PDA

View Full Version : عکس پس زمینه فایل اکسس

انگوران
شنبه 22 دی 1386, 08:49 صبح
دوستان سلام _ با فرض اینکه زمان باز شدن فایل اکسس جلوی نمایش پنجره دیتابیس رو گرفته باشیم قبل از باز شدن فرمی که تمام صفحه رو بپوشونه یک فضای خاکستری رنگ در پس زمینه ظاهر میشه . امکانش هست در این فضا عکس نمایش بدیم ؟
فایل ضمیمه رو ببینید .

مهدی قربانی
شنبه 22 دی 1386, 09:34 صبح
سلام
حبیب جان اینجا رو دیدی :
http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=50222&highlight=%D8%AD%D8%B6%D8%B1%D8%AA+%D8%B9%D9%84%DB %8C

انگوران
شنبه 22 دی 1386, 11:13 صبح
آقا مهدی عزیز خیلی جالب بود فقط اینکه اگه مثل حالتی که پیوست کردم تو رویداد on loud فرم قبل از لود فرم پیغامی نمایش داده بشه یا فایل پسورد داشته باشه همون زمینه خاکستری دیده میشه .
و چیزی که من با سیستم خودم چک کردم و به مشکل برخوردم یکی اینه که به یه error برخورد میکنم که احتمالاً باید تیک یکی از رفرنسها رو بذارم ( خطا ظاهراً مربوط به user defined هست) و دوم اینکه اگه از پنجره startup تیک allow built - in toolbars رو برنداریم عکس نمایش داده نمیشه . اگه راهنمائی بفرمائید ممنون میشم .

مهدی قربانی
شنبه 22 دی 1386, 15:25 عصر
ولی من همه این حالتهایی رو که شما اشاره کردی رو چک کردم هیچ اروری ندارم اون حالتها رو روی این نمونه پیاده کردم ببین این چه جوریه ضمناً اگر خطا داد تصویرش رو بفرست .

fanavar
شنبه 22 دی 1386, 16:36 عصر
سلام :
درقسمت mode چه کدی روبایدواردکردتاعکس زمینه فایل اکسس تمام صفحه شود؟

انگوران
یک شنبه 23 دی 1386, 06:36 صبح
این بسته با سایز عکس شماست که با DrawMode = 3 فکر میکنم درست میشه البته با عکسی که پیوست شده درست نمیشه . شما یه عکس دیگه انتخاب کن و با نرم افزار paint در مسیر فایلتون و با نام back یه save as ازش بگیرین و تستش کنین .

انگوران
یک شنبه 23 دی 1386, 07:30 صبح
مهدی جان !
1- پس زمینه پیغام خاکستریه و بعد از ok نمودن پیغام عکس ظاهر میشه ( pic1 )
2- تا از پنجره startup تیک allow built - in toolbars رو بر ندارم عکس ظاهر نمیشه
3- پیغامی که من مشاهده میکنم ( pic2 )
4- فایلی که مشکل داره ( pic3 )
البته این موارد رو روی یه سیستم دیگه هم تست کردم و مشکل داشتم .

مهدی قربانی
دوشنبه 24 دی 1386, 07:48 صبح
سلام
این فایلی که شما گذاشتی ناقصه و خطاهای دریافتی هم بی ربط به این موضوع نیست اول اینکه دو تا ماجول باید در فایل باشه که ظاهراً نیست و ضمناً فزم شما فاقد اون خصوصیاتیه که در فرم frmPutPicture موجود در نمونه اصلی آقای سنبله کار ست شده به هر حال من براحتی برنامه رو اجرا می کنم ( نمونه اول ) و خطایی هم نداره . در مورد پیغام هم با توجه به اینکه قبل از اجرای کامل فرم قرار میگیره بنابراین اول پیغام ظاهر میشه و بعد فرم اجرا و تصویر بواسطه فرم frmPutPicture نمایش داده میشه . ضمناً اگر به پستهای موجود در اون تاپیکی که لینکش رو گذاشتم نگاه کنی دوستان این مشکل و خطا رو مورد بررسی قرار دادن که بد نیست شما هم یه کنترلی بکنی . راستی اکسس شما 2000 هست ؟