PDA

View Full Version : نیاز به DLL

nice boy
جمعه 14 دی 1386, 17:41 عصر
با سلام به همه دوستان
من به FrxDatasets.DLL نیاز دارم
اگر کسی اون رو داره لطفا برای من ارسال کنه
در ضمن توی سایت هم گشتم ولی نبود
با تشکر
kom_fri@yahoo.com

Delphi Coder
جمعه 14 دی 1386, 17:59 عصر
این Dll برای چی هست؟

nice boy
جمعه 14 دی 1386, 18:23 عصر
این Dll برای چی هست؟

یکی از DLL هاییه که در فست رپورت برای اتصال به دیتابیس استفاده میشه

vcldeveloper
جمعه 14 دی 1386, 18:52 عصر
FastReport برای دلفی از DLL استفاده نمیکنه.

nice boy
شنبه 15 دی 1386, 09:39 صبح
FastReport برای دلفی از DLL استفاده نمیکنه.
تا اون جاییکه من می دونم وقتی فست رپورت رو نصب کنید اگر از دلفی 7 استفاده کنید به صورت یک کامپوننت روی نوار ابزار نصب میشه ولی اگر از دلفی 2006 استفاده کنی سه حالت پیش میاد
اگر پروژه با delphi for microsost win 32 بنویسی مرحله به همون صورته
اگر پروژه با windows form application for delphi .net بنویسی فست رپورت به صورت یک ActiveX روی نوار ابزار اضافه میشه
اما اگر پروژه با VCL form application for delphi .net بنویسی فست رپورت نه به صورت کامپوننت و نه بصورت ActiveX اضافه نمی شود و برای ارتباط با فست رپورت باید از DLL مربوطه استفاده کنی
اگر غیر از اینه لطفا منو راهنمایی کنید که چطور میشه یک ADOTable رو به فست رپورت وصل کرد
البته من پروژه را با VCL form application for delphi .net در دلفی 2006 نوشتم

nice boy
پنج شنبه 18 بهمن 1386, 18:38 عصر
خودم جوابو پیدا کردم
برای ارتباط با فست رپورت در دلفی 2006 در پروژهای VCL form application for delphi .net
با fastReport.DLL رو داشته باشید و از قسمت ADD Reference اون رو به پروژتون اضافه کنید بعد در قسمت Uses صفحه مورد نظرتون fastReport رو اضافه کنید میتونید از توابع اون برای ارتباط و نمایش یک گزارش استفاده کنید

vcldeveloper
جمعه 19 بهمن 1386, 02:08 صبح
خودم جوابو پیدا کردم
برای ارتباط با فست رپورت در دلفی 2006 در پروژهای VCL form application for delphi .net
با fastReport.DLL رو داشته باشید و از قسمت ADD Reference اون رو به پروژتون اضافه کنید بعد در قسمت Uses صفحه مورد نظرتون fastReport رو اضافه کنید میتونید از توابع اون برای ارتباط و نمایش یک گزارش استفاده کنید
اینجا سوالات Delphi for Win32 مطرح میشه. برای دلفی دات نت یک بخش جدا در نظر گرفته شده. اگر سوال را در بخش مناسب پرسیده بودید، زودتر به جواب می رسیدید.