PDA

View Full Version : Data Row در لایه UI

amirreyhaneh
پنج شنبه 06 دی 1386, 08:44 صبح
سلام
من یک DataRow در لایهBS ساختم و در لایه UI یک object از لایهBS ساختم ولی زمان اجرا وقتی دارم به فیلدهای DataRow مقدار میدم خطا میدهد .ممن.ن می شم اگه راهنمایی کنید!

hassan razavi
پنج شنبه 06 دی 1386, 08:55 صبح
لطفا کدتون یا نمونه پرژتون رو ارسال کنید. چرا DataRow را توی UI پر نمیکنید و به لایه BLL ارسال کنید؟ من کدتون رو ندیدم ولی فکر کنم دارید مستقیم یک DataRow را در Bll پر میکنید.

behrozi
پنج شنبه 06 دی 1386, 08:57 صبح
اگر یه قسمتایی از کدتون رو بزارین اینجا بهتر میشه بررسی کرد.

amirreyhaneh
سه شنبه 11 دی 1386, 11:43 صبح
سلام
شرمنده من چند روز نبودم
من در لایهBS کد زیر را دارم:
private BankDS _ObjDataSet = new BankDS();
private BankDS.TBL_BankDataTable _ObjDataTable = new BankDS.TBL_BankDataTable();
private BankDS.TBL_BankRow _ObjDataRow;

public BankDS.TBL_BankRow ObjDataRow
{
get { return _ObjDataRow; }
set { _ObjDataRow = value; }
}

حال در لایه UI کد زیر را نوشتم:
static BanksBS _ObjBankBS = null;
_ObjBankBS = new BanksBS();
_ObjBankBS.ObjDataRow.BankTitle = TxtName.Text.Trim();
_ObjBankBS.ObjDataRow.BankDescription = TxtDescription.Text.Trim();

اَرژنگ
سه شنبه 11 دی 1386, 14:55 عصر
سلام
من یک DataRow در لایهBS ساختم و در لایه UI یک object از لایهBS ساختم ولی زمان اجرا وقتی دارم به فیلدهای DataRow مقدار میدم خطا میدهد .ممن.ن می شم اگه راهنمایی کنید!
کدی که فرستادید کافی نیست.
خطائی که میگیرید چیه؟

amirreyhaneh
چهارشنبه 12 دی 1386, 08:09 صبح
ولی کد من همین است.
درزمان اجرا در لایه UI خطامیدهد که datarowرا new نکردید ولی اگر در لایه BS بیام و new کنم باز موقع کامپایل خطا میدهد که نمی تونیدdatarow را new کنید!

اَرژنگ
چهارشنبه 12 دی 1386, 08:24 صبح
ولی کد من همین است.
درزمان اجرا در لایه UI خطامیدهد که datarowرا new نکردید ولی اگر در لایه BS بیام و new کنم باز موقع کامپایل خطا میدهد که نمی تونیدdatarow را new کنید!

اگر خطا در زمان کمپایل هست یک پروژه کوچیک بفرستید چونکه از این چیزی که شما فرستادید چیزی دستگیرمان نشد.
در ضمن خطایی را که کمپایلر میده را کپی و پیست کنید، چونکه خطائی که شما تعریفش را کردید من تا حالا نشنیده بودم.

amirreyhaneh
چهارشنبه 12 دی 1386, 08:53 صبح
با تشکر ازشما
من فرستادم