PDA

View Full Version : دوستان ما کجایند !؟

Ali_Fallah
دوشنبه 24 دی 1386, 22:16 عصر
حدود یک سال پیش بود که بخش اکسس با انتخاب 2 مدیر حال روز مناسبی بخود گرفت و از آن حالت شلوغی و ارسالهای بیمورد و جوابهای نامفهوم خلاص شد و انتظار میرفت که این بخش مانند سایر انجمنها هم سرو سامان داشته باشد که انصافاً با انتخاب 2 نفر از دوستان که معلومات بالایی داشتند این امر تا حدود زیادی محقق شد ولی مدتهاست که از این عزیزان یعنی آقایان سنبله کار و صارمی خبری نیست ( لااقل بنده نمی بینم) و ظاهراً قرار است بخش اکسس دوباره به همان وضع سابق برگردد که امیدوارم اینطور نشود...
هم چنین در این بخش عزیزان دیگری هم بودند که حضور آنها چه از لحاظ پرسش چه از لحاظ پاسخ به این بخش رونق داده بود مانند خانم شاپرک و ... سایرین که ظاهراً مدتی هست از ایشان هم خبری نیست و بنده حس میکنم ایشان بخاطر مسئله ای اینجا را ترک کردند! چون یکی از تاپیکهای خودشان که در آن کدهای جالبی هم ذخیره شده بود ، پاک کردند...
در هر حال امیدوارم شاهد حضور دوستان خوب باشیم و ...
مابقی مطلب با شما...

moustafa
دوشنبه 24 دی 1386, 23:26 عصر
طبیعی است
اون دسته که برنامه نویس حرفه ای اند باید خودشون آپدیت کنند به یه برنامه قوی تر و بالاتر و غیر حرفه ای ها که عمدتا شاغلین وکارمندان و ..... هستند دریه مقطع زمانی تا وقتی که مشکلشون بر برطرف بشه فعالیت می کنند میرند تازمانی که با یه مسئله جدید که بعضا هم در اختیاراشون نیست مواجه بشند،اینه که هر دو گروه انگیزه مستمر وممتد نخواهند داشت.
بنظر من در صورت امکان و مغایر نبودن با اهداف سایت ، دست اندر کاران محترم سایت با دید و نگرش یک نرم افزار کاربردی جهت شاغلین ،بر این بخش مدیران مقطعی و گردشی انتخاب کنند تا الاقل نظم و انظباط در اون حاکم بشه
با آرزوی سلامت وموفقیت برای تمام دوستان و اساتید زحمتکش در گذشته وحال

انگوران
سه شنبه 25 دی 1386, 09:36 صبح
همانطوری که دوستمون فرمودن بعضی از دوستان به دلایل شرایط کاری متفاوت ناگزیر به ترک این انجمن می باشند که بهتره به دلیل حضور فعالشون در گذشته سپاسگذار باشیم و اکنون نیز براشون آرزوی موفقیت داشته باشم ولی چیزی که برای من جالب بوده اینه که در تمام مقطع زمانی حضور بعضی از دوستان خلا ناشی از عدم حضور دوستان دیگه رو پر کرده و همیشه اعضای این فروم از حضور فعال اساتیدی که خالصانه وقتشون رو برای سایر عزیزان میذارن بهره مند بوده و هستند . در ضمن با پیشنهاد آقا مصطفی در خصوص انتخاب مقطعی و گردشی مدیران نیز موافقم .
در پایان خالصانه از حضور خالصانه اساتید محترم و فعال این انجمن در گذشته و حال سپاسگذاری نموده و آرزوی موفقیت روز افزون برای همشون دارم .

