PDA

View Full Version : باز کردن صفحات دیگر با نام دومین مورد نظرمان

ehsan2007
شنبه 08 دی 1386, 22:18 عصر
تا حالا اگه با صفحات وبی که فیلترینگ را رد میکنن کار کرده باشید میبینید که هر چی آدرس توی صفحه مرتبط میشه با همون نام دومینش و هر لینکی رو کلیک کنیم با نام دومین همون سایتی که فیلترو رد میکنه باز میشه

چطوری میشه چنین کاریرو کرد

tc1000
شنبه 08 دی 1386, 22:28 عصر
سلام
ربطی به دات نت نداره
یک فزیم باز کن

abolfazl585
شنبه 08 دی 1386, 22:35 عصر
این سایتها معمولا بعنوان واسط کار میکنن وکار خاصی انجام نمیدن
شما هم میتونید یه فیلتر شکن طراحی کنید خیلی راحته
قضیه اینجوریه که شما به سایت مثلا x دسترسی ندارید ولی به سایت y دسترسی دارید
حالا سایت y تو یه کشور دیگه ای است و اون سایت به سایت x دسترسی داره.
حالا خیلی راحت وقتی که شما ادرس سایت x رو به y میدید، سایت x رو میخونه و بصورت Stream برای شما نمایش میده.
اگه قسمت امضای من رو نگاه کرده باشین، یه dll تو اون لینک هست که میتونید با اون، همین کار رو بکنید.
مهم اینه که شما به سایتی که میخواهید بصورت Stream بخونید و برای بقیه نشون بدید، دسترسی داشته باشید، یعنی برای فیلتر شکن فیلتر نشده باشه.

ehsan2007
شنبه 08 دی 1386, 22:43 عصر
دوستان منظور من فیلتر شکن نیست
من میخوام یک صفحه طراحی کنم که توش چند تا لینک سایتهای دیگه هست و با کلیک روی لینکها به صفحه دیگری برن که توی اون صفحه بالای صفحه همون لینک های قبلی همه سایتها باشه و پایینش سایتی که قبلا روی لینکش کلیک شده باشه و اگه روی لینک های اون سایتی که باز شده هم کلیک بشه بازم با همون صفحه قبل باز بشه که همه لینک ها بالا باشن

abolfazl585
شنبه 08 دی 1386, 22:56 عصر
واضح تر بگین
متوجه نشدم

shahab_ksh
شنبه 08 دی 1386, 23:47 عصر
دوستان منظور من فیلتر شکن نیست
من میخوام یک صفحه طراحی کنم که توش چند تا لینک سایتهای دیگه هست و با کلیک روی لینکها به صفحه دیگری برن که توی اون صفحه بالای صفحه همون لینک های قبلی همه سایتها باشه و پایینش سایتی که قبلا روی لینکش کلیک شده باشه و اگه روی لینک های اون سایتی که باز شده هم کلیک بشه بازم با همون صفحه قبل باز بشه که همه لینک ها بالا باشن

از فریم استفاده کنید

ehsan2007
شنبه 08 دی 1386, 23:49 عصر
شما فکر کنید توی یک صفحه 20 تا لینک هستش که از سایتهای دیگه هستش حالا هر کسی که روی این لینک ها کلیک کنه به یک صفحه دیگه بره که همون 20 لینک در بالای صفحه نمایش داده بشه و سایتی که قبلا روش کلیک شده پایین صفحه و اگه روی لینک های اون سایتم کلیک شد در صفحه جدیدی که باز میشه 20 لینک قبلی بالا باشه و صفح جدید سایت پایین باز بشه مثل همون کاری که فیلتر شکن میکنه

از فریم استفاده کنید

میشه بیشتر توضیح بدید آخه من تازه کارم

ehsan2007
شنبه 08 دی 1386, 23:52 عصر
از فریم استفاده کنید
میشه کامل توضیح بدید چون من تازه کار هستم

khz-web1
یک شنبه 09 دی 1386, 00:07 صبح
خیلی راحته با دستور زی اینکارو بکن

<iframe>

<iframe/>

miladr
یک شنبه 09 دی 1386, 00:08 صبح
frame html رو سرچ کن
اینم اولین نتیجه گوگلش.
http://www.aviny.com/Learning/HTML/Chapters/Frames.aspx

ehsan2007
یک شنبه 09 دی 1386, 00:22 صبح
منظورتونو دوستان میدونم چیه ولی با <iframe>
نمیشه اون کاری که من میگمو انجام داد

scorpion_man
یک شنبه 09 دی 1386, 00:47 صبح
با سلام به همه دوستان
راهش همونطور که دوستمونم گفتند استفاده از frame set ها و iframe هاست
این لینک برا iframe هست
http://www.w3schools.com/tags/tag_iframe.asp
اینم لینک frameset ها
http://www.w3schools.com/tags/tag_frameset.asp
تو این سایت هم کد هاشو با توضیحات گذاشته هم مثالهاشو براتون گذاشته که میتونید عملا ببینید چه اتفاقی میفته
موفق باشید

