PDA

View Full Version : ساخت setup

arsalansalar
چهارشنبه 05 دی 1386, 17:32 عصر
سلام
چگونه می شود در vb.net یک setup نوشت.البته من می دانم که خود vb.net یک فایل exe می سازد و لی منظور من این نیست.من می خواهم مثل Vb یک پک بسازم البته بدون کار با install shield

specialim
چهارشنبه 05 دی 1386, 17:38 عصر
با سلام
شما میتوانید در خود محیط برنامه نویسی vb.net2005 یک setup مناسب برای نرم افزار خودتان بسازید که خود setup ساز vb قسمتهائی را که نیاز هست از framwork در setup قرار میدهد . برای اینکار شما می توانید از مسیر زیر این کار را انجام دهید که یک سری تنظیمات هم دارد که با نگاه کردن به آنها خودتان متوجه می شوید .
my project ->publish -> publish wizard

specialim
چهارشنبه 05 دی 1386, 17:40 عصر
با سلام
شما میتوانید در خود محیط برنامه نویسی vb.net2005 یک setup مناسب برای نرم افزار خودتان بسازید که خود setup ساز vb قسمتهائی را که نیاز هست از framwork در setup قرار میدهد . برای اینکار شما می توانید از مسیر زیر این کار را انجام دهید که یک سری تنظیمات هم دارد که با نگاه کردن به آنها خودتان متوجه می شوید .
my project ->publish -> publish wizard:لبخندساده:

maryam_vb
پنج شنبه 06 دی 1386, 12:01 عصر
setup ساختن با vb.net2005 به خوبیه نرم افزارهای این کار عمل میکنه یا به عبارتی میشه بهش اعتماد کرد؟

specialim
پنج شنبه 06 دی 1386, 12:20 عصر
100% به عقیده من هر محصولی که مال ماکروسافت باشه قابل اعتماده و شرکتهای دیگر راه طولانی در پیش دارند تا به آن برسند و از طرفی چون vb محصول خود ماکروسافت است بنابراین خود setup ساز این نرم افزار از زیر و بم آن بهتر سر در می آورد
در vb6 همانطور که میدانید یک نوع connection به بانک وجود دارد که بعد از کد نویسی به هیچ عنوان (حداقل من نتوانستم ) با هیچ setup سازی آن را به سیستم مشتری منتقل کنم و فقط با setup ساز خود vb6 به راحتی این کار انجام میشد .

amirepsilon
پنج شنبه 06 دی 1386, 18:55 عصر
ازتون ممنونم

arsalansalar
جمعه 07 دی 1386, 19:00 عصر
دوستان از راهنمایی همتون ممنونم ولی من یک مشکل دارم و اینکه بانکم را از طریق کد زیر attach کردم:

con = New OleDbConnection("provider=microsoft.jet.oledb.4.0 ; data source=" & Application.StartupPath() & "\db1.mdb")

ولی یک مشکل دارم و اینکه وقتی setup مینویسم نمی تواند بانکم را اضافه کنم و وقتی برنامه را اجرا می کنم خطا می دهد که بانکت وجود ندارد.

arsalansalar
شنبه 08 دی 1386, 08:25 صبح
کسی نیست جواب ما را بدهد؟

saghari
یک شنبه 09 دی 1386, 14:24 عصر
با سلام
خوب احتمالا فایل بانکت رو به پروژه اضافه نکردی