PDA

View Full Version : مشکل در اجرا شدن گزارش با کریستال ریپورت روی سرور

jeniferxp
پنج شنبه 27 دی 1386, 13:16 عصر
با سلام وخسته نباشید
من یک برنامه تحت وب با سی شارپ دات نت نوشتم واز کریستال ریپورت در پروژه ام استفاده کردم
گزارشات روی localبه درستی اجرا می شود ولی گزارش روی سرور اجرا نمی شود به خاطر این که در webconfigتگ های <crystaldecision > در تگ <assembly> ایجاد شده ولی وقتی انها را پاک میکنم error سرور برطرف شده ولی گزارشات کار نمیکند
ایا باید تنظیمات خاصی روی سرور انجام شود؟
ممنون میشم کمکم کنید.

el_abdollahi
پنج شنبه 27 دی 1386, 13:35 عصر
نباید اونها رو پاک کنید . بلکه باید فایل های dll مربوط به اونها رو توی پوشه bin کپی کنی. و باید Host هم از کریستال ریپورت پشتیبانی کنه .

mahdi_farhani
پنج شنبه 27 دی 1386, 20:38 عصر
رو رسرورت کریستال نصب نیست ، کریستال رو نصب کن .

el_abdollahi
جمعه 28 دی 1386, 00:06 صبح
ولی من با اینکه کریستال رو نصب میکنم از یه dll به نام framework یه همچین چیزی error میگیره . که فایل dl اون توی پوشه assembly است که نمیتونم اونها رو کپی کنم و ناچار میشم که خود .net رو نصب کنم . فعلا که پروژه روی سرور لوکال هستش و برام این امکان هست ولی نمیدونم وقتی بخوام روی هاست بفرستمش چه کار کنم ؟ لطفا کمک کنید .

jeniferxp
جمعه 28 دی 1386, 18:17 عصر
غیر از نصب کریستال راه دیگری نیست؟
لطفا کمکم کنید.

mahdi_farhani
جمعه 28 دی 1386, 19:02 عصر
شاید با کپی کردن فولدر aspnet_client مشکلت حل بشه ، امتحان کن

jeniferxp
جمعه 28 دی 1386, 23:18 عصر
این فولدر کجاست؟ ببخشید آخه من یکم مبتدی هستم

mahdi_farhani
شنبه 29 دی 1386, 01:40 صبح
فولدر Inetpub - www
به احتمال قوی باید رو درایو C باشه .( به صورت پیش فرش که اینجاست اگر تغییر نداده باشی)

el_abdollahi
یک شنبه 30 دی 1386, 12:16 عصر
من این error رو میگیرم . کریستال هم نصب است . چه کار کنم ؟

Could not load file or assembly 'CrystalDecisions.ReportAppServer.CommLayer, Version=10.2.3600.0, Culture=neutral, PublicKeyToken=692fbea5521e1304' or one of its dependencies. The system cannot find the file specified.