PDA

View Full Version : Backup کامل از سایت

a_true_2004
پنج شنبه 20 دی 1386, 06:27 صبح
سلام
در این مورد تو سایت سرچ کردم. بهترین نتیجه تو این تاپیک بود:
http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=10481&highlight=Backup
اما من هنوز چند سوال دارم:
1- چطور میشه یا به صورت دوره ای یا بصورت دلخواه توسط کاربر از همه آنچه که آپلود شده یک Backup گرفت که بصورت zip ذخیره بشه و بعد به کاربر لینک دانلود بده تا اونو دانلود کنه.(البته یک کامپوننت فشرده ساز رو هم که رایگان باشه معرفی کنید که دیگه عالی میشه)، (آیا امکانش هست این فایل به طور خودکار به یک سرور دیگه ای فرستاده بشه؟)

2- تقریبا طریقه Backup از SQL Server رو متوجه شدم اما آیا هاست اجازه دانلود فایل رو به کاربر میده؟ همچنین نیاز دارم به طور کامل طریقه برگردوندن اطلاعات از Backup به database رو بدونم

ممنون از حسن توجهی که قراره به خرج بدید:لبخند:

a_true_2004
پنج شنبه 27 دی 1386, 03:58 صبح
سلام دوستان
من واقعا به جواب شما نیاز دارم
هرکس به اندازه معلوماتش بهم کمک کنه میشه یک نتیجه کلی ازش گرفت
منتظرم

shahab_ksh
جمعه 28 دی 1386, 12:31 عصر
- چطور میشه یا به صورت دوره ای یا بصورت دلخواه توسط کاربر از همه آنچه که آپلود شده یک Backup گرفت که بصورت zip ذخیره بشه و بعد به کاربر لینک دانلود بده تا اونو دانلود کنه.(البته یک کامپوننت فشرده ساز رو هم که رایگان باشه معرفی کنید که دیگه عالی میشه)، (آیا امکانش هست این فایل به طور خودکار به یک سرور دیگه ای فرستاده بشه؟)

میتونید در کنترل پنلی که برای سایتتون ساختین این کار رو بکنید لینکش هم باید بصورت امن باشه بنا بر این در هنگام زیپ کردن فایل بعد از اون نباید در جایی ذخیرش کنید بصورت استریم به کاربر بفرستینش

2- تقریبا طریقه Backup از SQL Server رو متوجه شدم اما آیا هاست اجازه دانلود فایل رو به کاربر میده؟ همچنین نیاز دارم به طور کامل طریقه برگردوندن اطلاعات از Backup به database رو بدونم

بله میده یه sp براش بنویسید در مورد بر گردوندن اطلاعات هم عکس حالات بالا عمل کنید