PDA

View Full Version : تنظیم control panel

وشتی حاتمی
دوشنبه 10 دی 1386, 23:08 عصر
من برای اولین بار می خواهم یک سایت را در فضایی گرفته ام upload کنم اما نمی دانم چه کار باید بکنم و الان سر در گم شدم شرکت isp که فضا را از آنجا گرفته ام هم نتوانست کمکم کند.لازم به ذکر است که data base سایت sql server 2000 است

shahab_ksh
دوشنبه 10 دی 1386, 23:28 عصر
ریز مشکلاتتون رو بفرمایید حل کنیم

amirferdowsi
سه شنبه 11 دی 1386, 00:15 صبح
سلام
دوست عزیز مشکل شما با Upload سورس برنامه ست یا دیتابیس یا هر دو ؟
برای آپلود سورس برنامه از نرم افزارهای FTP استفاده کنید که برای اینکار باید مشخصات FTP فضایی که اجاره کردید رو داشته باشد و برای آپلود دیتابیس میتونید از خود SQL Server استفاده بکنید که برای اینکار هم باید IP Server و مشخصات بانک اطلاعاتی که اجاره کرده اید رو داشته باشید .
حالا من نمیدونم منظور شما رو درست متوجه شدم یا نه ؟

وشتی حاتمی
سه شنبه 11 دی 1386, 23:35 عصر
هم آپلود سورس هم دیتابیس .لطفا کمک کنید.اصلا نمی دانم چه کار باید بکنم.لطفا به تفضیل برایم توضیح دهید

وشتی حاتمی
چهارشنبه 12 دی 1386, 00:06 صبح
هیچ کس نمی تونه به من کمک کنه ؟ ؟ ؟ ؟

amirferdowsi
چهارشنبه 12 دی 1386, 01:09 صبح
سلام
شما باید ابتدا مشخصات FTP فضای اجاره شده و مشخصات بانک اطلاعاتی اجاره شده رو از اون شرکتی که این خدمات رو خریداری کرده اید بگیرید .
بعد باید یک نرم افزار FTP ( به عنوان مثال WS_FTP Professional ) رو نصب کنید و مشخصات فضای خود رو وارد کنید و بعد از برقراری ارتباط می تونید سورس برنامتون رو آپلود کنید کار با این نرم افزار خیلی راحته امیدوارم که بتونه مشکله شما رو حل بکنه .
برای آپلود بانک اطلاعاتی هم از قسمت Export Data خود SQL Server استفاده کنید ابتدا مشخصات سرور مبدا و بعد مشخصات سرور مقصد ( همون مشخصاتی که از شرکت ارائه دهنده خدمات گرفته اید ) رو وارد می کنید بعد دیتابیس شما هم آپلود میشه .

امیدوارم که تونسته باشم کمکتون کنم
موفق باشید

وشتی حاتمی
چهارشنبه 12 دی 1386, 23:53 عصر
وقتی با ftp وارد فضای سایتم شدم یک پوشه به نام مثلا mysite.com وجود دارد حالا آیا باید پروژه ام رو در این پوشه بریزم یا اینکه نه.
پسوند فایل هام aspx هست .

amirferdowsi
پنج شنبه 13 دی 1386, 00:13 صبح
سلام
داخل فولدر mysite.com یک فولدر دیگری با نام www باید وجود داشته باشه که فایلهای برنامتون رو داخل اون باید کپی کنید

وشتی حاتمی
پنج شنبه 13 دی 1386, 00:22 صبح
عکس ها و بقیه پوشه ها را به جز خود فایل های aspx در کجا باید کپی کنم ؟ بانکم رو چکار کنم و کجا کپی کنم؟
آدرس عکس ها و فایل های فلش موجود در برنامه را باید حالا چی بدم؟

amirferdowsi
پنج شنبه 13 دی 1386, 00:40 صبح
سلام

عکس ها و بقیه پوشه ها را به جز خود فایل های aspx در کجا باید کپی کنم ؟
آدرس عکس ها و فایل های فلش موجود در برنامه را باید حالا چی بدم؟

دوست عزیز کلیه فایلها و عکسها در همین فولدر باید کپی بشه و برای آدرس دهی عکسها و فایلهای فلش هم باید یک فولدر به عنوان مثال با نام Images بسازید و تمامی فایلها رو درون اون کپی کنید و در برنامتون هم به این شکل آدرس دهی کنید : images/pic01.jpg

بانکم رو چکار کنم و کجا کپی کنم؟

برای بانک اطلاعاتی هم باید فضای جداگانه ای رو اجاره کنید و اگر هم این کار رو انجام داده اید همانطور در پست شماره 6 گفته شده عمل کنید