PDA

View Full Version : پسورد در اکسس

حسین علوی
سه شنبه 18 دی 1386, 09:57 صبح
سلامروی بانک accessچگونه میتوان username و password تعریف کرد

ƒxmahdi
سه شنبه 18 دی 1386, 11:32 صبح
شما اگر می خواهید از طریق Access پسورد بگذارید روش زیر را انجام دهید چون فقط می توانید پسورد بر روی دیتابیس بگذارید نه Username
منوی Tools را باز کنید از زیر منوی Securty گزینه Set Database password را انتخاب کرده و پسورد را در کادر های خواسته شده وارد نمایید
موفق باشید

حسین علوی
سه شنبه 18 دی 1386, 15:00 عصر
تشکر دوست عزیز در جایی بانک اکسسی دیدم که یوزر و پسورد داشت چگونه میتوان یوزر هم تعریف کرد؟

اوبالیت به بو
سه شنبه 18 دی 1386, 15:18 عصر
اگر از طریق vb بخوای باید تویه بانکت دو تا فیلد UserName و password بسازی و تویه فرم vb به 2 تا ورودی وصل کنی و وارد بانک بشه.

ali_habibi1384
سه شنبه 18 دی 1386, 17:52 عصر
اگر از طریق vb بخوای باید تویه بانکت دو تا فیلد UserName و password بسازی و تویه فرم vb به 2 تا ورودی وصل کنی و وارد بانک بشه.
این چه ربطی به سوال داشت؟

اوبالیت به بو
سه شنبه 18 دی 1386, 19:04 عصر
این چه ربطی به سوال داشت؟
میگه می خوام هم UserName داشته باشه هم Password بعد جوابش رو یکی از دوستان دادن که تویه خود اکسس نمیشه و چون اینجا فروم vb هستش نحوه UserName و Password گذاشتن برای برنامه رو بهش توضیح دادم.

حسین علوی
سه شنبه 18 دی 1386, 23:04 عصر
دوست عزیز obalitjoOon میشه کمی بیشتر توضیح بدی؟ تعریف دو فیلد در بانک چه ربطی به وارد شدن به بانک داره؟لطفا توضیح دهید

اوبالیت به بو
سه شنبه 18 دی 1386, 23:24 عصر
منظورم این هست که یه جدول درست می کنی و دوتا فیلد به نام های UserName و Password می سازی و بهشون یه مقداری میدی. بعد تویه vb یه فرم می سازی و توش دو تا ورودی می زاری.(حالا یا TextBox یا InPutBox یا ....) و بعد کاربر با وارد کردن UserName و Password وارد فرم بعدی میشه. منظورم این بود.

حسین علوی
سه شنبه 18 دی 1386, 23:38 عصر
دوست عزیز اگه اکسس نصب باشه که بازم به راحتی میشه وارد بانک شد؟

مبین رنجبر
چهارشنبه 19 دی 1386, 09:55 صبح
خوب جنابحسین علوی (http://barnamenevis.org/forum/member.php?u=48100) شما اگر میخواین وقتی اکسس نصبه وارد بانک نشه میتونین روی فایل بانکتون پسورد بزارین .... که این قابلیت رو خود اکسس در اختیارتون میزاره

حسین علوی
چهارشنبه 19 دی 1386, 14:36 عصر
دوست عزیز lsass.crc32 خلاصه سوال من اینه که من برای اتصال یک بانک اکسس از adoاستفاده کرده ام در قسمت کانکشن یورز و پسورد میخواد یوزر admin اینجا روچه جوری باید در بانک تعریف کرد؟تشکر

مبین رنجبر
چهارشنبه 19 دی 1386, 15:35 عصر
یوزر Admin در بانک به صورت پیش فرض ایجاد شده و شما نویتونه یه یوزر دیگه تعریف کنی ...

اگر درست متوجه شده باشم شما میخواید به بانک پسورد دار وصل بشید . برای حل این مشکل باید در Connection String یه تغییر کوچولو بدین

بعد از مسیر بانک اینو بنویس :

Jet OLEDB:Database Password="1234"

در کد بالا 1234 پسورد بانک هست

majjjj
پنج شنبه 20 دی 1386, 08:55 صبح
دوست عزیز lsass.crc32 خلاصه سوال من اینه که من برای اتصال یک بانک اکسس از adoاستفاده کرده ام در قسمت کانکشن یورز و پسورد میخواد یوزر admin اینجا روچه جوری باید در بانک تعریف کرد؟تشکر

Private Sub Form_Load()
Dim db As Database
Set db = DBEngine.OpenDatabase(App.Path & "\db1.mdb", True, False, ";pwd=majid")
db.NewPassword "majid", ""
End Sub
امید وارم مشکلتون حل شده باشه