PDA

View Full Version : یک بانک را به SQL بتواند Registration کرد با برنامه نویسی

mahmood744
دوشنبه 10 دی 1386, 17:21 عصر
با عرض سلام و خسته نباشید
دوستان عزیز من با زبان VB کار می کنم آیا شما برنامه دارید که
یک بانک را بروی سیستم به SQL بتواند Registration کند
و لازم نباشد به صورت دستی کاری کرد و برنامه اصلی بدون مشکل بتواند به بانک متصل بشود؟
با تشکر از جواب های شما ... :متفکر:

مبین رنجبر
دوشنبه 10 دی 1386, 18:08 عصر
دوست عزیز منظورتون واضح تز بگین ... شما دقیقا چه کاری میخواید انجام بدید ؟

mahmood744
دوشنبه 10 دی 1386, 19:48 عصر
دوست عزیز برای استفاده از یک بانک در SQL باید اول آن را به SQL Server معرفی کنید(Attach).
من برنامه ای با VB نوشتم که با SQL Server 2000 روی ویندوز XP به درستی کار میکنه.
حال میخوام این برنامه را به کسی بدم تا روی کامپیوترش نصب کنه اما این شخص هیچ چیزی از نصب و راه اندازی SQL Server 2000 نمیدونه
حال برنامه ای می خوام که به صورت برنامه نویسی این کار رو خودکار انجام بده و احتیاجی به من نباشه:متفکر:
با تشکر از راهنمایتان .....

مبین رنجبر
دوشنبه 10 دی 1386, 20:54 عصر
میتونی با استفاده از برنامه ستاپ ساز InstallShiled برنامه SQL Server رو به فایل ستاپتون Merge کنید و وقتی ستاپ اجرا شد به صورت خودکار برنامه SQL Server روی سیستم طرف نصب میشه .... البته باید یه کم توی استفاده از InstallShiled تا حدی حرفه ای باشی چون باید از طریق برنامه InstallShiled فایل های ران تایم SQL Server رو دانلود کنی ( البته با استفاده از InstallShiled ) و به ستاپ خودتون اضافه کنید .......... در غیر اینصورت باید خود کاربر بصورت دستی SQL ُServer رو نصب کنه

mahmood744
دوشنبه 10 دی 1386, 22:13 عصر
دوست عزیز با تشکر تا این مرحله مشکلی ندارم
مشکل اصلی من بعد از نصب SQL Server 2000 می باشد که چگونه با برنامه نویسی بانک رو از مسیری خاص (که کابر تعیین میکنه) به SQL معرفی کنم و به قولی SQL را استارت کنم تا برنامه کارکند

sinpin
سه شنبه 11 دی 1386, 04:49 صبح
دوست عزیز با تشکر تا این مرحله مشکلی ندارم
مشکل اصلی من بعد از نصب SQL Server 2000 می باشد که چگونه با برنامه نویسی بانک رو از مسیری خاص (که کابر تعیین میکنه) به SQL معرفی کنم و به قولی SQL را استارت کنم تا برنامه کارکند

http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=70820