PDA

View Full Version : من دیگه تو این قسمت سوالی نمی پرسم.

mosab_vb
سه شنبه 25 دی 1386, 13:38 عصر
دوست عزیزی که پست های من رو پاک می کنید.توجه داشته باشید که وقتی مشکلی برای یک فردی توی برنامه نویسی اتفاق می افته و مشکلش حل میشه فرد دیگه با دیدن اون پست می تونه مشکلش رو حل کنه و دیگه پست جدیدی ایجاد نکنه.اما چه فایده که هیچ مشکلی و هیچ پست حل شده ای وجود نداره و بیشترشون پاک میشن.فکر کنم پستی که من ایجاد کرده بودم می تونست کار بسیاری از افراد مبتدی که با این مشکل رو برو شده بودند رو راه بیندازه.عنوان پستم هم خیلی مناسب بود.فکر کنم انجمن ویژوال بیسیک یکی از بهترین انجمن ها باشه تو این سایت.

Identifier
سه شنبه 25 دی 1386, 13:49 عصر
دوست عزیزی که پست های من رو پاک می کنید.توجه داشته باشید که وقتی مشکلی برای یک فردی توی برنامه نویسی اتفاق می افته و مشکلش حل میشه فرد دیگه با دیدن اون پست می تونه مشکلش رو حل کنه و دیگه پست جدیدی ایجاد نکنه.اما چه فایده که هیچ مشکلی و هیچ پست حل شده ای وجود نداره و بیشترشون پاک میشن.فکر کنم پستی که من ایجاد کرده بودم می تونست کار بسیاری از افراد مبتدی که با این مشکل رو برو شده بودند رو راه بیندازه.عنوان پستم هم خیلی مناسب بود.فکر کنم انجمن ویژوال بیسیک یکی از بهترین انجمن ها باشه تو این سایت.

اگر قرار باشه هر کسی راه بیوفته توی سایت و سوال های با عناوین "کمکم کنید ، مشکل دارم ، یک چیز عجیب ، مشکلی بزرگ,بد بخت شدم ، کمک فوری" و امثالهم بپرسه بعد از چند وقت سایت میشه سر شار از تاپیک هایی با موضوع های بی ربط و عملاً جستجو در سایت و استفاده از مطالب بسیار سخت و بی فایده میشه ؛ اونوقت هست که باید در سایت را گل گرفت.

یک بار به جهت استفاده از عناوین نامناسب به شما تذکر داده شده اما دقت نکردید و مجدداً اقدام به ساخت تاپیک جدید با عنوان نامناسب کردید ، مطمئن باشید در صورتی که مطابق با قوانین کلی سایت (http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=51814) تاپیک جدیدی را ایجاد نمایید تحت هیچ عنوان تاپیک شما حذف نخواهد شد.

موفق باشید

mosab_vb
سه شنبه 25 دی 1386, 13:54 عصر
پس تو این سایت نباید حرفی از مشکل زد.مرسی.می رم قوانین رو بخونم.

mosab_vb
سه شنبه 25 دی 1386, 13:59 عصر
متشکرم.قوانین رو خواندم.از این به بعد از عناوین مناسب استفاده می کنم.ممنون.

Identifier
سه شنبه 25 دی 1386, 14:02 عصر
پس تو این سایت نباید حرفی از مشکل زد.مرسی.می رم قوانین رو بخونم.

میتونی حرفی از مشکل بزنی اما از راه صحیحش،

می رم قوانین رو بخونم.
بهترین کار رو میکنی