PDA

View Full Version : 3 بار پرینت از یه رکورد با quick report

marmar
چهارشنبه 05 دی 1386, 09:34 صبح
سلام
من یه گزارش ساده در قالب نامه با quick report دارم که برای تعدادی record که حاوی اطلاعات پرسنلی است نامه تهیه می کنه در حال حاظر از یه رکورد یه با پرینت می گیره ، حالا من اگه بخوام از هر رکورد (هر نامه ) 3 بار پرینت بگیره با این تفاوت که تو پرینت 2 و 3 پایین نامه متن "رونوشت به بایگانی" درج بشه کجا باید این رو تعریف کنم
الان در حال حاضر هیچ کد نویسی پشت فرم report من نیست ،چون اولین بار هست با quick report کار میکنم و زیاد چیزی بلد نیستم لطفا یه راه راحت پیشنهاد کنین

marmar
چهارشنبه 05 دی 1386, 10:49 صبح
من تو before print ، flag را false کردم
و تو after print flag را true کردم
حالا کجای برنامه باید چک کنم که اگه flag false بود lable را enable false کن و اگه true بود lable را enable true کن
و نیز رویداد after print بعد از هر print اجرا می شود یا فقط بعد از اولین print از یه رکورد اجرا می شود آخه من از هر رکورد 3 بار باید پرینت بگیرم که تو اولین بار یه lable خاص نباید نشون داده بشه و تو 2 بار بعد باید نشون داده بشه
مرسی از توجهتون

marmar
یک شنبه 09 دی 1386, 07:24 صبح
تو این مدت کسی نبود بتونه کمکم کنه ؟
فکر کنم یه راهی داشته باشه وی هر چی باش کار کردم نشد

Ahmad Chehreghani
سه شنبه 11 دی 1386, 00:24 صبح
"من تو before print ، flag را false کردم
و تو after print flag را true کردم
"

چرا؟

به نظر من شما یا باید preview رو غیر فعال کنید که 3 تا دستور پرینت بفرستید و با برنامه نویسی Visibleلیبل رو False یا True کنید.
یا اصلا پنجره پیش نمایش رو Costomize خودتون بکنید و کنترل کنید و بگید که اگه رو پرینت کلیک کرد حالا دستورات شما را انجام بده.
در غیر این صورت باید در before print نمایش لیبل ها رو فعال یا غیر فعال کنید.

موفق باشید.