PDA

View Full Version : مشورت

sasan_1364
سه شنبه 11 دی 1386, 15:26 عصر
سلام
من تا به حال برنامه که برای گزارش از کاغذ رول - چاپگر سوزنی استفاده کنه ننوشتم حالا می خوام راهنمایم کنید
من از QuickRport استفاده میکنم
ممنون

amin_alexi
سه شنبه 11 دی 1386, 15:49 عصر
سلام
یه کمی بیشتر توضیح بده ؟؟
چه کاری ؟ چه استفادهای ؟

sasan_1364
سه شنبه 11 دی 1386, 16:22 عصر
مثل فاکتور رستورانها (اولا به مشتر بگم چه چاپگری بخره تقریبا قیمتش چنده)

یا
فاکتور ها بزرگ و کوچکی که فروشگاه مثل عمده فروشی ها استفاده می کند که فکر کنم باید چاپگرهای سوزنی استفاده کند.

sasan_1364
چهارشنبه 12 دی 1386, 16:10 عصر
کسی نیست کمک بده

mzjahromi
چهارشنبه 12 دی 1386, 18:49 عصر
دیگه این روزها رستورانها بیشتر از چاپگرهای حرارتی استفاده میکنن که برای برنامه نویسی اش هم مشکلی نیست
ولی چاپگر سوزنی
در حال حاضر رایجترینش LQ300 هست که برای چاپ باید فاکتورت رو ری یه سایز خاص تنظیم کنی و حد اقل کاغذ مصرفی به اندازه همون سایز هستش

sasan_1364
شنبه 15 دی 1386, 12:36 عصر
برای چاپ باید فاکتورت رو ری یه سایز خاص تنظیم کنی و حد اقل کاغذ مصرفی به اندازه همون سایز هستش

سلام ممنونم از توجه شما

اینو یه کم برام توضیح بده..

مگه این جور چاپگر ها کاغذاشون تراکتور نیستد چطوری یه اندازه براشون تنظیم کنم در حالی که نمی دونم اندازه نهایی فاکتورم چقر است ...

در ضمن برای سوال اولم یعنی برای چاپگر های حرارتی انداز رو چند بگیرم .. قیمتشون چند است

mzjahromi
یک شنبه 16 دی 1386, 07:20 صبح
سلام ممنونم از توجه شما

اینو یه کم برام توضیح بده..

مگه این جور چاپگر ها کاغذاشون تراکتور نیستد چطوری یه اندازه براشون تنظیم کنم در حالی که نمی دونم اندازه نهایی فاکتورم چقر است ...

در ضمن برای سوال اولم یعنی برای چاپگر های حرارتی انداز رو چند بگیرم .. قیمتشون چند است

توی ویندوز XP به بعد دیگه حتما باید سایز کاغذت رو مشخص کنی حتی اگه کاغذ رول باشه
چاپگرهای حرارتی هم تو عرضهای 60 و 80 میلیمتری هست. برای ارتفاعش هم میتونی به اندازه مورد نیاز هنگام چاپ ارتفاع در نظر بگیری. قیمتشون هم از حدود 200 هست تا 500 هزار تومن

ali_abbasi22145
یک شنبه 16 دی 1386, 10:24 صبح
سلام
در REPORTBUILDER وقتی چاپگر را سوزنی انتخاب می کنید با ویزاردهای ان به راحتی گزارش را می توانید بسازید و اتوماتیک می توانید با RB گزارش متناسب چاپگرهای سوزنی را ایجاد کنید و عالی با این نوع چاپگرها کار می کند!

sasan_1364
سه شنبه 18 دی 1386, 15:41 عصر
برای ارتفاعش هم میتونی به اندازه مورد نیاز هنگام چاپ ارتفاع در نظر بگیری

سلام ممنونم از توجه شما
چطور سایز ارتفاع رو بدست بیارم

mzjahromi
چهارشنبه 19 دی 1386, 07:10 صبح
سایز ارتفاع رو خودت باید با توجه به مطالب قابل چاپ باید حساب کنی.
ضمن اینکه اگر روی A4 هم حساب کنی برای مطالب کمتر از آ4 که هیچ مشکلی نیست برای مطالب بیشتر هم بینش یه کم فاصله میاندازه