PDA

View Full Version : کمک !! ایجاد گزارشگیری در یک برهه از زمان بر اساس یک پارامتر خاص ؟

opticman
سه شنبه 11 دی 1386, 18:52 عصر
با سلام خدمت دوستان عزیز

من برای برنامه ام می خوام یه گزارشگیری بگذارم که در یک برهه از زمان یه پرامتر خاص رو با ردیف نشون بده . فرض بفرمایید نامه های رسیده به یه اداره به سه دسته کارگزینی ، امور مالی و برنامه وبودجه تقسیم شده و بر اساس شماره نامه ثبت برنامه میشه حالا می خوام این گزارشگیری مثلاً نامه های کارگزینی رو از تاریخ 01/10/86 تا تاریخ 12/10/86 با ردیف نشون بده ( یعنی ردیف – شماره نامه ) .

اگر اساتید لطف کنند وبنده رو راهنمایی کنند واقعا ممنون میشم.
اگه یکی از دوستان بتونه یه نمونه ساده از برنامه رو برام بگذاره دیگه عالی میشه .

با تشکر

Ali_Fallah
سه شنبه 11 دی 1386, 19:12 عصر
شما بایستی فیلدهایی که مد نظر شما هست را در یک کوئری آورده و با ایجاد علامت کروشه []
هم در فیلد تاریخ و هم در فیلد نام قسمت به گزارش دلخواه برسید.

opticman
چهارشنبه 12 دی 1386, 16:02 عصر
علی آقا از راهنمایی تون ممنون

ولی من این روش رو قبلا امتحان کرده بودم از ساختارش زیاد خوشم نمیاد چون نمیشه تمام شرط ها روبصورت یکجا وارد کرد مثلا شما اول باید نام قسمت رو وارد کنی بعد ok کنی بعدش هم باید دوتا تاریخ رو وارد کنی و تک تک ok کنی .

درصورتی که من می خوام تمام شرط ها رو بصورت یکجا و در یه صفحه وارد کنم و در نهایت که می خوام پرینت بگیرم یافته ها رو با شماره ردیف نشون بده .

با این شرایط راه حلی مد نظر دارید ؟

moustafa
چهارشنبه 12 دی 1386, 21:35 عصر
از فرم استفاده کن در قسمت شرط کوئری نام تکست باکس فرم را وارد گن مثلا :
forms!form1!text1

مهدی قربانی
چهارشنبه 12 دی 1386, 22:00 عصر
سلام
در تکمیل فرمایش آقا مصطفی این نمونه ای در همین ارتباطه ، اگر مشکلی بود بفرمائید تا بیشتر توضیح بدم .

fazl11
پنج شنبه 13 دی 1386, 18:59 عصر
دوست عزیز با سلام
امیدوارم فایل پیوست بتونه نظرتو جلب کنه

opticman
جمعه 14 دی 1386, 09:17 صبح
دوستان عزیز آقا مصطفی و آقا مهدی از راهنمایی تون واقع ممنون هستم این همون چیزی بود که می خواستم .
فقط یه مشکل کوچیک دارم اونم اینه که موقع پرینت گرفتن ردیف نمیزنه ( وجود ردیف برای تکمیل کار بنده الزامی هست ) .
اگه لطف کنید و دوباره راهنماییم کنید واقعا ممنون میشم .

آقا فاضل از راهنمایی شما هم ممنونم ولی هنوز وقت نکردم فایل شما رو نگاه کنم ولی در اولین فرصت خبر می دم .

باز هم از شما دوستان و اساتید گرامی کمال تشکر رو دارم .

مهدی قربانی
جمعه 14 دی 1386, 12:17 عصر
سلام
دوست گرامی در همون نمونه ای که خدمتتون تقدیم شد گزارش موجود رو در حالت Design باز کنید بعد کنار فیلد id یک تکست باکس جدید اضافه کنید و Control Source اونرو 1= قرار بدید و همینطور خصوصیت Running Sum رو به Over All‌ تغییر بدید حالا بعد از اجرا شما شماره ردیف رو خواهید داشت .

opticman
یک شنبه 16 دی 1386, 16:36 عصر
دوست عزیز از راهنمایی تون ممنونم .

به امید موفقیت روز افزون شما دوستان گرامی .