PDA

View Full Version : انجام کارهای بانکی

onlymaj
جمعه 21 دی 1386, 12:17 عصر
سلام
می خواستم اگه میشه من رو در این رابطه که چطوری با دلفی کارهای بانکی (انتقال وجه - موجودی حساب و --) مثل نرم افزار هلو رو انجام بدم ؟
با تشکر

SYNDROME
جمعه 21 دی 1386, 12:54 عصر
سلام
می خواستم اگه میشه من رو در این رابطه که چطوری با دلفی کارهای بانکی (انتقال وجه - موجودی حساب و --) مثل نرم افزار هلو رو انجام بدم ؟
با تشکر
دوست عزیز سوال شما اینقدر جامع است که نمی توان جواب داد.
بهتر است سوالات خود را در مورد مشکلات برنامه نویسی در این تالار مطرح کنید.
در رابطه با تحلیل برنامه هم باید اول مشخص کنید چه چیزی می خواهد و بعد سوالات را مطرح کنید.
موفق باشید

onlymaj
جمعه 21 دی 1386, 21:27 عصر
منظورم اصل اون کار بود حالا هر کدومش ؟ فقط چطور باید انجام داد ؟

rmb_ali
جمعه 21 دی 1386, 22:15 عصر
همانطور که دوستمون گفت سوال شما خیلی کلی هست و مثل اینکه یگید سورس کامل برنامه بانکداری رو برای من آماده کنید !!!!!!!!
آیا شما تا به حال چیزی برای این سیستم انالیز کزدید و فیلدها و جداول اطلاعاتی تون رو آنالیز کردید؟

SYNDROME
جمعه 21 دی 1386, 22:46 عصر
منظورم اصل اون کار بود حالا هر کدومش ؟ فقط چطور باید انجام داد ؟
دوست عزیز کارهای بانکی را با برنامه خزانه داری انجام داد.
حالا برنامه خزانه داری اینقدر برنامه سنگینی است که شاید تحلیل یک فرم دریافت وجه نقد آن بالای 10 ساعت زمان ببرد.
خوب شما اگر می خواهید از روی برنامه . . . بنویسید کارتان کمی راحتر است چون تحلیل را آنها انجام داده اند ولی حالا باید ببینید که این تحلیل چقدر درست و مشتری را راضی می کند جای بحث دارد.
بهتر است شما اگر می خواهید حتی از برنامه ای آماده برای تحلیل استفاده کنید تغییرات لازم را هم خودتان در نظر بگیرد و از کسی که به این سیستم آشناییت دارد کمک بگیرید.
ولی اگر می خواهید کسی به شما بگویید بنویسید فکر نکنم در اینجا کسی بتواند در تحلیل کار به شما کمک کند چون 1 یا 2 فرم نیست بتوان راهنمایی کرد.
موفق باشید