PDA

View Full Version : خطا در هنگام اجرا

وشتی حاتمی
دوشنبه 24 دی 1386, 17:44 عصر
من سایتم را upload کردم حالا وقتی که می خواهم سایتم رو باز کنم این پیغام خطا رو که در ضمیمه گذاشتم می ده ، این پیغام یعنی چی ؟

Runtime Error

Description: An application error occurred on the server. The current custom error settings for this application prevent the details of the application error from being viewed remotely (for security reasons). It could, however, be viewed by browsers running on the local server machine.

Details: To enable the details of this specific error message to be viewable on remote machines, please create a <customErrors> tag within a "web.config" configuration file located in the root directory of the current web application. This <customErrors> tag should then have its "mode" attribute set to "Off".

<!-- Web.Config Configuration File --><configuration> <system.web> <customErrors mode="Off"/> </system.web></configuration>

raravaice
دوشنبه 24 دی 1386, 17:52 عصر
سلام

اول از همه برو تو web.config اینو Off کن تا بفهمی اصل error چیه
<customErrors mode="Off"/>

اگر بازم درست نشد پوشه bin رو درست نریختی یا فایل Global یا Web.config پیدا نمیشه.

موفق باشی

وشتی حاتمی
سه شنبه 25 دی 1386, 21:20 عصر
آخه وقتی خطوطی که در رابطه با دستورات sql هست رو در خطوط کد واقع در پروژه ام رو حذف می کنم درست کار می کنه می دونید ایراد از بانکمه در حقیقت من نمی دونم چه جوری باید بانکم رو که sqlserver 2000 هست اپلود کنم
البته اپلود کردم اما گویا ایراد داره

mahdi_farhani
سه شنبه 25 دی 1386, 23:43 عصر
دوست عزیز Custom error را Off کن تا متن خطا رو ببینید و بشه قضاوت کرد ، اینطوری هیچ کمکی نمیتونن بت بکنن .

raravaice
چهارشنبه 26 دی 1386, 09:44 صبح
سلام
دوست بزرگوار من و آقای فراهانی گل گفتیم چیکار کن تا بفهمی ایراد از کجاست ولی عمل نکردی چطور میتونیم به نتیجه برسونیمت یا کمکت کنیم!

اگر مطمئنی که از بانکت هست : باید تو Enterprise Maneger با Export بانکت رو بفرستی بالا اگر با این ابزارش تا حالا کار نکردی همینجا بگو یه جوری درستش میکنیم