PDA

View Full Version : نمایش فوری آپدیت دیتا گرید در صفحه

javadirani
سه شنبه 18 دی 1386, 06:00 صبح
وقتی که به یک دیتا بایس داده ای را اضافه می کنم و یا اینکه داده ای را حذف می کنم تو همون صفحه تو دیتا گرید نشون نمیده . باید یک بار پنجره رو ببندم و دوبار باز کنم تا جواب بده .

البته با دستور responce.redirct این مشکل رو حل کردم ولی مطمنم جلو تر که برم به مشکل بر می خورم .

merlin_vista
سه شنبه 18 دی 1386, 07:47 صبح
میتونی دیتاگرید را دوباره بایند کنی !!

my_blithe
سه شنبه 18 دی 1386, 10:25 صبح
فکر میکنم اگه "کش" دیستاسورست رو فالس کنی مشکلت حل بشه ، البته من این کارو کردم اما جواب نداد؟؟؟؟!!!!!

sase1352
چهارشنبه 26 دی 1386, 08:26 صبح
فکر میکنم اگه "کش" دیستاسورست رو فالس کنی مشکلت حل بشه ، البته من این کارو کردم اما جواب نداد؟؟؟؟!!!!!

دوست عزیز برای این کار شما می توانید از sqldasource استفاده کنید

به این صورت که
1- ابتدا از قسمت toolbox ، sqldatasource را به فرمتون متصل کنید
2- connectopnstring مربوط به sqldatasource را ایجاد کنید
3- از قسمت selectquery قسمت مربوز به queybuilder را انتخاب کنید
4- جدول مربوطه را انتخاب و در قسمت alias هر فیلد نام header gridview را قرار دهید
5- پس از تست کردن query از آن خارج شوید

و حالا انجام کار

اگر بخواهید رکوردی را delete کنید می توانید در آخر روال delete مربوط به بک رکورد

gridview.datasourceid="sqldatasourc
"

قرار بدهید

درخاتمه هربار اطلاعاتت فراخوانی شده و در gridview شما رفرش صورت می گیرد.

mahdi_farhani
چهارشنبه 26 دی 1386, 08:38 صبح
شما بفرما که از کدوم روش به دیتابیس وصل میشی ، تا بشه بهتر تصمیم گرفت ، هرکدوم از دوستان به نحوه ای درست فرمودند ولی بستگی به خودتون داره که از کدوم روش دارید استفاده میکنید.

javadirani
جمعه 28 دی 1386, 02:38 صبح
شما بفرما که از کدوم روش به دیتابیس وصل میشی ، تا بشه بهتر تصمیم گرفت ، هرکدوم از دوستان به نحوه ای درست فرمودند ولی بستگی به خودتون داره که از کدوم روش دارید استفاده میکنید.
برای اتصال از ابزار ویژوال استفاده می کنم . یعنی روی اون مثلث بالای سمت راست دیتا گرید
کلیک می کنم و باقی قضایا .......