PDA

View Full Version : امکانات سایت فروشگاه کتاب

markarian
جمعه 07 دی 1386, 07:14 صبح
سلام برای سایت فروشگاه الکترونیکی کتاب چه امکاناتی رو میشه تعریف کرد ؟
آیا خرید و حذف و درج و اپدیت کتاب جز امکانات حساب می شن یا منظور از امکانات چیزای دیگه ای هستش لطفا منو راهنمایی کنید با تشکر

shahab_ksh
جمعه 07 دی 1386, 10:12 صبح
- جستجوی کتاب
- جزئیات کتاب
- سبد خرید
- ...

scorpion_man
جمعه 07 دی 1386, 11:36 صبح
سلام برای سایت فروشگاه الکترونیکی کتاب چه امکاناتی رو میشه تعریف کرد ؟
آیا خرید و حذف و درج و اپدیت کتاب جز امکانات حساب می شن یا منظور از امکانات چیزای دیگه ای هستش لطفا منو راهنمایی کنید با تشکر

با سلام به همه دوستان
ببینید دوست عزیز هرگز نمیشه امکانات یه سایت رو محدود دونست و امکانات یه سایت میتونه با قوه تخیل ما بیشتر و بیشتر بشه من فکر میکنم منظور شما امکانات اولیه و ملزوم یه فروشگاه الکترونیکی هست که چند تاشو دوست عزیز فرمودند ولی میتونید چندتا دیگه مثل بخش download فهرست کتابها و یک فصل از کتاب چون بنده به شخصه هنگام خرید کتاب حتما فهرست کتابها رو میبینم و یه مرور کلی هم رو کتاب دارم میتونید یه اطلاعات طبقه بندی شده مانند نویسنده و مترجم رو هم داشته باشید که بشه بر اساس اونا جستجو کرد میتونید زبان اصلی کتابها رو به صورت pdf هم بزارید البته میشه تو اینترنت پیدا کرد میتونید امکاناتی مثل تخفیفات ویژه برای مناسبتها و غیره برای افزایش مشتری داشته باشید البته منظورم یه سیستم الگوریتمی هست نه یه سیستم دستی کاهش قیمتها و خیلی چیزای دیگه که میشه بازم روشون کار کرد و افزایش داد
موفق و پیروز باشید

mp2009
یک شنبه 09 دی 1386, 22:13 عصر
میتونی بری یکی از سایت هایی که در مورد کتاب و کتابفروشی هست رو ببینی و ایده بگیری