PDA

View Full Version : سه بار کلیک( TripleClick on button )

M.Houshyari
سه شنبه 25 دی 1386, 11:13 صبح
با عرض سلام خدمت همه دوستان ، من می خواهم بر روی یک کنترل ( Button ) سه بار کلیک تعریف ( Triple Click ) تعریف کنم . اگه کسی اطلاعاتی در این مورد دارد یا یک همچین برنامه ای نوشته ممنون میشم کمکم کنه یا کدشو به من بده .

sinpin
سه شنبه 25 دی 1386, 13:29 عصر
با عرض سلام خدمت همه دوستان ، من می خواهم بر روی یک کنترل ( Button ) سه بار کلیک تعریف ( Triple Click ) تعریف کنم . اگه کسی اطلاعاتی در این مورد دارد یا یک همچین برنامه ای نوشته ممنون میشم کمکم کنه یا کدشو به من بده .

شاید بشه با تلفیقی از رویدادهای click و double click و set کردن یک flag اینکار رو انجام داد.

hassan razavi
سه شنبه 25 دی 1386, 19:00 عصر
با استفاده از یک flage و override کردن onclick کنترل تون می تونید اینکار رو بکنید.

sinpin
سه شنبه 25 دی 1386, 21:52 عصر
با استفاده از یک flage و override کردن onclick کنترل تون می تونید اینکار رو بکنید.
در تایید فرمایشات دوست خوبمون آقای رضوی:
شاید بهتر باشه از یک تایمر (یا GetTickCount و یا ...) برای چک کردن فواصل بین کلیکها استفاده کنید. (برای مثال همیشه دو کلیک پست سر هم معنیه double click رو نمیده مگر اینکه از نظر زمانی، فواصل مشخصی داشته باشند.)

من پیشنهاد میکنم یک ایونت جدید (مثلا به نام TripleClick) بسازید و در رویداد OnClick کنترل چک کنید که هرزمان سه بار کلیک (با شرایط دلخواه) انجام شد رویداد TripleClick رو Raise کنه...