PDA

View Full Version : error در کد پرینت yes no

ramin_xp
یک شنبه 09 دی 1386, 11:45 صبح
دوستان عزیز من از اقامهدی یه کد گرفتم برای پرینت کردن یک فرم که در یک فایل جدید اکسس خوب کار میکنه (ضمن تشکر از ایشون )ولی یک برنامه اکسس دارم که حاوی مقادیر زیادی اطلاعات هست وزمانی که این کد رو رو فرم اون میخوام پیاده کنم این پیغامو میده ؟کی میتونه منو راهنمایی کنه علی الظاهر مشکل شبکه میگیره !!!:متفکر:

مهدی قربانی
یک شنبه 09 دی 1386, 14:31 عصر
سلام
چاپگر مورد استفاده از طریق شبکه Share شده ؟ Location فایل اکسس دارای محدودیت دسترسی هست یا نه ؟ به هر حال پیغام موصوف مربوط به دسترسی های شبکه ست البته متن پیغام اشاره به قطع ارتباط شبکه داره که به هر حال همه مواردی که گفته شد باید مورد بررسی قرار بگیره .

ramin_xp
یک شنبه 09 دی 1386, 14:54 عصر
سلام
چاپگر مورد استفاده از طریق شبکه Share شده ؟ Location فایل اکسس دارای محدودیت دسترسی هست یا نه ؟ به هر حال پیغام موصوف مربوط به دسترسی های شبکه ست البته متن پیغام اشاره به قطع ارتباط شبکه داره که به هر حال همه مواردی که گفته شد باید مورد بررسی قرار بگیره .
مهندس مهدی عزیز مورد اول منفی چاپگرshareنیست ولی مورد دوم رو از کجا باید چک کرد
من رو یه فایل جدید قشنک کدتو انجام دادم ولی رو برنامه اصلیم مشکل پیدا میشه ....:متفکر:

مهدی قربانی
یک شنبه 09 دی 1386, 15:45 عصر
مهندس مهدی عزیز مورد اول منفی چاپگرshareنیست ولی مورد دوم رو از کجا باید چک کرد

در مورد دسترسی های شبکه شما میتونید از مدیر شبکه در مورد سطح دسترسی ، تنظیمات فایروال و مسائل مرتبط استعلام کنید

من رو یه فایل جدید قشنک کدتو انجام دادم ولی رو برنامه اصلیم مشکل پیدا میشه ....:متفکر:دقیقاً به همین خاطر میشه به تنظیمات شبکه شک کرد ، شما برای اطمینان بیشتر اصل فایل رو روی یک کامپیوتر ( نه شبکه ) بصورت تک یوزر تست کنید اگر مشکلی نبود قطعاً مشکل شبکه ای هست .