چندتا از راههکار ها بالا گفته شده مسلما بازم باید باشه اون های که تجربه بیشتری دارن کمک کنن اگه بشه نرم افزاری و اگه نشه سخت افزاری مشکلات این چنینی رو حل کنن
دعوا و... مناسب سایتی با این کیفیت و تعداد کاربر فعال که اکثریت اونها افراد تحصیل کرده و ... هستند نیست

hector2000
سه شنبه 21 خرداد 1387, 12:25 عصر
دوستان داغ دل ما تازه شد.ایران هاست!!!
از یک جهاتی به اقای کرامتی حق میدم که همچین اقداماتی را انجام بدهد تا به سرور فشار نیایید اما از جهاتی کم حوصلگی و یک جورایی بی مرامی ایران هاست را زیر سوال میبرم
ما یک پلان p9 ازشون گرفته بودیم که خوب کاربر انچنانی هم نداشتیم و در بیشترین زمان ترافیک تنها 5 نفر کاربر انلاین داشتیم(ما هم سیستم وی بولتین را داریم) اما ایران هاست بدلیل اینکه می فرمودند سایت ما فشار زیادی بر روی سرور می اورد بصورت یک طرفه قرار داد ما را فسخ کردند و در سایت ما را تخته کردند و ما را دست به دامن سرورهای خارجی کردند.
به اقای کرامتی حق میدم چون احساس میکنم این سایت بعد از گذشت چند سال از عمرش حکم فرزندش را داره و نمی خواد بلایی که سر ما اومد سر سایتش بیایید
اما من بعنوان یک برادر کوچکتر عرض میکنم که اقای کرامتی مطمئن باشید همه سرورهای خوب در ایران نمایندگی فروش ندارند و با یک تحقیق می توانید انها را بیابید.در بعضی از موارد همین خارجی ها خودشان را نزدیکتر از هم وطنانشان به ما می بینند.برای مثال در ماه پیش سایت ما مورد حمله ddos قرار گرفت حمله ای که اکثر سرور ها سریعا بعد از اخطار سایت را می بندند و خداحافظ، ولی سروری که ما ازش فضا گرفتیم این کار را نکرد و تازه از ما عذر خواهی کرد که متاسف است سرورش نتوانسته جلوی حمله را بگیرد و سایت ما را بر روی سرور قوی تری گذاشت.یک جورایی یاد قضیه شرکتهای ساخت خودرو در ایران و تفاوتش با دنیا می افتم که به نظر من در مورد وب هاستینگ هم صادقه شرکتهای ایرانی در ایران برای شما تعیین تکلیف می کنند و در اخر هم میگن همینی که هست ولی شرکتهای خارجی التماس مشتری را میکنند و همه جوره به مشتری بها میدند.
دوستان من هیچ قصد تبلیغاتی ندارم ولی خدا وکیلی امکانات این سرور که از نظر بعضی شرکتهای ایرانی شرکتهای اجنبی و دزد و قاتل و.. تلقی میشه را با بقیه مقایسه کنید(http://www.lunarpages.com) مجدد عرض می کنم من هیچ قصد تبلیغاتی ندارم و فقط این لینک را به جهت مقایسه امکانات و هزینه قرار دادم.
امیدوارم زودتر مشکلاتان حل بشه
موفق باشید

اصغر (پآچ)
سه شنبه 21 خرداد 1387, 12:54 عصر
خدمت شما:
http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=15125

سلام دوستان

علی جان این لینکی که گذاشتی پیغام خطا میده اگه منو به حال تعلیق در بیارن تقصیره توه!
بابا خودت مدیری می تونی هر لینکی رو باز کنی به فکر ما کاربر جدیدالورودا باش!

با یه کاربر غیر مدیر این لینک چک کن!

موفق و موید باشی

Sepidar
سه شنبه 21 خرداد 1387, 13:21 عصر
پستها از موضوع تاپیک و تاپیک از موضوع سایت منحرف شد.

m.hamidreza
سه شنبه 21 خرداد 1387, 14:35 عصر
dedicate server هم پیشنهاد جالبی است سایت به این بزرگی و با این همه بازدید مطمعا می تونی ماهی 100 تا 300 دلار در بیاره که یک سرور با دو تا CPU XEON و 8G RaM بگیره و یک پورت 100M .
سایت روی سرور Dedicated هست عزیز برادر، منتها نوع سرور جوابگو نیست ...
دلار چقد حساب کردی ؟ با 100 تا 300 دلار در ماه کجا یه همچین سروری رو میده ؟!