PDA

View Full Version : تبدیل بانک اکسس به foxpro تحت داس در vb

hatefsoltani
چهارشنبه 12 دی 1386, 09:34 صبح
سلام
من یه بانک اکسس دارم که فقط فیلد های عددی داره . می خوام دیسکت بانک ملی بگیرم که باید با پسوند DBF برای foxpro تحت DOS عمل می کنه . نرم افزار های مبدل هم زیاد دیدم و بیشترشون هم درست عمل می کنند . ولی من می خوام از توی برنامه خودم این تبدیل انجام بشه و کاربر مجبور نباشه نرم افزار دیگه ای رو باز کنه . از اساتید ممنون میشم راهنمایی کنند .

hatefsoltani
یک شنبه 16 دی 1386, 12:17 عصر
واقعا که !!!!!!!!!!!!‌
یکی نیست جواب بده ؟

hosseinrp
سه شنبه 18 دی 1386, 02:06 صبح
آقا این که خیلی ساده هست فقط باید از دیتا کنترل وبی استفاده کنی که این قابلیت رو داره که بانکهای مختلف از جمله فاکس وصل بشه شما می تونی یک فایل خام با فاکس بسازی یجا ذخیره کنی و حهت ارسال یک کپی از اون بگیری و توسط همان دیتا کنترل ان را ÷ر کنی به همین سادگی

ali_habibi1384
سه شنبه 18 دی 1386, 10:04 صبح
آقا این که خیلی ساده هست فقط باید از دیتا کنترل وبی استفاده کنی که این قابلیت رو داره که بانکهای مختلف از جمله فاکس وصل بشه شما می تونی یک فایل خام با فاکس بسازی یجا ذخیره کنی و حهت ارسال یک کپی از اون بگیری و توسط همان دیتا کنترل ان را ÷ر کنی به همین سادگی
این که میشه کپی پیست ! نشد تبدیل که. اینجوری باید کلیه فیلدهای پایگاه داده رو یکی یکی وارد کنیم!

hatefsoltani
چهارشنبه 19 دی 1386, 13:06 عصر

با تشکر از راهنمایی شما دوست عزیز .
همین کار رو من کردم . روی فرمم 2 کانکشن یکی به اکسس(‌ با ado )‌ یکی به فاکس( data control ) ایجاد کردم . موقعی که فرمم رو لود می کنم از VB خارج میشه .

mahmood744
پنج شنبه 20 دی 1386, 03:34 صبح
دوست عزیز من این کار رو قبلا می خواستم انجام بدم ولی نشد
در تبدیل بانک هیچ مشکلی نیست
اما مشکل اصلی در تیدیل حروف ویندوز به حروف داس و بالعکس میباشد

دوست عزیز اگر تونستی این مشکل رو حل کنی خوشحال میشم برایم ایمیل کنی
mahmoodbaradaran@yahoo.com

majjjj
پنج شنبه 20 دی 1386, 09:43 صبح
دوست عزیز من این کار رو قبلا می خواستم انجام بدم ولی نشد
در تبدیل بانک هیچ مشکلی نیست
اما مشکل اصلی در تیدیل حروف ویندوز به حروف داس و بالعکس میباشد

دوست عزیز اگر تونستی این مشکل رو حل کنی خوشحال میشم برایم ایمیل کنی
mahmoodbaradaran@yahoo.com

ببخشید اما در تالار فاکس پرو این برنامه به زبان فاکس گذاشته شده دوستان میتونن از اون استفاده کنن البته این رو گفتم که اگه کسی بخواهد بانکش رو تبدیل کنه فعلا مشکلش حل بشه تا موقعی که این تایپیک به جواب برسه

hamidi_77
پنج شنبه 20 دی 1386, 10:11 صبح
من قبلاً بر عکسشو انجام دادم اینم مشکلی نیست یه بانک میانی باید بسازی واسش از نوع فاکی پرو به اندازه فیلدات فیلد داشته باشه فقط از نوع عددی بعد یه حلقه می نویسی تا پایان جدولت یه حلقه هم داخل اون میخواد به اندازه مثلاً 100(حداکثر تعداد حروف بیشترین فیلد) بعد یکی از حروف فیلدها رو میخونی و کد اسکی اونها را داخل این بانک میریزی بعد عمل عکس این کارو در فاکس انجام میدی
موفق باشی

majjjj
پنج شنبه 20 دی 1386, 10:30 صبح
من قبلاً بر عکسشو انجام دادم اینم مشکلی نیست یه بانک میانی باید بسازی واسش از نوع فاکی پرو به اندازه فیلدات فیلد داشته باشه فقط از نوع عددی بعد یه حلقه می نویسی تا پایان جدولت یه حلقه هم داخل اون میخواد به اندازه مثلاً 100(حداکثر تعداد حروف بیشترین فیلد) بعد یکی از حروف فیلدها رو میخونی و کد اسکی اونها را داخل این بانک میریزی بعد عمل عکس این کارو در فاکس انجام میدی
موفق باشی

فکر کنم شما این کار رو برای فونت های لاتین انجام دادین

hamidi_77
یک شنبه 23 دی 1386, 14:28 عصر
نه واسه فارسی انجامش دادم هیچ مشکلی نداشت