scorpion_man
یک شنبه 09 دی 1386, 00:50 صبح
من نمیدونم دقیقا میخواهید چیکار کنید چون سوال به حدی پیچیده هست که فقط از این تو به اون توشو میشه فهمید فقط آخرین راه حلی هم که هست استفاده از تکنولوژی ajax هست که با اینم میشه این کارو انجام داد
موفق باشید

ehsan2007
یک شنبه 09 دی 1386, 08:41 صبح
یک بار دیگه دوستان توضیح میدم
شما یک لینک باکس دارید که توش لینک ها وجود داره حالا میخوای وقتی کسی روی لینک های لینک باکس کلیک کرد وقتی که صفحه جدید باز شد لینک باکس بالای صفحه باشه و سایتی که روی لینکش کلیک شده پایین صفحه نمایش داده بشه
و اگه کسی روی لینک های اون سایت هم کلیک کنه بازم توی صفحه جدید لینک باکس بالای صفحه باشه

tc1000
یک شنبه 09 دی 1386, 10:10 صبح
برو تو fornt page و در منوی اینسرت یک Ifream انتخاب کن هر چی میخوای توش بذار

ehsan2007
یک شنبه 09 دی 1386, 11:05 صبح
برو تو fornt page و در منوی اینسرت یک Ifream انتخاب کن هر چی میخوای توش بذار
بازم منظورمو متوجه نشدید من همه اینکارایی که شما پیشنهاد کردیدو بلدم ولی هیچ کدوم عملی نیست
شما لینک باکس هارو دیدید ته سایتها گذاشته شدن وقتی که روی لینکی از توی لینک باکس کلیک میکنید سایت باز میشه
ولی من میخوام وقتی روی لینک کلیک کردید لینک باکس بالای سایت قرار بگیره و سایته پایینش مثل همون کاری که سایت های فیلتر شکن میکنه هر سایتیرو که باهاش باز میکنید بالای اون آدرس بار داره تا توش یک سایت دیگرو وارد کنید
عکس ضمیمه رو ببینید متوجه میشید باهاش بلوگفارو باز کردم ولی بالا نگاه کنید یک آدرس بار هستش که توش میشه سایت وارد کرد ولی من میخوام اونجا لینک باکس باشه واگه هم روی لینکهای سایت بلوگفا کلیک کنید بازم اون آدرس باره بالا هستش
چه طوری این چنین کاریرو میشه کرد

scorpion_man
یک شنبه 09 دی 1386, 11:50 صبح
بازم منظورمو متوجه نشدید من همه اینکارایی که شما پیشنهاد کردیدو بلدم ولی هیچ کدوم عملی نیست
شما لینک باکس هارو دیدید ته سایتها گذاشته شدن وقتی که روی لینکی از توی لینک باکس کلیک میکنید سایت باز میشه
ولی من میخوام وقتی روی لینک کلیک کردید لینک باکس بالای سایت قرار بگیره و سایته پایینش مثل همون کاری که سایت های فیلتر شکن میکنه هر سایتیرو که باهاش باز میکنید بالای اون آدرس بار داره تا توش یک سایت دیگرو وارد کنید
عکس ضمیمه رو ببینید متوجه میشید باهاش بلوگفارو باز کردم ولی بالا نگاه کنید یک آدرس بار هستش که توش میشه سایت وارد کرد ولی من میخوام اونجا لینک باکس باشه واگه هم روی لینکهای سایت بلوگفا کلیک کنید بازم اون آدرس باره بالا هستش
چه طوری این چنین کاریرو میشه کرد

با سلام به همه دوستان
ehsan جان عزیزم دلبندم همه این کارارو تو همه فیلتر شکنها همونطور که دوستمون فرمود با frameset ها انجام میدن شما هم frameset ها رو بلدی احتمالا چیزی که نمیدونی اینه که میشه از داخل یه فریم فریم دیگرو تغییر داد یعنی میشه از این فریم آدرس صفحه ای که فریم دوم باید نشون بده رو تغییر داد شما هم کاری که باید بکنی 2 فریم بسازی فریم بالا لینک هاتو نشون بده frame پایینی اون صفحه رو بعدش هر بار که user رو اون لینکهای بالا کلیک بکنه فریم پایینی تغییر بکنه که اینجا لینکش رو برات میزارم نشون داده چطوری میشه این کارو انجام داد
http://www.w3schools.com/tags/tag_frameset.asp
این ساده ترین راه هست اما یه راه پیشرفته ای هم هست اونم اینه که از Ajax استفاده کنی
اونم به این شکل هست که هر بار user رو لینکها کلیک میکنه script صفحه آدرس مورد نظر رو با ajax درخواست میکنه بعد تو اون قسمتی که میخوای load میکنه این کار یه ویژگی که داره صفحه شما postback نمیشه یعنی دوباره load نمیشه و فقط محتوای اون آدرسه رو load میکنی
موفق و پیروز باشید

ehsan2007
یک شنبه 09 دی 1386, 12:49 عصر
از تمامی دوستان متشکرم خیلی خیلی ممنون دوستان عزیز همه رو یاد داشتم به جز این آخری که دوستمون گفت

آجاکسم یاد دارم همون کاری که دوسمون گفت میخواستم انجام بدم اما frame رو یاد نداشتم که چه شکلی بین دوتا اینکارو انجام بدم
باز م از همه دوستان متشکرم