PDA

View Full Version : اشکال در Form Authentication

msakbari
سه شنبه 04 دی 1386, 19:03 عصر
با سلام . به مشکلی برخوردم که نیازمند راهنمایی دوستان هستم .
برنامه ای رو با Membership راه اندازی کردم ، مشکل اینه که وقتی Login می کنیم و وارد سیستم می شیم پس از حدود 5 -6 دقیقه دوبارع به صفحه ی login هدایت می شیم و باید رمز عبور وارد کنیم . حتی اگر cookie رو هم true کنیم باز این مشکل وجود داره !!!!!
این هم خصوصیاتی که من در web.config تعریف کردم .

<sessionState mode="InProc" timeout="20"/>
<authentication mode="Forms">
<forms name=".Aspnet"
loginUrl="~/Users/login.aspx"
defaultUrl="~/default.aspx"
timeout="60"
requireSSL="false"
slidingExpiration="false"
/>
</authentication>

چه باید کرد ؟

miladr
سه شنبه 04 دی 1386, 22:03 عصر
این رو تغییر بده فکر کنم حل بشه

slidingExpiration="true"

msakbari
سه شنبه 04 دی 1386, 22:46 عصر
متاسفانه مشکل از این هم نیست . قبلا تست کردم . البته ربطی هم به این نداره !

msakbari
پنج شنبه 06 دی 1386, 03:36 صبح
در صورتی که هریک از دوستان اطلاعاتی در این زمینه دارند خواهش می شه بگن . واقعا این مسئله خیلی مهم است و متاسفانه بسیار مشکل ساز .

با تشکر .

msvbgod
دوشنبه 19 فروردین 1387, 23:04 عصر
من با این اشکال زمانی برخورد کردم که اطلاعات رو توی سشن می گذاشتم.
بررسی که کردم دیدم به خاطر خطاهای هندل نشده است. نمی دونم که توی فرم آتنتیکیت هم برای شما به همین خاطر این مشکل به وجود آمده یا خیر.
در ضمن موارد دیگری رو هم امتحان کنید. مثلا برنامه رو روی یه سرور واقعی ببرید و اونجا هم تست کنید (جاهایی که مطمئن هستید باگ نداره) ببینید همین اتفاق می افته یا خیر.
مشابه همینو در مورد اطلاعاتی که توی کش می گذاشتم برام پیش می آمد. چون سیستم برنامه نویسی ام مشخصاتش پایین بود مدام اطلاعات کش از بین می رفت و نمی دونستم اشکال چیه. وقتی برنامه رو روی یه سرور بردم هیچ مشکلی نبود. امیدوارم بتونم کمکی کرده باشم.

Vahid_moghaddam
سه شنبه 20 فروردین 1387, 09:45 صبح
من به موردی برخورده بودم شبیه به این مورد. اینطوری بود که اصلا login انجام نمیشد. در واقع بلافاصله cookie مربوط حذف می شد. ساعت سیستم رو تنظیم کردم، حل شد!