PDA

View Full Version : دلفی کنترل برنامه از راه دور

Look in future
دوشنبه 08 تیر 1383, 13:58 عصر
سلام دوستان
من در یک شرکت کار می کنم که شعبه مرکزی آن در شهر مشهد است و شعبه های دیگر آن در سایر شهرستانهای این استان می باشد . می خواهم یک برنامه بانک اطلاعاتی بنویسم بگونه ای که تمام شعبه ها زیر نظر شعبه مرکری باشند . بعبارت دیگه یک برنامه two tire Application می خواهم
در این برنامه می خواهم بانک روی سرور باشد که در شعبه مرکزی کنترل می شود و یک نسخه از برنامه روی کلاینتها که در سایر شهرستانها قرار د ارند و از طریق مرکز بتوانم فعالیتهای آنها را کنترل کنم . حالا می خواستم از شما دوستان بپرسم آیا این برنامه همان بحث DTS است و سوال دیگه اینکه برای پیاده سازی این برنامه از Asp یا delphi یا delphi.net یا بهتره بگم از چی استفاده کنم
دوستان لطفا در این زمینه مرا راهنمایی کنید
با تشکر

مهدی کرامتی
دوشنبه 08 تیر 1383, 14:37 عصر
اینجا رو ببین: http://www.components4programmers.com/products/kbmmw/index.htm
محصولی بنام kbmMW است که ویژه پیاده سازی MiddleWare و ... است.

همچنین اینجا رو ببین: http://www.remobjects.com
اینا 2 تا محصول دارند بنامهای RemObjects SDK و DataAbstract. من با اینها چند تا پروژه مشابه انجام داده‌ام.

برای تهیه هر کدوم که خواستی با من تماس بگیر.

Look in future
سه شنبه 09 تیر 1383, 07:12 صبح
سلام
آقای DelphiAssistant از اینکه پاسخ دادید سپاسگذار
ولی یک سوال داشتم این برانامه همان پیاده سازی DTS است ؟
در ضمن اگر مجبت کنید و بگویید کدام یک از این دو محصولی که معرفی کردید بهتر است و کارایی و توانایی بیشنری دارد ؟
آیا باید برنامه را با delhi.net شروع به نوشتن کنم .(اگر دلفی . net باشد خیلی خیلی بهتر است)؟
لطفا آدرس ایمیل خود را به بنده بدهید تا بتوانم از شما محصولی که مغرفی کردید را بگیرم.
آیا برای نوشتن این برنامه Asp هم لازم است ؟
این آدرس من است : Ali_reza_3839@yahoo.Com

مهدی کرامتی
سه شنبه 09 تیر 1383, 11:36 صبح
ولی یک سوال داشتم این برانامه همان پیاده سازی DTS است ؟
اگر DTS بمعنای Data Transformation Services بکار برده شده باشد، خیر، ربطی ندارد. در ضمن، اینها هر دو کامپوننت هستند، نه برنامه.

اگر صرفا میخواهید بین Tire ها مبادله داده‌ها داشته باشید KbmMW مناسب‌تر است، اما اگر قرار است معاملات فراتر از این باشد RemObjects توصیه میشود.

استفاده از Delphi.Net برای چنین کاری توصیه نمیگردد. اگر برنامه شما قرار است اطلاعاتی را بر روی وب نمایش داده و یا دریافت کند استفاده از Delphi.Net برای ایجاد رابط کاربری توصیه میشود.

آدرس ایمیل بنده: info@barnamenevis.org

Look in future
سه شنبه 09 تیر 1383, 16:50 عصر
سلام
نه این برنامه قرار نیست روی وب باشد
برنامه بگونه ای است که از طریق بانکی که در سرور مرکزی است بتوان فعالیتها را کنترل کرد .نسخه های client فقط اطلاعات وارد کنند حتی قدرت ویرایش هم نداشته باشند . و یک برنامه مه روی سرور مرکزی باشد و بتوان کارها یی از قبیل ورود اطلاات و گزارشگیری و ویرایش را انجام داد .
1 : بانک من باید SqlServer باشد

مهدی کرامتی
سه شنبه 09 تیر 1383, 17:28 عصر
پس kbmMW مناسب است.

Look in future
چهارشنبه 10 تیر 1383, 07:02 صبح
سلام
دوست عزیز اگز اشکالی نداره و برایتان مقدور می باشد به آدرس زیر ایمیل کنید
GitaGostar@yahoo.com

Look in future
چهارشنبه 10 تیر 1383, 07:08 صبح
سلام
دوست عزیز شما نوشته اید اگر DTS به معنای Data Transformation Services بکار برده شود
ربطی ندارد پس میشه لصفا توضیح دهید DTS اصلا چیست؟
با تشکر

مهدی کرامتی
چهارشنبه 10 تیر 1383, 08:29 صبح
یک سری سرویس در SQL Server‌ جهت تبدیل دیتابیس به فرمت دیتابیس‌های دیگر است.