PDA

View Full Version : اشکال در نصب component

fatemeh rahimi
شنبه 15 دی 1386, 14:01 عصر
سلام.
من می خوام component date picker نصب کنم ولی موفق نمیشم!چند تا date pickerهم دارم همشو امتحان کردم ولی موفق به نصب هیچ کدوم نشدم!
ممکنه دلیلش برا این باشه که version ،کامپوننت ها با محیطی که من دارم کار میکنم فرق داشته باشه؟مثلا مربوط به visual studio 2003باشه ،من تو 2005 کار میکنم یا برای winنوشته شده باشه و تو webنشه ازش استفاده کرد؟
اگه مربوط به این موارد نمیشه ، راهنمایی کنید که اشکال از کجاست؟
(کامپوننت ها رو خودم ننوشتم،برای همین نمی دونم)

shahab_ksh
شنبه 15 دی 1386, 14:06 عصر
از کدام کامپوننت استفاده کردید؟

fatemeh rahimi
شنبه 15 دی 1386, 15:29 عصر
من می خوام component date picker نصب کنم
کامپوننت هام رو از اینترنت گیر آوردم.

shahab_ksh
شنبه 15 دی 1386, 15:56 عصر
ممکنه دلیلش برا این باشه که version ،کامپوننت ها با محیطی که من دارم کار میکنم فرق داشته باشه؟مثلا مربوط به visual studio 2003باشه ،من تو 2005 کار میکنم یا برای winنوشته شده باشه و تو webنشه ازش استفاده کرد؟

ربطی به محیط نداره از کدام ورژن دات نت استفاده میکنید مهمه و اینکه اون کامپوننت برای کدام دان نت مورد استفاده میشه

کامپوننت هام رو از اینترنت گیر آوردم.

کامپوننتهای زیادی با این نام در اینترنت هست کامپوننت مورد استفاده شما چیه؟

fatemeh rahimi
شنبه 15 دی 1386, 18:18 عصر
من این کامپوننت ها رو به نام های زیر دانلود کردم:
persian datetime picker / pcal / far date و ...
من تو asp.net2 کار میکنم.

shahab_ksh
شنبه 15 دی 1386, 20:18 عصر
من می خوام component date picker نصب کنم ولی موفق نمیشم!چند تا date pickerهم دارم همشو امتحان کردم ولی موفق به نصب هیچ کدوم نشدم!

نصب آنچنانی نداره

اگه فایل dll رو دارید کافی اون رو از طریق add refrence به پروژتون اضافه کنید که به دایرکتوری bin پروژه اضافه میشه (البته اگه با asp.net سازگار باشه)

اگه هم کدهاشو به صورت open source دارید اول کامپایل کنید تا فایل dll درست شه بعد مرحله اول رو اجرا کنید

کامپوننت ببینید ساخت کجاست برید از منبعش اطلاعاتش رو در بیارید قبل از استفاده از هر کامپوننتی هم ببینید پولی نباشه بره رو سرور بشه درد سر براتون

fatemeh rahimi
شنبه 15 دی 1386, 21:22 عصر
من هم به همین طریقی که شما فرمودید نصب میکنم ،ولی نمیشه!حالا چرا نمی دونم؟!
قبلا هم کامپوننت های دیگه ای هم نصب کردم و مشکل نداشته،این کامپوننت نمی دونم اشکالش چیه که نصب نمیشه!!!
در مورد پولی بودنش هم که راهنمایی کردید ممنون ولی اینایی که من دانلود کردم رایگان بود.