PDA

View Full Version : فایل doa360.dll را کجا و چگونه به برنامه اضافه

reza850101
یک شنبه 23 دی 1386, 22:27 عصر
سلام امشب هر برنامه اکسس که عمل نمودم ایراد و فرمان بگ آپ میداد و تکرار میشد و برنامه اکسس لود و اجرا نشد و در چندین برنامه فایلی بنام msyscompact اضافه شده و همچنین فایلی بنام doa360.dll شده که پیغام ضمیمه است خواهشمند است هر اوستادی که میتواند کمک و راهنمائی نماید متشکر میشود چونکه فردا نمیتوانم کار کنم با تشکر

مهدی قربانی
یک شنبه 23 دی 1386, 22:48 عصر
سلام
آقا رضا ببین در Reference‌ های Vba گزینه Microsoft DAO 3.6 Object Libratry تیک داره یا نه ؟ اگر نداره اونرو فعال کن باید مشکل برطرف شه .

reza850101
یک شنبه 23 دی 1386, 22:58 عصر
با سلام و تشکر آقای mehdi-gh من reference های vba در کجا پیدا و تیک بزنم چون نمی دانم

مهدی قربانی
یک شنبه 23 دی 1386, 23:35 عصر
در محیط کد نویسی VBA از منوی Tools گزینه References‌ و بعد تیک Microsoft DAO 3.6 Object Libratry رو چک کن .

reza850101
دوشنبه 24 دی 1386, 03:42 صبح
در محیط کد نویسی VBA از منوی Tools گزینه References‌ و بعد تیک Microsoft DAO 3.6 Object Libratry رو چک کن .

با سلام آقای mehdi-gh برنامه اکسس بمحض اینکه اینتر میشود 2 پیغام میدهد و فرصت اینکه برنامه اجرا شود نمیدهد و بک آپ میگیرد خواهشمنداست استادان راهنمائی و کمک کنند

مهدی قربانی
دوشنبه 24 دی 1386, 08:14 صبح
سلام
خطای اول که مربوط به آدرس و مسیر فایل هست ، اون مسیری که در erorr1 نمایش داده شده مربوط به همین فایل مورد بحثه یا یک فایل دیگه است ؟ شما احتمالاً از این فایل ارتباطی با یک فایل اکسس دیگه برقرار نکردی چون بنظر میاد در زمان Startup فایل مورد بحث فایل ثانویه یا یه اپلیکیشن دیگه ای فراخوان میشه که برنامه شما قادر به باز کردنش نیست .
در مورد خطای دوم هم احتمالاً با خطای اول بی ارتباط نیست چون احتمالاً برنامه می خواد اقدامی رو روی یک فرمان ، شیئ ، کنترل و یا آدرسی انجام بده که بنا به دلیلی نمی تونه بنابراین خطا صادر میشه .

reza850101
دوشنبه 24 دی 1386, 17:31 عصر
با سلام مجدد دوست عزیر این درست که فایل استارت آپ عوض شده لطف بفرمائید که چه کنم من
ناخواسته اسم فایل را از جای دیگری اینپورت کرده ام و اسم آن در پروپرتیز آدر چیزی نمایش نمیدهد که آنرا اصلاح و فراخوان کنم اگر راهنمائی فرمائید سپاسگزار خواهم بود چونکه برنامه اول که عمل نمی کند و دیگر برنامه اکسس نیز عیرفعال و مکرر پک آپ میگیرد و لود نمیشود حتی برنامه که یک جدول دارد اجازه بازشدن نمیدهد و یک فایل بنام ام سیس کامپک به فایلها اصافه شده است چه کنم
تا برنامه از این حالت خارج شود باتشکر

reza850101
سه شنبه 25 دی 1386, 19:38 عصر
سلام
خطای اول که مربوط به آدرس و مسیر فایل هست ، اون مسیری که در erorr1 نمایش داده شده مربوط به همین فایل مورد بحثه یا یک فایل دیگه است ؟ شما احتمالاً از این فایل ارتباطی با یک فایل اکسس دیگه برقرار نکردی چون بنظر میاد در زمان Startup فایل مورد بحث فایل ثانویه یا یه اپلیکیشن دیگه ای فراخوان میشه که برنامه شما قادر به باز کردنش نیست .
در مورد خطای دوم هم احتمالاً با خطای اول بی ارتباط نیست چون احتمالاً برنامه می خواد اقدامی رو روی یک فرمان ، شیئ ، کنترل و یا آدرسی انجام بده که بنا به دلیلی نمی تونه بنابراین خطا صادر میشه .

