PDA

View Full Version : استفاده از word داخل برنامه

shahram197070
دوشنبه 17 دی 1386, 12:59 عصر
با سلام
کسی می دونه که چطور میشه برنامه word را داخل یک فرم نمایش داد و کاربر با اون بتونه متنش رو تایپ کنه و متن تایپ شد به فرمت doc رو مشاهده کنه .
خیلی گشتم ولی چیزی پیدا نکردم . لطفا راهنمایی کنید.

shahram197070
چهارشنبه 19 دی 1386, 07:30 صبح
کسی نمی دونه باید چه کار کرد ؟

ice007
چهارشنبه 19 دی 1386, 08:51 صبح
داخل سایت codeproject نمونه هاش هست. اونجا یه سرچ کن.

shahram197070
چهارشنبه 19 دی 1386, 13:50 عصر
یکی کمک کنه ؟

shahram197070
دوشنبه 24 دی 1386, 07:57 صبح
آخر یک ocx پیدا کردم که این کارو می کنه .
officeviewer.ocx
که این امکان رو میده که نرم افزار word , excel رو داخل فرم برنامه داشته باشی .
حالا دارم دنبال سریالش می گردم.

miladr
دوشنبه 24 دی 1386, 11:53 صبح
اقا یافتی بی زحمت یه پاسم به ما بده.مرسی

bigcowboy
دوشنبه 24 دی 1386, 12:00 عصر
منم قبلا دنبالش بودم،
یه نگاه کن
http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=84854

shahram197070
پنج شنبه 18 بهمن 1386, 08:54 صبح
با سلام
بعد از یک ماه جستجو داخل اینترنت یک دونه فایل Ocx پیدا کردم به نام dsoframer.ocx که شما میتوونید فایلهای word رو داخل فرم برنامه نمایش بدید و کاربر بتونه عملیات تایپ و ... رو انجام بده .
جالب اینه که این ocx محصول مایکروسافته .

14436

Hossis
پنج شنبه 29 مرداد 1388, 19:33 عصر
کامپوننت dhtmled که ساخت مایکروسافته هم خیلی جالبه منتها نمی دونم می تونه فایل ورد رو نمایش بده یا نه یعنی امتحان نکردم ولی برای ذخیره سازی به ورد و اچ تی ام ال دیگه آخرشه
امکاناتش از این کامپوننت های دیگه بیشتره

viper2009
جمعه 30 مرداد 1388, 01:12 صبح
با سلام
کسی می دونه که چطور میشه برنامه word را داخل یک فرم نمایش داد و کاربر با اون بتونه متنش رو تایپ کنه و متن تایپ شد به فرمت doc رو مشاهده کنه .
خیلی گشتم ولی چیزی پیدا نکردم . لطفا راهنمایی کنید.

سلام دوست عزیز
من چند ماهی بود که دنبال این برنامه بودم اگر بگردی دقیقاً همین برنامه تو تالار هست.
اما من خودم خیلی جستجو کردم که با استفاده از همون برنامه کاربر بتونه خودش متن دلخواهشو بنویسه و حتی کد گذاری کنه یعنی فیلدهای دیتا بیسشو هر جای متن که خواست قرار بده

و حالا خودم تونستم این کار رو انجام بدم فایل ضمیمه است
از دوستان دیگر هم می خوام که امتحان کنند و نظرشون رو هم بدهند.

یادم رفت بگم که این برنامه تنظیماتی هم دارد باید فایل وردم را باز کنید و به گزینه هاش پاسخ منفی بدید و بعد از منوی میلینگ
Select Recipients
انتخاب کنید
و با

Use Existing List
یک کانکشن ایجاد کنید که من این کار رو انجام دادم و در پوشه قرار دادم شما باید آن را در پوشه
My Data Sources
واقع در
My Document
کپی کنید و از آن بعنوان کانکشن استفاده کنید در آخر فایل ورد را ذخیره کنید و برنامه را اجرا کنید
ضمناً کانکشن شما باید طبق دیتا بیس شما ساخته و مربوط به آن باشد.
امیدوارم بتوانید از آن استفاده کنید.
اگر سوالی بود در خدمتم.