ramin_xp
سه شنبه 25 دی 1386, 15:52 عصر
دوستان عزیز اگرچه ازلحاظ معلومات کدنویسی همپای شما نیستم ولی باید بگم با نظربعضی از شما مخالفم (جسارتا البته )چون که من خودم هم کارمندم هم حسابدار...اگرچه مزاحم خیلی ازدوستان شدم همچنین اقامصطفی واقامهدی عزیز واگرچه اونها همیشه باروی خوش جواب سوالات منودادند ولی این که به صرف این قضیه که چون دیگران ناشی هستند !!!ویا هروقت کارشون گیر کنه یادهندستون میفته رو قبول ندارم!!! چون من خودم اولا تا حالا صرفا از ماکروسازی بالا تر نرفته بودم , ثانیا از وقتی که با سایت اشنا شدم تمام ماکروهامو حذف واونهارو به ماژول تبدیل کردم اونم نه به خاطر اینکه فقط کارم راه بیفته چون که واقعا علاقه دارم کدنویسی رویاد بگیرم ...حال با این تواصیف منم نظر خودمو دادم ...شاید کسانی اطلاعاتی بالاتر ازدیگران داشته باشند که اون فرد تبحر خاصشو نداشته باشه ولی تو زمینه دیگر قوی تر از اون یکی باشه ...این دلیل نمیشه که چون که تو بلد نیستی پس میخوای ازاطلاعات من سو ء استفاده کنی نه ....هیچ کس دانای مطلق نیست ...هیچ کس هم منتی بر دیگران نداره اگرهم گاها هزینه ای میکنیم ازنظر مالی ووقت به خاطر اینه که شکرانه بازوی توانا ...بگرفتن دست ناتوان است .من همینجا اذعان میکنم که چه تلفنی چه سوالی درتاپیک ها فوق العاده مزاحم اقا مهدی واقا مصطفی شدم ولی خداییش اگرچه حس کردم که از سوالام گاها خسته شدند ولی نه قهر کردند نه دلخور شدند .بازم میگم اگر واقعا دلگیر میشیم از مزاحمت های بی مورد هم دیگه خیلی جدی بگیم به هم رودربایستی هم تعطیل ........درپناه حق

مهدی قربانی
سه شنبه 25 دی 1386, 20:15 عصر
سلام
ضمن تشکر از جناب کامرانی و سایر دوستان باید عرض کنم که یقیناً دوستانی که گاهاً فعالیتشون در انجمن کم میشه عموماً گرفتار مسائل زندگی و کاری میشن و قطعاً مایل به فاصله گرفتن از فعالیت در اینجا نیستن شخصاً امیدوارم که مشکلاتشون در همین حد باشه و انشاء الله مشکل و گرفتاری دیگه ای گریبانگیرشون نشده باشه البته بعضی از دوستان هم که خودشون از سطح علمی و تجربی بالایی برخوردار هستن امیدشون اینه که اینجا پله افزایش تجربه و دانسته هاشون بشه ولی چون این امر محقق نمیشه و کسی حرفه ای تر از خودشون در دسترس نیست کم کم سرد شده و این انجمن رو ترک می کنن که خوب نمی شه بهشون خرده گرفت به هر حال هرکی برای خودش برنامه یا هدفی داره ، ولی انصافاً یکی از ایرادات ما ایرانیا نداشتن روحیه کار تیمی و پیگیریه و همین علت باعث عقب افتادنمون ( بدلیل کمبود منابع تجربی و تحقیقی ) از دنیا و تکنولوژی روز شده چه اشکالی داره که ما دستاوردهای خودمون رو حالا چه در سطح حرفه ای یا حتی آماتوری در اختیار هم قرار بدیم و باعث افزایش بار علمی و تجربی هم شده و نقاط ضعفمون رو برطرف کنیم در اینجا چه سئوال کننده و چه پاسخ دهنده یقیناً منتفع خواهند بود چرا که یک برنامه نویس بواسطه سروکله زدن روزمره با مباحث فنی ورزیده و خلاق تر خواهد بود . به هر حال حقیر هم به نوبه خودم ضمن آرزوی توفیق و سلامتی این دوستان قدیمی امیدوارم که مثل گذشته همچنان زیارتشون کنیم و از تجربیات و راهنمایی های ارزنده شون بهره مند بشیم . بابت طولانی شدن مطلب عذرخواهی می کنم .

