PDA

View Full Version : مشکل: چرا SQL 2000 روی ویندوز XP نصب نمیشه؟

UnLiMiTeD
چهارشنبه 26 دی 1386, 07:06 صبح
سلام

من با همین 2000 روی ویندوز XP کار کردم ولی اصلا روی ویندوز من نصب نمیشه...

یعنی نصب میشه ولی فقط محیطش هست و نمیتونی پایگاه یا جدول بسازی و کار کنی.

منتظر راهنمایی شما هستم.:ناراحت:

vcldeveloper
چهارشنبه 26 دی 1386, 07:24 صبح
از Personal Edition یا Developer Edition استفاده کنید. نسخه هایی مثل Enterprise Editon روی ویندوز XP نصب نمیشند و به سیستم عامل سرور نیاز دارند.

UnLiMiTeD
چهارشنبه 26 دی 1386, 12:36 عصر
از Personal Edition یا Developer Edition استفاده کنید. نسخه هایی مثل Enterprise Editon روی ویندوز XP نصب نمیشند و به سیستم عامل سرور نیاز دارند.
یعنی اگر خواستم تهیه کنم .. بگم نسخه Personal Edition یا Developer Edition رو میخوام؟

از این دو تا کدومشون بهتره ؟

فرقی از لحاظ منویی و کاربردی با Enterprise ندارند ؟

SADAF
چهارشنبه 26 دی 1386, 13:52 عصر
نسخه DEVELOPER دقیقا مثل Enterprise است چون این نسخه برای برنامه نویسان تهیه شده تنها محدویتی که با Enterprise داره در مورد تعداد connection های همزمان است که این طور که من شندیم DEVELOPER تعداد کمتری از Enterprise را ساپورت می کنه! و چون مال برنامه نویسان است به سیستم عامل سرور هم نیاز نداره.

personal هم همین طوز که از اسمش برمی آید نسخه شخصی است و قابلیت های محیط شبکه رو نداره .

من پیشنها دمی کنم که DEVELOPER را استفاده کنی تا بعدا به مشکل خاصی نخوری.

vcldeveloper
چهارشنبه 26 دی 1386, 18:24 عصر
نسخه DEVELOPER دقیقا مثل Enterprise است چون این نسخه برای برنامه نویسان تهیه شده تنها محدویتی که با Enterprise داره در مورد تعداد connection های همزمان است که این طور که من شندیم DEVELOPER تعداد کمتری از Enterprise را ساپورت می کنه! و چون مال برنامه نویسان است به سیستم عامل سرور هم نیاز نداره.
خیر. نسخه Developer فقط امکان یک اتصال همزمان را دارد.
نسخه Personal امکان اتصال همزمان 5 کاربر را فراهم میکنه.
درباره Edition های مختلف SQL Server قبلا بحث شده. اگر جستجو بکنید، بحث های کاملتری پیدا می کنید.