مجدد سلام جناب آقای mehdi-gh من حتی اکسس را نیز آن ایستال کردم برنامه ها تحت اکسس هیچکدام باز نشد حتی برنامه نمونه برنامه نویس هم همان عمل پک آپ را انحام و درخواست میکند
و با نصب برنامه اکسس جدید برنامه دارای دو نمونه پیغام جدید میباشد خواهشمندام مرا راهنمائی کنید از شما استاد و دیگر استادان چون صارمی شاپرک مصطفی و دیگر دوستان چونکه اصلا اکسس عمل نمی کند

مهدی قربانی
چهارشنبه 26 دی 1386, 09:01 صبح
سلام
آقا رضا ببین پیغامها حاکی از اینه که برنامه می خواد لینک شه به فایل اطلاعات Workgroup و این مورد بدلیل عدم هماهنگی مسیر این فایل یا کمبود فضا میسر نمیشه ( در دستگاه شما ) همونطور هم که عرض کردم اگر بتونی خود فایل رو بفرستی شاید بهتر بشه روش کار کرد ، در هر حال جواب این چند تا سئوال رو بده تا با کمک دوستان شاید رفع مشکل بشه
1 . فایل مورد بحث رو از روی یه دستگاه دیگه به دستگاه خودت منتقل کردی؟ اگر جواب مثبت باشه احتمالاً در فایل مذکور برای کاربرا سطح دسترسی تعریف شده بوده که با توجه به انتقال اون فایل Workgroup Information به دستگاه شما منتقل نشده و این ارور رو دریافت می کنی.
2 . از ماجول یا کدنویسی در برنامه استفاده شده ؟ همعمولاً عمل Backup‌ گیری در بیشتر مواقع به دلیل ایجاد مشکل در فراخوانی ماجول یا کدهای معیوب بروز می کنه .
3 . فضای موجود روی درایوری که ویندوز روش نصبه محدودیتی نداره ؟

reza850101
چهارشنبه 26 دی 1386, 14:41 عصر
سلام دوست عزیز من برنامه اکسس را مجدد ا نصب کرده ام وقتی برنامه جدید را با نیو میخواهم بسازم دو پیام که پیوست نموده ام میدهد و برنامه ساخته نمیشود لطف فرمائید راهنمائی کنید چه کنم تا یک برنامه جدید اصلا بسازم

reza850101
چهارشنبه 26 دی 1386, 14:47 عصر
سلام دوست عزیز من برنامه اکسس را مجدد ا نصب کرده ام وقتی برنامه جدید را با نیو میخواهم بسازم دو پیام که پیوست نموده ام میدهد و برنامه ساخته نمیشود لطف فرمائید راهنمائی کنید چه کنم تا یک برنامه جدید اصلا بسازم

دوست عزیز هم اکنون من برنامه آ از تاپیک 90625 را آپلود کردم و قتی اجرا کردم همان 2 پیام قبلی را کامپیوتر نمایش میدهد نمیدانم مشکل از خود اکسس است و چگونه این مشکل را رفع کنم باتشکر

مهدی قربانی
چهارشنبه 26 دی 1386, 20:23 عصر
سلام
شما ظاهراً فقط یک بار اکسس رو Reinstall کردی با اوضاعی که توصیف کردی بد نیست یک بار کل Office رو Remove و بعد دوباره نصب کنی .

reza850101
دوشنبه 01 بهمن 1386, 17:37 عصر
سلام مشکل ام حل نشد دوستان و استادان چه راهنمائی میکنند ضمنا فایل دی آ او چیست که ابتدا نبودن آن باعث دردسر شد که بک آپ مکرر میگرفت و پس از ریمو کردن اکسس مشکل جدید ایجاد شد لطفا راهنمائی فرمائید که فرمی که در استارت آپ تعریف شده نامش چگونه میتوان دریافت تا شاید برگشت اسم آن فرم مشکل مرا حل کند و لازم به توضیح که هرچه اکسس نصب میکنم برنامه نمیتوانم بسازم باتشکر