PDA

View Full Version : مشکل عدم ارسال کاراکتر جداکننده خط به کریستال ریپورت

shervin110us
شنبه 22 دی 1386, 08:05 صبح
سلام
دوستان چند روز قبل این سوال را مطرح کردم و لی جواب درخوری به این سوال داده نشد!

ببینید من یک فرمی دارم که میخوام کاربر بتونه در اون تایپ کنه . یک تکست باکس هست که محتویاتش قراره به یک لیبل در کریستال ریپورت پاس داده بشه.
مشکل من اینجاست، الان وقتی کاربر کلید اینتر را میزنه تا متن ها از هم به اندازه ی یک خط فاصله بگیرند، این اجازه بهش داده نمیشه و تکستهایی که توی فرم با اینتر جدا میشند، وقتی پاس داده میشند از هم جدا نشدند!
میشه لطفا راهنمایی بکنید من را؟

art2000ir
شنبه 22 دی 1386, 11:39 صبح
نوع تعریف فیلدی که در دیتابیس درای چی هستش ؟
varchar ? or char ?
به نظرم میاد از این طریق مشکل حل بشه

shervin110us
شنبه 22 دی 1386, 22:08 عصر
دیتابیس چه ربطی داره؟یک تکست هستش داره پاس میشه به لیبل دیگه

mpg_of_shb
یک شنبه 23 دی 1386, 18:32 عصر
از پارامتر فیلد در ریپورت استفاده و can grow او رو ture کن و با r.setparameter اونو س کن

shervin110us
یک شنبه 23 دی 1386, 22:28 عصر
can Grow را تست کردم، فقط اجازه میده که توی چند خط نوشته بشه و کار خاص دیگه ای نمیکنه و مشکل اینتر کماکان پابرجاست.
اون قسمت بعد را هم متوجه نشدوم که با ست پارامتر پاس کنم!؟ من دارم با همین درواقع پاس میکنم.!

shervin110us
چهارشنبه 26 دی 1386, 10:24 صبح
دوستان هنوز حل نشده این مشکل.... کسی فکره دیگه ای به مغزش خطور نمیکنه؟

viper2009
چهارشنبه 04 شهریور 1388, 00:43 صبح
سلام

دوستان چند روز قبل این سوال را مطرح کردم و لی جواب درخوری به این سوال داده نشد!

ببینید من یک فرمی دارم که میخوام کاربر بتونه در اون تایپ کنه . یک تکست باکس هست که محتویاتش قراره به یک لیبل در کریستال ریپورت پاس داده بشه.
مشکل من اینجاست، الان وقتی کاربر کلید اینتر را میزنه تا متن ها از هم به اندازه ی یک خط فاصله بگیرند، این اجازه بهش داده نمیشه و تکستهایی که توی فرم با اینتر جدا میشند، وقتی پاس داده میشند از هم جدا نشدند!
میشه لطفا راهنمایی بکنید من را؟

میتونی برنامه ات رو ضمیمه تا ببینیم چه اتفاقی می افته؟

kablayi
چهارشنبه 04 شهریور 1388, 03:56 صبح
میتونی برنامه ات رو ضمیمه تا ببینیم چه اتفاقی می افته؟
عزیز به تاریخ تاپیک نگاه کن... فکر کنم طرف الان دیگه عروسی کرده باشه دو تا بچه هم داشته باشه ....:قهقهه::خجالت:

viper2009
چهارشنبه 04 شهریور 1388, 16:55 عصر
عزیز به تاریخ تاپیک نگاه کن... فکر کنم طرف الان دیگه عروسی کرده باشه دو تا بچه هم داشته باشه ....:قهقهه::خجالت:

آخه من یادم رفت واسش کادو ببرم. الان می خوام یکدفعه همرو با هم بدم.