PDA

View Full Version : ارسال سایت

وشتی حاتمی
چهارشنبه 19 دی 1386, 15:32 عصر
خواهشاً یکی به من که برای اولین بار می خواهم پروژه ام را upload کنم بگه چی کار کنم
من با استفاده از ftp به فضایی که بهم داده شده دسترسی پیدا کردم و یک پوشه در اون می بینم به نام سایتم که در اون وشه های دیگه وجود داره خواهشا یکی بهم بگه باید چه کار کنم
در مورد upload کرده database هم که با sqlserver 2000 مطلب نوشتم اما هیچ کس ون طور که باید به یک تازه کار بگن نگفتن بهم
حالا لطفا کمک کنید

m.hamidreza
چهارشنبه 19 دی 1386, 17:21 عصر
شما در Visual Studio کل سایتتون رو Publish کنید (قبلا تو همین سایت در این مورد زیاد بحث شده) کل اون فایل هایی که تولید میشه بعد از Publish رو بسته به نوع کنترل پنل هاست تو پوشه wwwroot یا httpdoc (اگه اشتباه نگم اینو) کیی کنید آدرس ftp هم مشخصه دیگه همون آدرس سایتتونه ....( اگه حجم پروژتون زیاده و سرعت اینترنتتون پایینه از یه سری نرم افزارهای Uploader هم میتونی استفاده کنی .) اسم صفحه اصلی تون هم باید Index یا Default باشه . برای آپلود دیتابیس هم اول باید db رو از طریق کنترل پنل هاست بسازید یه user و pass ایجاد کنید بعد IP دیتابیستون رو از هاست بگیرید و از طریق Query Analyzer به هست متصل شین و اسکریپت دیتابیستون رو که قبلا generate کردید اونجا اجرا کنید . البته تنظیمات connectionstring رو هم حتما باید انجام بدید . درمورد آپلود db و connectionstring کاملا قبلا بحث شده . . .