PDA

View Full Version : Label با قابلیت Scroll. فکر می کنم تا حالا هیشکی به فکرش نیومده . . .

amir2844
پنج شنبه 13 دی 1386, 22:23 عصر
سلام. بچه ها کی میتونه یه نمونه برام بیاره که یه Label رو براش Scroll Bar درست کرده باشه. البته حرفه ای. ترفند نباشه مثلا بیاد قایمش کنه بعد آروم آروم بیاردش بالا. آیا کامپوننتی هست براش ؟؟؟؟

sokote_bi_payan
پنج شنبه 13 دی 1386, 22:50 عصر
به نام خدا

با سلام

آخه حالا به چه کاری میاد تا بخواد کسی فکر کنه رفیق

Mbt925
پنج شنبه 13 دی 1386, 23:42 عصر
ورودتون رو به سایت خوش آمد می گم دوست عزیز.

به آدرس زیر مراجعه کنید:

http://barnamenevis.org/forum/showpost.php?p=395248&postcount=51

amir2844
جمعه 14 دی 1386, 09:17 صبح
سلام. اول خدمت دوستم که گفته به چه کاری میاد...
اول اینکه به درد نرم افزارهای مالتی مدیا میاد. شما میخواید نوشتتون توی یه BackGround که اصولا تصویر هست بگذارید ولی به خاطر محدودیت های Label نمی تونید بزارید همونطور که می دونید Label قابلیت Scroll نداره.
بعد خدمت دوست دیگرم که آدرس یه برنامه دیگه رو داده من قبلا از Planet Source این برنامه رو دانلود کردم ولی این برنامه نمی تونه متن رو Transparent کنه به همین دلیل این هم کار کن نیستش . . .

Mbt925
جمعه 14 دی 1386, 18:10 عصر
ساخت Label ای که Transparent داشته باشه ، کار ساده ایه ، اگه به اون آدرسی که در بالا دادم مراجعه کنید چندتا ابزار که دارای Transparent هستن می بینید.

اسکرول دار کردن متن ، یه روش کلی داره ، روش پیاده سازیش هم هیچ فرقی هم فرقی نداره.

در نهایت اگه واقعا موردنیاز دوستان باشه ، نوشته میشه ، مثل ابزار های دیگه ای که توی همین طور تاپیک ها نوشته شدن.