PDA

View Full Version : تشخیص اینکه کدوم user اطلاعات رو ارسال کرده

serendipiti
سه شنبه 04 دی 1386, 14:09 عصر
سلام
من الان چند وقته تازه برنامه نویسی تو محیط دات نت رو شروع کردم.
من دارم یک سایت طراحی میکنم. که هرuser که عضو هست میتونه شعر و داستان ارسال کنه
من قسمت اینکه user بتونه register بشه وسپس login بشه رو با سی شارپ نوشتم.که درست کار میکنه
حالا میخواستم منو راهنمایی کنید که چه جوری میتونم موقع ارسال شعر یاداستان تو صفحه بفهمم کدوم user بوده تا موقع ثبت شعر و داستان تو جدول sqlserver ام .بتونم ثبت کنم که کدوم userبا کدوم useridاین شعرو فرستاده .آیا از طریق کوکی میتونم؟

سار
سه شنبه 04 دی 1386, 14:12 عصر
انتقال بدید به بخش مربوطه اینجا Windows Form هست

اَرژنگ
سه شنبه 04 دی 1386, 14:44 عصر
سلام
من الان چند وقته تازه برنامه نویسی تو محیط دات نت رو شروع کردم.
من دارم یک سایت طراحی میکنم. که هرuser که عضو هست میتونه شعر و داستان ارسال کنه
من قسمت اینکه user بتونه register بشه وسپس login بشه رو با سی شارپ نوشتم.که درست کار میکنه
حالا میخواستم منو راهنمایی کنید که چه جوری میتونم موقع ارسال شعر یاداستان تو صفحه بفهمم کدوم user بوده تا موقع ثبت شعر و داستان تو جدول sqlserver ام .بتونم ثبت کنم که کدوم userبا کدوم useridاین شعرو فرستاده .آیا از طریق کوکی میتونم؟

این سوال سوا از ای‌اس‌پی و یا ویندوز فرم هست. اگر به جایه اینکه خودتان قسمت اینکه user بتونه register بشه وسپس login بشه رو با سی شارپ نوشته بودید از Memebership استفاده کرده بودید جوابتان معلوم بود. یکمی مطالعه قبل از شروع به کار کلی وقت هدر نمیرفت. استفاده از Memebership کارها را خیلی برایتان راحتر میکرد و روش استاندارد است.

mr_moghimkhani
سه شنبه 04 دی 1386, 14:48 عصر
فقط برای اینکه بی جواب نمونین :
لطف کنید به دنبال نحوه ارسال اطلاعات بین صفحات بگردید. اطلاعات زی قیمتی پیدا می کنید.

mehrdad2002p
یک شنبه 16 دی 1386, 13:51 عصر
سلام
مگه برای login برنامت session تعریف نکردی؟
:متفکر: