PDA

View Full Version : حذف نظرات کاربران باعث عصبی شدن آنها می شود

ir_programmer
چهارشنبه 05 دی 1386, 15:15 عصر
قبل از عنوان این مطلب بگم که مدیران محترم جوابشون اینه که نظرات بی خود حذف میشه و اگر اینکار رو نکنن سایت از هدف اصلی خودش خارج میشه و بعد از اون هم کلی تشکر بخاطر این حرفشون زیر اسمشون درج میشه.

اما واقعا بعضی مدیران شورشو در اوردن. با ورتون نمی شه من بخاطر مطلبی که امروز توسط یکی از مدیران پاک شده الان اعصابم داغ داغ شده.
آخه نوشتن اون مطلب برای من 5 دقیقه هزینه وقت داشته و پاک کردن راحت و بدون اخطار اون آب سردی بود که روی اعصاب من ریخته شد و من این رو از هر چه برنامه نویسی هست مهمتر میدنم.
ارزش وقت و فکر و اعصاب بچه های برنامه نویس بسیار زیادتر از این حرفاست.
مجانی بودن سایت نباید دلیل بشه که راحت به بچه ها بی احترامی بشه.
خواهش می کنم به مسئله پاک شدن اطلاعات بیشتر اهمیت داده بشه و این مشکل برای همیشه حل بشه.

oxygenws
چهارشنبه 05 دی 1386, 15:20 عصر
فعالیت، برخورد و نظرات سیاسی در سایت ممنوع بوده، هست، خواهد بود.

ir_programmer
چهارشنبه 05 دی 1386, 15:26 عصر
حالا این یکی هیچ. تازه این سیاسی هم نبود. گفتن واقعیت بود که از برنامه نویسان بهره مجانی برده میشد. بصورت کلی تشخیص اینجور مسائل بسیار مشکله و حذف نوشته ها باعث رنجش خاطر میشه.

oxygenws
چهارشنبه 05 دی 1386, 15:40 عصر
لازم نمی بینم پست شما رو اینجا بنویسم تا مشخص بشه که سیاسی بوده یا نبوده. به هر حال شما و من می دونیم که محتوای سیاسی داشت.

حالا اون بحث سیاسی می تونه واقعی باشه یا عدم واقعی که از این جهت، اصلا مهم نیست و تنها پارامتر «سیاسی بودن» یا نبودن است!

Inprise
چهارشنبه 05 دی 1386, 17:51 عصر
کاربر ir_programmer :
الان متوجه شدم که اخطارهائی که مدیران بخشهای مختلف بهت دادن از حد معمول گذشته و با تغییری که در امضات برای جلب توجه و حاشیه سازی و ...دادی در واقع دعوت کردی که این تذکر بهت داده بشه . متاسفانه در صورتیکه یک پست دیگر غیر مرتبط با برنامه نویسی ازت ببینم یا اخطاری توسط هر کدام از مدیران بهت داده بشه دسترسی ات برای همیشه قطع میشه . هدف سایت برنامه نویس فعالیت فنی و سازنده هست و فقط به کاربرانی خوش آمد گفته میشه که هدفی غیر از این نداشته باشن . امیدوارم رفتاری نکنی که یک نفر از جمع ما کم بشه . بنای ما بر این هست که اگر یکی از کاربران دائمی سایت رفتارهای نامناسبی کرد قبل از قطع دسترسی آخرین تذکر رو بهش بدیم . این همون آخرین تذکر بود .