PDA

View Full Version : دلیل ایجاد این خطا

first_squit
چهارشنبه 05 دی 1386, 17:21 عصر
با سلام خدمت دوستان عزیز

بنده یک فرم ایجاد کردم که شامل تعداد زیادی از کنترل ها مثل TextBox,ComboBox و ... می شه
تمام مقادیر یه دیتابیس Access اتصال یافته یا Bind شده بعد از اینکه مقادیر ComboBox هار از دیتابیس می خونه این خطا رو می ده مشکل کار من از کجاست :افسرده:

An unhandled exception of type 'System.OutOfMemoryException' occurred in System.Windows.Forms.dll

Additional information: Error creating window handle.

متشکرم

sinpin
چهارشنبه 05 دی 1386, 17:57 عصر
با سلام خدمت دوستان عزیز

بنده یک فرم ایجاد کردم که شامل تعداد زیادی از کنترل ها مثل TextBox,ComboBox و ... می شه
تمام مقادیر یه دیتابیس Access اتصال یافته یا Bind شده بعد از اینکه مقادیر ComboBox هار از دیتابیس می خونه این خطا رو می ده مشکل کار من از کجاست :افسرده:

An unhandled exception of type 'System.OutOfMemoryException' occurred in System.Windows.Forms.dll

Additional information: Error creating window handle.
متشکرم

برنامه رو trace کردید ببینید دقیقا روی چه موردی خطا ایجاد میشه؟

first_squit
چهارشنبه 05 دی 1386, 18:13 عصر
در جایی که می خواد فرم رو ایجاد کنه و از قسمتی که می خواد محتویات ComboBox ها رو از دیتابیس بخونه و در comboBox ها قرار بده

همه جیز در ست عمل می کرد تازمانی که یک از TextBox ها رو به ComboBox تبدیل کردم و مقدار آن رو از دیتابیس خوندم
بعد از آن برنامه این خطا رو می داد

hassan razavi
پنج شنبه 06 دی 1386, 07:35 صبح
اینجوری تشخیص واقعا سخته ، اگه پروژتون سبکه لطفا Upload کنید اینجا یا همون فرم رو همراه DataBase تون بگذارید

first_squit
پنج شنبه 06 دی 1386, 09:52 صبح
اینجوری تشخیص واقعا سخته ، اگه پروژتون سبکه لطفا Upload کنید اینجا یا همون فرم رو همراه DataBase تون بگذارید

اما حجم برنامه خیلی زیاد و امکانش وجود نداره

mamali_programer
پنج شنبه 06 دی 1386, 09:55 صبح
اگه ZIP بهشه حجمش خیلی کم میشه
امتهان کن . شاید جواب داد