PDA

View Full Version : Paging در Gridview

dr_csharp
سه شنبه 25 دی 1386, 15:32 عصر
سلام دوستان
در VS2008 چطور میتونم برای Gridview خاصیت و تنظیمات Paging رو ست کنم ؟
قبلا بصورت زیر حل میشد :

اول خاصیت Allow paging رو true میکردیم و بعد ..

protectedvoid GridView_PageIndexChanging(object sender, GridViewPageEventArgs e)
{
GridView.PageIndex = e.NewPageIndex;
GridView.DataBind();
}

ممنون میشم راه حل جدید رو بیان کنید :لبخندساده:

mp2009
سه شنبه 25 دی 1386, 19:40 عصر
مگه در vs 2008 فرق کرده؟

mahdi_farhani
سه شنبه 25 دی 1386, 20:40 عصر
اون Table رو که باش گرید رو بایند میکنی به صورت Static تعریف کن و پس از دادن PageIndex از یه دیتا ویو استفاده کن و گرید رو دوباره بایند کن . به این مثال نگاه کن.

private static Datatable dt=new dataTable();
.
.
private void bind()
{
grid.datasource=dt;
grid.databind()
}
protectedvoid GridView_PageIndexChanging(object sender, GridViewPageEventArgs e)
{
DataView dv=dt.defaultview;
grid.PageIndex = e.NewPageIndex;
grid.datasource=dv;
grid.databind();
}

حالا شما یه چیز تو این مایه ها احتیاج داری ، بستگی به روشی وصل شدن به دیتا بیست داره

dr_csharp
چهارشنبه 26 دی 1386, 10:18 صبح
بله دوستان .. فقط کافی بود مجددا grid رو bind کنم ..ضمنا از دوستمون mahdei_farhani هم تشکر میکنم :لبخندساده:

seddighi.61
دوشنبه 08 بهمن 1386, 16:11 عصر
سلام
من یه گرید داخل صفحه گذاشتم و allowpaging رو true کردم ولی نمیتونم به صفحه های بعدی دست پیدا کنم
لطفآ راهنماییم کنید!!!!!!!!

Behrouz_Rad
دوشنبه 08 بهمن 1386, 17:09 عصر
سلام
من یه گرید داخل صفحه گذاشتم و allowpaging رو true کردم ولی نمیتونم به صفحه های بعدی دست پیدا کنم
لطفآ راهنماییم کنید!!!!!!!!
تا حالا شده کسی بهت بگه که سرش درد می کنه و تو بلافاصله بهش بگی دلیلش چیه؟
یه کم فکر کن! نشده؟ آها! پس ما هم اینجا نمی تونیم بدون دونستن دقیق جزئیات بهت بگیم که دلیل مشکلت چیه! مگر اینکه انتظار داشته باشی ما به علوم غیبه مجهز باشیم!
متاسفانه این مشکلیه که ما در این فروم خیلی با اون مواجه میشیم و تا کاربر بخواد به سطحی برسه که بدونه چطور مشکلش رو مطرح کنه خیلی زمان می بره.

خوش باشی.