PDA

View Full Version : Forward کردن domian

Farhad.B.S
جمعه 23 اسفند 1381, 12:55 عصر
سلام.
من یه دومین مثلا با این آدرس :www.myname.com به مدت یک سال اجاره کردم. حالا چه طور میتونم اون رو به کامپیوتر خودم نسبت بدم.
به عبارت دیگه خودم میزبان باشم ؟
ممنون.. :wink:

mahmoodreza
شنبه 24 اسفند 1381, 02:54 صبح
سلام
ببین تا اونجا که میدونم باید dns server داشته باشی...
ولی اصلا مطمین نیستم... فقط در همین حد هم میدونم.. حالا اصلا درسته یا نه
یا اینکه کار میکنه یا نه یا چجوریه و اینا رو هم دروع چرا تا قبر آآآآ
نمیدونم :o

Inprise
دوشنبه 26 اسفند 1381, 16:07 عصر
دوست عزیز

اگر دسترسی با پهنای باند بالا و دائمی نداری کار عاقلانه ای نیست - خصوصا اگر کانکشنت تلفنی باشه و دینامیک آی پی ...

بهر حال . اغلب سرویس دهندگان دومین یک کنترل پنل بهمرا پسورد در اختیار مشتری قرار میدن که از طریق آدرس وب سایت شرکت و نام دومین و پسورد بشه به محیط مدیریت دومین دسترسی داشت .

تو اون قسمت میتونید آدرسهای مربوطه ( DNS سرور - Name سرور ,.. ) رو ست کنید و همچنین آدرس منبع ( Host ) رو . اگر به چنین امکاناتی دسترسی نداری باید از شرکت سرویس دهنده درخواست کنی که آدرس میزبان دومین رو آدرس آی پی خودت بزارن .

اگر از این دومین های 5-6 هزار تومنی شرکتهای کهکشان و پارس وب و ... رجیستر کردی که قید دومین و پولت رو بزنی بهتره ! ...

اینپرایز با تجربه ! :cry: :cry: :cry:

Gladiator
دوشنبه 04 فروردین 1382, 17:30 عصر
اینجاست که دوباره باید دست به جیب بشی داداش !

شما باید برای این کار یک IP Valid ثابت داشته باشی و به اون شرکتی که دامنه رو برای شما رجیستر کرده بگی اون IP رو بعنوان MX Record به DNS Server شرکتشون اضافه کنه ! همین . فقط بگو MX Record دامنه منو بزارین این IP . خلاص !

اگر کنترل پنل دامنه دست خودت نیست باید همون کاری که گفتم بکنی که متاسفانه احتمالا برای شما هزینه ای هم در بر خواهد داشت .

موفق باشی برار !

Afshinpour
یک شنبه 17 فروردین 1382, 10:57 صبح
یه کار دیگه هم میتونی بکنی و اون اینه که هر وقت آی پی عوض شد اون رو توی دوماین هم عوض کنی !! :lol:

اگر میخوای به صورت آزمایشی امتحان کنی برنامه easyphp رو از این آدرس

http://www.easyphp.org/

داون لود و بعد اینستال کن. بعد از نصب یک فایل به اسم index.php در آدرس

easyPHP\www

روی هاردت میبینی این فایل همون فایلی هست که به کامپیوترت نسبت داده میشه ! یعنی کافیه بعد از نصب برنامه وارد اینترنت بشی و آی پی رو به این شکل توی اکسپلورر بنویسی : مثلا :‌

http://100.100.100.100

تا زمانی که آی پی عوض نشده هر کس دیگه ای هم از توی اینترنت اون رو تایپ کنه هموت فایل index.php رو روی هارد تو میبینه.

موفق باشی

vorojakt
سه شنبه 23 اردیبهشت 1382, 19:46 عصر
سلام و خسته نباشی
منطورت از mx record چیه؟
و اینکه اگه سیستم من 2 تا ip valid داشته باشه میتونم 2 تا سایت داشته باشم یا اینکه حتما باید روی یک سیستم مجزا باشه
ضمنا منظورتون از dns server کدومه؟
اگه یک سیستم مخصوص این کار داشته باشم بهتره که mx record را روی اوون تعریف کنم یا نه؟
و از هم ایریخت چیزها
خیلی پرتم نه؟! :P

sunboy
یک شنبه 11 خرداد 1382, 07:50 صبح
اینجاست که دوباره باید دست به جیب بشی داداش !

شما باید برای این کار یک IP Valid ثابت داشته باشی و به اون شرکتی که دامنه رو برای شما رجیستر کرده بگی اون IP رو بعنوان MX Record به DNS Server شرکتشون اضافه کنه ! همین . فقط بگو MX Record دامنه منو بزارین این IP . خلاص !

اگر کنترل پنل دامنه دست خودت نیست باید همون کاری که گفتم بکنی که متاسفانه احتمالا برای شما هزینه ای هم در بر خواهد داشت .

موفق باشی برار !

می تونم بپرسم چرا
اخه من می خوامم سایتمو ابلودش کنم ولی به شرکت خوب سراغ ندارم