PDA

View Full Version : قیمت برنامه

sajjad1365
پنج شنبه 06 دی 1386, 16:10 عصر
بسم الله.سلام
برای من یک نرم افزار فروشگاه بزرگ رو سفارش کردند. من هم برای یک ماه دیگه قول تحویل
رو دادم.
حالا از دوستان میخوام که برای این نرم افزار قیمت بزارن. هنوز قیمت تعین نکردیم.
ممنون.

SeyedMoosavi
پنج شنبه 06 دی 1386, 16:30 عصر
خوب شما بگو چه کارایی می خوان ازت تا بشه یه چیزایی بگیم

hrj1981
پنج شنبه 06 دی 1386, 18:19 عصر
دوست خوبم سلام
اگر برنامه است حسابداری است خوب در بازار انواع مختلفش وجود دارد که بستگی به توانایی هایشان از 10.000 تومان به بالا قیمت دارند.
(مثلا برنامه حسابداری آسمان 10.000-برنامه ناپال 800.000-برنامه رایورز بالای 2.000.000)
فرقشان فقط در استخوان بندی و گزارش سازی های آنهاست
اگر برنامه انبار داری فروشگاه را سفارش گرفتی دوباره همان نکات بالا
فقط یک نکته را به عنوان تجربه خودم برایت می گذارم (حتما و حتما روند گزارش سازی برنامه ات را بهبود بده چون هر مدیری اول گزارش های برنامه برایش مهم است.)
موفق باشی

اوبالیت به بو
پنج شنبه 06 دی 1386, 19:55 عصر
الکی که نمیشه قیمت گذاشت. در ضمن هر وقت برنامت رو نوشتی اون موقع. ننوشته که نمیشه.یه کتابی هست به اسم استانداردهای برنامه نویسی که توش تمام قیمت ها بر اساس کارای داده شده. مثلا منوهایه شما بستگی به کارشون چقدر قیمت باید براشون بزاری یا از این قبیل.

ali_habibi1384
پنج شنبه 06 دی 1386, 20:46 عصر
قیمتهای نرم افزارهایی که آقای hrj1981 گفت نرم افزارهای حسابداری عمومی هستش اما فروشگاهی که شما می خوای واسش برنامه بنویسی برنامه اختصاصی می خواد .
برنامه تحت شبکه هستش؟ یا نه؟ و چه چیزایی واسش می خوان ولی حداقل 600000 تومان.

Hossein Bazyan
پنج شنبه 06 دی 1386, 21:12 عصر
سلام
دوست عزیز به کرات بحث شده . قبلا جستجو میکردی بهتر بود.
در ضمن فکر نکنم در ایران هیچ استاندارد خاصی وجود داشته باشه اگر هم باشه برای شرکتهاست. شخصی که میخواد خودش کار تحویل بگیره و بفروشه قیمتهاش هم از هیچ استانداردی تبعیت نمیکنه بلکه توافقی میباشد.

SeyedMoosavi
پنج شنبه 06 دی 1386, 21:40 عصر
سلام
دوست عزیز به کرات بحث شده . قبلا جستجو میکردی بهتر بود.
در ضمن فکر نکنم در ایران هیچ استاندارد خاصی وجود داشته باشه اگر هم باشه برای شرکتهاست. شخصی که میخواد خودش کار تحویل بگیره و بفروشه قیمتهاش هم از هیچ استانداردی تبعیت نمیکنه بلکه توافقی میباشد.

آقا حسین درست می گن اینجا چون قانون کپی رایت حکم فرما نیست هرکی هر قیمتی می خواد میده
ولی به نظر من شما به ایشون یه قیمت مناسب بگو که مشتری برات جذب کنه نکه بره دیگه پشت سرش رو هم نیگا نکنه
سود کم کار بیشتر بهتر از سود زیاد کار کمه

meisambandari
جمعه 07 دی 1386, 16:38 عصر
سلام .
یه قیمت منصفانه خودت بر حسب کاری که کردی برا کارت تعیین کن
موفق باشی !