PDA

View Full Version : JEDI

delphi5
پنج شنبه 06 دی 1386, 13:31 عصر
من خیلی اتفاقی با JEDI برخورد کردم . بنظرم پروژه بزرگی است ، اما نمیدونم جرا هیچ منبعی برای اون وجود نداره . آیا این پروژه رشد خواهد داشت یا خیر ؟
اگه ممکنه در این مورد یه بحث آغاز بشه !

delphi5
یک شنبه 16 دی 1386, 15:59 عصر
واقعا هیچکسی در این مورد نظری نداره ؟

mrm0101
یک شنبه 16 دی 1386, 19:27 عصر
سلام . خودش مثال های خیلی خوب و جامعی داره . شما در مورد چی مشکل دارید ؟

delphi5
دوشنبه 17 دی 1386, 13:43 عصر
من فقط خواستم این امکان معرفی بشه . فکر میکنم خیلی ها حتی نمی شناسنش .

vcldeveloper
دوشنبه 17 دی 1386, 14:48 عصر
اتفاقا مجموعه معروفی هست و خیلی ها ازش استفاده می کنند. مدتها ست که ازش استفاده میشه.

farhad110
دوشنبه 17 دی 1386, 16:11 عصر
با سلام. بله مجموعه بزرگی هست حتی بورلند از این تیم تشکر کرده!
از منوی help دلفی 7 گزینه about رو انتخاب کنید، کلید Alt رو نگه دارید و JEDI رو تایپ کنید
میبینید که از افراد گروه تشکر ویژه ای شده
موفق باشید

mrm0101
دوشنبه 17 دی 1386, 16:24 عصر
آقای کشاورز سلام . فکر کنم این کامپیونت با بعضی از cpu ها مشکل دارد . چون من در نرم افزارهام از این کامپیونت استفاده می کنیم . یه جا دیدیم طرف هر کار می کنه اطلاعاتش ثبت نمی شه . وقتی کامپالیش کردم خطای cpu گرفت . اون کد رو از کامپالیتر غیر فعال کردم باز تاثیری نداشت ولی در سیستم های دیگر مشکل نداشت و درست جواب می دیاد . اگر ممکن است در جهت این مشکل و راه حل رفع آن تجربیات خود را بیان کنید . با تشکر

vcldeveloper
دوشنبه 17 دی 1386, 20:59 عصر
آقای کشاورز سلام . فکر کنم این کامپیونت با بعضی از cpu ها مشکل دارد . چون من در نرم افزارهام از این کامپیونت استفاده می کنیم . یه جا دیدیم طرف هر کار می کنه اطلاعاتش ثبت نمی شه . وقتی کامپالیش کردم خطای cpu گرفت . اون کد رو از کامپالیتر غیر فعال کردم باز تاثیری نداشت ولی در سیستم های دیگر مشکل نداشت و درست جواب می دیاد . اگر ممکن است در جهت این مشکل و راه حل رفع آن تجربیات خود را بیان کنید .
من استفاده خاصی از این مجموعه نمی کنم. چند باری هم که استفاده کردم، مشکلی نداشتم. شما از کجا متوجه شدید که با CPU مشکل داره؟ بخاطر نمایش پنجره CPU؟ این پنجره ربطی به مشکلات CPU نداره.

mrm0101
دوشنبه 17 دی 1386, 23:22 عصر
سلام وقتی از این کامپیونت استفاده می کنیم وقتی برنامه رو کامپایل می کنیم تو سوروس کامپیونت از یک پرو سیجر که در مورد سی پی یو است خطا می گیرد . اگر این پرو سیجر رو غیر فعال کنیم ظاهرا رفع می شود . من از یکی شنیدم که این کامپونت با سی پیو یو های دوال کور ایراد می گیرد . ولی اطلاعاتم ناقص است