moustafa
سه شنبه 25 دی 1386, 21:24 عصر
دوستان عزیز اگرچه ازلحاظ معلومات کدنویسی همپای شما نیستم ولی باید بگم با نظربعضی از شما مخالفم (جسارتا البته )چون که من خودم هم کارمندم هم حسابدار...اگرچه مزاحم خیلی ازدوستان شدم همچنین اقامصطفی واقامهدی عزیز واگرچه اونها همیشه باروی خوش جواب سوالات منودادند ولی این که به صرف این قضیه که چون دیگران ناشی هستند !!!ویا هروقت کارشون گیر کنه یادهندستون میفته رو قبول ندارم!!! چون من خودم اولا تا حالا صرفا از ماکروسازی بالا تر نرفته بودم , ثانیا از وقتی که با سایت اشنا شدم تمام ماکروهامو حذف واونهارو به ماژول تبدیل کردم اونم نه به خاطر اینکه فقط کارم راه بیفته چون که واقعا علاقه دارم کدنویسی رویاد بگیرم ...حال با این تواصیف منم نظر خودمو دادم ...شاید کسانی اطلاعاتی بالاتر ازدیگران داشته باشند که اون فرد تبحر خاصشو نداشته باشه ولی تو زمینه دیگر قوی تر از اون یکی باشه ...این دلیل نمیشه که چون که تو بلد نیستی پس میخوای ازاطلاعات من سو ء استفاده کنی نه ....هیچ کس دانای مطلق نیست ...هیچ کس هم منتی بر دیگران نداره اگرهم گاها هزینه ای میکنیم ازنظر مالی ووقت به خاطر اینه که شکرانه بازوی توانا ...بگرفتن دست ناتوان است .من همینجا اذعان میکنم که چه تلفنی چه سوالی درتاپیک ها فوق العاده مزاحم اقا مهدی واقا مصطفی شدم ولی خداییش اگرچه حس کردم که از سوالام گاها خسته شدند ولی نه قهر کردند نه دلخور شدند .بازم میگم اگر واقعا دلگیر میشیم از مزاحمت های بی مورد هم دیگه خیلی جدی بگیم به هم رودربایستی هم تعطیل ........درپناه حق

آقا رامین دوست گرامی البته من انقدر سعادت نداشتم که در خدمت شما دوست عزیز باشم واین نظر لطف شماست که بنده رو شرمنده می فرمائید
اما فکر کنم متاسفانه شما برداشت دیگری از سخنان حقیر نمودید
عرایض من حاجی حاجی مکه یا فیل یاد هندوستان نبود مثلا شما خودت بعنوان یه کارمند اگه از واحد حسابداری به یه واحد دیگه انتقالت بدند که نه سیستم داره یا اگه داره نه سی دی رام نه اینترنت نه آفیس و نه زمان لازم برای همیچین فعالیتی بازم از انگیزه کافی برخوردار خواهی بود ؟
یا بعنوان شغل دوم ،حسابداری یه شرکت دیگه ای رو هم بعهده بگیری آیا وقت و خستگی اجازه میداده بیایی مازاد بر اون فعالیت کنی ؟
این قضیه اش فرق می کنه با کسی که تو واحد انفورماتیک نشسته دسترسی به اینترنت داره
مدام رو یه سری برنامه کار می کنه یا پشتیبانی می کنه و ........ ناچاراباید با سایت در ارتباط باشه و حتی فعالیت زیاد تو سایت براش اعتبار کاری میاره پس از انگیزه بالاتری برخورداره ضمن اینکه این عزیز هم باید بخاطر موقعیت شغلیش با نرم افزارها وبرنامه های بورس وبروز آپدیت بشه وغیر این اگه بود همه فاکس پرو تحت داس کار میکردند دیگه ......

ramin_xp
چهارشنبه 26 دی 1386, 08:40 صبح
استاد مصطفی صحبت حقیر اصلا به جانب شما نبوده احتمالا برداشت بدی ازکلمات من برداشتید من طرف صحبتم با یکی دیگر از دوستان بود که نمیشه گفت حس کردم واقعا بارزه که چون اطلاعاتشون خیلی بیشتر از ماء مبتدی هست دیگه افت راهنمایی واسه ایشون داره ...ولیکن من هم به خاطر این که توهین بارزی به شما دوستان خوب که الحق باروی خوش جواب مزاحمت های ما رو میدن نشه صرفا نام شما واقا مهدی رو اوردم البته شاید تو سخن وری هم دچار نقصان باشم با این تواصیف امیدوارم به ساحت (نمیدونم با ص هست یا س :خجالت:)شما اساتید گرانقدر جسارتی نشده باشه ...ولوغیر واقعا معذرت میخوام چرا که اگرکسی چیزی به من اموخته باشه منو یک عمر برده خودش کرده ..حال شما که چندین نکته کلیدی وحیاطی به من اموختید جای خود....بازم ممنون از حوصله همه شما استید گرانقدر