PDA

View Full Version : درخواست اطلاعات در مورد دو ابزار گزارش گیری Active Reportsو Stimual Report

iranigirl1364
یک شنبه 09 دی 1386, 17:01 عصر
با سلام:
دوستان گرامی من در مورد این دو ابزار چند سوال دارم:(البته من در اینترنت هم جستجو کردم اما به نتیجه ای نرسیدم):ناراحت::ناراحت:
1)آیا از ابزار ها ی گزارش گیری ActiveReports و یا StimualReport می شه در C#.NET هم استفاده کرد؟
2)با اینکه برای دانلود این دو ابزار به سایت های مختلف و زیادی مراجعه کردم اما موفق نشدم , لطفا لینکی که امکان دانلود این دو ابزار و کرک آنها وجود داشته باشد را به من معرفی کنید .
3)لطفا اگه مطلب آموزشی به زبان فارسی در مورد نحوه استفاده از آنها نیز دارید , در همین قسمت قرار دهید
:افسرده::افسرده::افسرده::افس ده::افسرده::افسرده::افسرده:
با تشکر فراوان

SabaSabouhi
دوشنبه 10 دی 1386, 07:46 صبح
با سلام
به راحتى با کلیه‌ى زبان‌هاى Net. قابل استفاده هستن، فقط باید نسخه‌ى مناسب رو تهیه کنید. نسخه‌ى آخر ActiveReports نسخه‌ى 5.2.3 هست.

در مورد لینک و کرک هم اینجا ممنوع هست. از ابزارهاى جستجو استفاده کنید یا از انجمن‌هاى مشابه که این محدودیت‌ها رو ندارن.

صبا صبوحى

aliasghar2010
جمعه 03 شهریور 1391, 21:09 عصر
با سلام خدمت دوستان گرامی
لینک دانلود کامپوننت آخرین نسخه Stimual Report به همراه کرک و آموزش نحوه کرک کردن رو می تونید از این اینجا استفاده کنید

http://www.soleimanzadeh.com/ShowPost/0841e9df-affa-47ad-97fd-fd220c21b6f1/Stimulsoft%20Reports.aspx

webpooyan
پنج شنبه 05 بهمن 1391, 20:45 عصر
خیلی فوری - خیلی فوری

چه طوری می توان ار تی اف ذخیره شده در دیتابیس را در استیمال لود کرد