Hossis
جمعه 30 مرداد 1388, 09:56 صبح
سلام دوست عزیز
من چند ماهی بود که دنبال این برنامه بودم اگر بگردی دقیقاً همین برنامه تو تالار هست.
اما من خودم خیلی جستجو کردم که با استفاده از همون برنامه کاربر بتونه خودش متن دلخواهشو بنویسه و حتی کد گذاری کنه یعنی فیلدهای دیتا بیسشو هر جای متن که خواست قرار بده.
آیا راهی هست که محتوای فایل ورد که با این برنامه نوشته شده ،‌ قبل از این که روی دیسک ذخیره کنیم، به بانک اطلاعاتی بفرستیم و همین طور بتونیم فراخوانی کنیم؟؟

viper2009
جمعه 30 مرداد 1388, 11:48 صبح
آیا راهی هست که محتوای فایل ورد که با این برنامه نوشته شده ،‌ قبل از این که روی دیسک ذخیره کنیم، به بانک اطلاعاتی بفرستیم و همین طور بتونیم فراخوانی کنیم؟؟

بله می شه ولی خودم هنوز این کار رو نکردم.
می تونم بپرسم این به چه دردی می خوره ؟

Hossis
جمعه 30 مرداد 1388, 12:39 عصر
بله می شه ولی خودم هنوز این کار رو نکردم.
می تونم بپرسم این به چه دردی می خوره ؟

من یک بانک اطلاعات از مقالات و تحقیقات شخصی دارم که بیشتر به قالب ورد می خورد می خواهم به صورت ورد قالب بندی شده و بدون این که روی دیسک ذخیره کنم،‌ به بانک اطلاعاتی بفرستم

viper2009
یک شنبه 01 شهریور 1388, 23:04 عصر
من یک بانک اطلاعات از مقالات و تحقیقات شخصی دارم که بیشتر به قالب ورد می خورد می خواهم به صورت ورد قالب بندی شده و بدون این که روی دیسک ذخیره کنم،‌ به بانک اطلاعاتی بفرستم

راستی چرا از توی یک تکست باکس یا غیره متن دلخواهت رو داخل دیتا بیس نمی ریزی و بعد آن را در ورد فراخوانی کنی؟

Hossis
یک شنبه 01 شهریور 1388, 23:17 عصر
راستی چرا از توی یک تکست باکس یا غیره متن دلخواهت رو داخل دیتا بیس نمی ریزی و بعد آن را در ورد فراخوانی کنی؟
به خاطر این که متن من باید به طور قالب بندی و تمیز باشد و نمی شود از متن معمولی استفاده کرد
بانک اطلاعات من ازمقالات علمی تشکیل می شود بنابراین با متن معمولی فرق می کند.
مثلا من از Heading زیاد استفاده می کنم

viper2009
یک شنبه 01 شهریور 1388, 23:53 عصر
به خاطر این که متن من باید به طور قالب بندی و تمیز باشد و نمی شود از متن معمولی استفاده کرد
بانک اطلاعات من ازمقالات علمی تشکیل می شود بنابراین با متن معمولی فرق می کند.
مثلا من از Heading زیاد استفاده می کنم

خوب اگر برنامه ای که گذاشتم رو اجراش کنی دقیقاً همونی میشه که می خوای

شما می خواهی در آخر مثلاً با فونت مورد علاقه باشه و سایز و سایر خصوصیات دیگر داشته باشه دیگه؟
درسته؟

Hossis
دوشنبه 02 شهریور 1388, 01:23 صبح
خوب اگر برنامه ای که گذاشتم رو اجراش کنی دقیقاً همونی میشه که می خوای

این برنامه رو کجا گذاشتی که من ندیدم؟ تو همین تاپیک؟

شما می خواهی در آخر مثلاً با فونت مورد علاقه باشه و سایز و سایر خصوصیات دیگر داشته باشه دیگه؟
درسته؟
دقیقا ،‌البته نه فقط در آخر بلکه همه جای متن

Hossis
دوشنبه 02 شهریور 1388, 01:25 صبح
البته همین الانش هم به این هدف رسیدم یعنی چند ساله که با این متن غنی کار می کنم ولی بهتر می شد اگر خود ورد و فایل ورد رو می تونستم بگیرم و در بانک ذخیره کنم،‌ اما دستم که نمی رسد به آفیس
دریافتم متن غنی (rtf) و dhtml edit را !!

Hossein Bazyan
یک شنبه 26 مهر 1388, 14:06 عصر
سلام
لینکهای زیر شماره 14 و 3 را ببینید ( مربوط به پستهای بنده )

http://barnamenevis.org/forum/showth...=110422&page=2 (http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=110422&page=2)

http://barnamenevis.org/forum/showth...light=template (http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=41635&highlight=template)

reza1944
دوشنبه 27 مهر 1388, 23:31 عصر
جامع ترين كامپوننت aspose word عاليه

Nice component كرش رو هم دارم

ehsanmail2
شنبه 16 آبان 1388, 09:54 صبح
چه طوري مي توانم فايل ورد يا اكسل رو در datagridview و بانك اطلاعاتي ذخيره كنم؟

hashashas
شنبه 16 آبان 1388, 11:40 صبح
اين ocx هم خوبه!
http://www.softpedia.com/get/Programming/Components-Libraries/Office-Viewer-OCX.shtml