PDA

View Full Version : سوالی در مورد TextBox در VB6

meisambandari
چهارشنبه 12 دی 1386, 22:05 عصر
سلام دوستان سوالی داشتم که چه جوری متنی که دریک TextBox نوشتم رو با یه کلیک انتقالش بدم به یک TextBox دیگه ومتن با یک کلیک بره به TextBox دیگه و TextBox اولی خالی بشه برای نوشتن متن جدید و متن در TextBox اول نمونه و خالی بشه واسه نوشتن متن جدید. کمک کنید ممنون میشم!!!

perfeshnal
چهارشنبه 12 دی 1386, 22:49 عصر
سلام

اگر منظور شما رو درست فهمیده باشم شما با 2 خط کد این کار رو می تونید انجام بدید.
اگر هم نه در مورد سوالتون بیشتر توضیح بدید !

Private Sub Command1_Click()
Text2.Text = Text1
Text1 = ""
End Sub

DoctorJay
چهارشنبه 12 دی 1386, 22:56 عصر
اگه درست متوجه منظورتون شده باشم این فایل جواب سوال شماست

meisambandari
چهارشنبه 12 دی 1386, 23:57 عصر
سلام دوستان منظور من اینه که از یه TextBox بره به یک TextBox تو یه برنامه دیگه ومن تا اینجا کاراشو کردم و هیچ مشکلی نیست فقط میخوام این کارو کنم که وقتی رفت توی TextBox برنامه دیگه اثری از متن تو TextBox برنامه من نباشه و آماده بشه برای متن جدید و حرکت از نوع . راهنمایی کنید ممنون میشم!!!

ermia2008
پنج شنبه 13 دی 1386, 00:55 صبح
سلام دوستان منظور من اینه که از یه TextBox بره به یک TextBox تو یه برنامه دیگه ومن تا اینجا کاراشو کردم و هیچ مشکلی نیست فقط میخوام این کارو کنم که وقتی رفت توی TextBox برنامه دیگه اثری از متن تو TextBox برنامه من نباشه و آماده بشه برای متن جدید و حرکت از نوع . راهنمایی کنید ممنون میشم!!!

سلام دوست عزیز.
برای فرستادن من TextBox به یه TextBox تو یه برنامه دیگه می تونی از تابع SendMessage استفاده کنی.

meisambandari
پنج شنبه 13 دی 1386, 02:08 صبح
سلام دوست عزیز.
برای فرستادن من TextBox به یه TextBox تو یه برنامه دیگه می تونی از تابع SendMessage استفاده کنی.

بله دوسته عزیز من این کارو کردم و همچی حل شده فقط میخوام متنی که از TextBox برنامه خودم سند کردم دیگه توی TextBox نباشه و TextBox برنامه من آماده باشه برای متنه بعدی مشکل من اینه که من متن رو از توی TextBox برنامم سند میکنم ولی باز هم متن توی TextBox برنامه من میمونه من میخوام نمونمه و TextBox برنامه من آماده باشه برای متنه بعدی میخواستم بدونم باید چی کنم تا مشکل حل بشه . راهنمایی کنید ممنون میشم !!!

bobrus
پنج شنبه 13 دی 1386, 08:46 صبح

سلام
دیگه textbox برنامه خودت که در دسترس خودته نیاز به کد خاصی نداره می تونی خیلی ساده textbox=empty کنی

bahman_bisavad
پنج شنبه 13 دی 1386, 10:11 صبح
در رویداد کلیک text اینو بنویس:

text2.text=text1.text

meisambandari
پنج شنبه 13 دی 1386, 17:20 عصر
ممنون از شما دوستان عزیز مشکل من حل شد